„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Praha 13 Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha 11 Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Náchod Karlovy Vary Praha-Lochkov Most Praha-Benice Ústí nad Orlicí Příbram Tachov Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 14 Mělník Praha-Libuš Praha 17 Praha 5 Kutná Hora Praha-Ďáblice Pardubice Tábor Praha-Řeporyje Louny Přerov Praha 19 Plzeň-město Praha-Zličín Litoměřice Praha 7 Praha-Újezd Mladá Boleslav Děčín Semily Praha-Petrovice Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha-Dubeč Frýdek-Místek Prostějov Jihlava Kroměříž Praha 6 Teplice Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Znojmo Trutnov Rokycany Vyškov Bruntál Praha-Čakovice Prachatice Praha-Královice Jičín Cheb Kladno Kolín Domažlice Břeclav Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha 1 Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Koloděje Praha-Slivenec Benešov Nymburk Třebíč Praha 12 Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Praha 21 Svitavy Chomutov Praha-Troja Klatovy Praha-Vinoř Beroun Zlín Praha-Suchdol Praha-Klánovice Blansko Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby