„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Praha 18 Bruntál Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Nebušice Uherské Hradiště Mělník Sokolov Jihlava Kutná Hora Praha-Slivenec Děčín Česká Lípa Chomutov Strakonice Zlín Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Litoměřice Benešov Domažlice Praha-Březiněves Třebíč Karlovy Vary Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha 14 Praha-Nedvězí Louny Praha 2 Praha-Kolovraty Cheb Blansko Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha 5 Praha-Klánovice Kladno Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-západ Praha-Lipence Teplice Praha 11 Rakovník Příbram Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha 7 Praha-Koloděje Karviná Praha-Kunratice Český Krumlov Opava Praha 19 Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Beroun Praha 21 Jablonec nad Nisou Tábor Praha-Vinoř Praha 17 Praha 8 Vyškov Přerov Praha 16 Rokycany Liberec Náchod Frýdek-Místek Kroměříž Praha-Ďáblice Most Hradec Králové Praha-Suchdol Nymburk Praha 3 Olomouc Jeseník Plzeň-jih Tachov Praha 10 Praha 1 Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Troja Nový Jičín Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby