„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Praha 8 Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha-Dubeč Praha-Běchovice Šumperk Praha-Královice Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Nedvězí Náchod Kroměříž Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Vinoř Tachov Domažlice Chrudim Pelhřimov Praha 22 Plzeň-město Praha 7 Přerov Brno-venkov Praha-Kunratice Praha-západ Liberec Český Krumlov Prachatice Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Litoměřice Praha 20 Louny Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 6 Praha 1 Kladno Kolín Praha-Velká Chuchle Vyškov Karlovy Vary Blansko Mělník Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Benice Praha 21 Praha-Lochkov Jeseník Pardubice Bruntál Třebíč Opava Tábor Praha-východ Praha-Ďáblice Praha 17 České Budějovice Svitavy Trutnov Sokolov Beroun Uherské Hradiště Nový Jičín Vsetín Klatovy Jablonec nad Nisou Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Rokycany Hodonín Karviná Most Praha 9 Praha-Březiněves Praha 3 Olomouc Praha 15 Semily Praha 19 Česká Lípa Děčín Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Satalice Praha-Křeslice Kutná Hora Strakonice Praha 5 Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby