„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Praha 22 Praha-Slivenec Pelhřimov Semily Vyškov Praha-Petrovice Praha 19 Trutnov Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Satalice Brno-venkov Klatovy Litoměřice Tachov Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Benešov Praha-Nedvězí Jičín Rakovník České Budějovice Hodonín Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha 8 Nymburk Praha 5 Praha 2 Chomutov Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Písek Praha-Zličín Praha-Benice Plzeň-město Praha 21 Praha-Běchovice Pardubice Karlovy Vary Praha 3 Chrudim Praha-Klánovice Louny Praha-Troja Mělník Svitavy Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Kunratice Praha-východ Praha 18 Šumperk Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Čakovice Český Krumlov Praha-Březiněves Prostějov Most Nový Jičín Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Jeseník Plzeň-jih Karviná Náchod Domažlice Praha-Libuš Praha-Újezd Kolín Břeclav Praha-Kolovraty Tábor Sokolov Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Šeberov Uherské Hradiště Bruntál Děčín Třebíč Kroměříž Blansko Jablonec nad Nisou Kladno Frýdek-Místek Česká Lípa Ostrava-město Liberec Praha 6 Prachatice Cheb Praha 14 Zlín Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby