„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Pardubice Praha 2 Tábor Karlovy Vary Přerov Prachatice Kolín Praha-Lochkov Praha-Suchdol Šumperk Praha 14 Praha-Újezd Česká Lípa Klatovy Praha 15 Chrudim Praha 21 Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Tachov Benešov Žďár nad Sázavou Praha 19 Karviná Praha-Benice Praha-Kunratice Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Trutnov České Budějovice Praha 5 Semily Domažlice Bruntál Praha-východ Teplice Praha 11 Hradec Králové Zlín Český Krumlov Pelhřimov Třebíč Cheb Praha-Satalice Praha 12 Plzeň-sever Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Jičín Most Beroun Praha-Slivenec Sokolov Nový Jičín Praha 20 Praha 16 Louny Olomouc Kladno Kutná Hora Praha-Nebušice Jihlava Praha-Troja Praha 6 Písek Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Děčín Rakovník Litoměřice Brno-město Frýdek-Místek Břeclav Praha 4 Praha-Nedvězí Prostějov Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha 9 Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha-Libuš Mladá Boleslav Vyškov Praha 18 Chomutov Hodonín Brno-venkov Uherské Hradiště Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby