„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Karlovy Vary Praha-Nebušice Svitavy Praha-Libuš Praha 14 Šumperk Opava Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Březiněves Louny Chrudim Praha 15 Znojmo Semily Ostrava-město Prostějov Kutná Hora Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Benešov Plzeň-jih Plzeň-město Pardubice Praha-Satalice Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Křeslice Karviná Tachov Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha 12 Přerov Blansko Praha-Vinoř Děčín Kroměříž Praha 1 Třebíč Náchod Hodonín Praha-Lipence Písek Praha 19 Praha-Běchovice Praha 7 Teplice Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha 17 Beroun Hlavní město Praha Praha 5 Brno-venkov Nymburk Jeseník Praha-Benice Praha 3 Praha 2 Vsetín Praha-Přední Kopanina Břeclav Kladno Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Královice Praha-Koloděje Praha 16 Mladá Boleslav Domažlice Havlíčkův Brod Mělník Praha-Dolní Chabry Olomouc Sokolov Brno-město Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha-Klánovice Jihlava Praha-Petrovice Praha-západ Plzeň-sever Praha-Újezd Chomutov Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby