„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Domažlice Žďár nad Sázavou Cheb Brno-venkov Praha-Zbraslav Náchod Blansko Praha 15 Klatovy Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 14 Prachatice Praha 18 Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Satalice Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha 10 Mladá Boleslav Trutnov Praha 11 Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Hodonín Praha-Slivenec Litoměřice Praha 8 Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Nebušice Teplice Kroměříž Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Chomutov Karviná Jeseník Praha 17 Louny Praha-Kunratice Brno-město Pardubice Plzeň-jih Praha-Újezd Český Krumlov Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Liberec Chrudim Praha 5 Uherské Hradiště Strakonice Praha-východ Praha 20 Břeclav Praha 12 Praha-západ Rakovník Opava Příbram Praha-Nedvězí Praha 13 Vyškov Benešov Praha 9 Mělník Tachov Praha-Petrovice Praha 7 Praha-Lipence Přerov Praha 22 Rokycany Nymburk Olomouc Třebíč Nový Jičín Praha 19 Prostějov Praha-Královice Tábor Kladno Děčín Praha-Suchdol Znojmo Písek Kolín Praha-Benice Praha 3 Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby