„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Trutnov Praha-Nebušice Jeseník Znojmo Praha 22 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Pardubice Praha-Březiněves Teplice Praha 18 Sokolov Rychnov nad Kněžnou Blansko Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Zličín Praha-Řeporyje Strakonice Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha 2 Louny Cheb Praha 10 Praha 21 Karviná Vsetín Praha-Křeslice Olomouc Plzeň-sever Praha-Ďáblice Plzeň-město Ostrava-město Kroměříž Hodonín Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 16 Prostějov Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 20 Praha 6 Uherské Hradiště Klatovy Opava Praha-Lochkov Praha 11 Praha 13 Most Děčín Praha 4 Praha-Troja Praha 9 Praha-Benice Jičín Svitavy Praha 3 Nymburk Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Nový Jičín Beroun Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha 1 Praha 12 Brno-město Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha 7 Praha 14 Praha 15 Praha-západ Frýdek-Místek Chomutov Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Náchod Písek Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Domažlice Jihlava Třebíč Hradec Králové Prachatice Bruntál Praha-Újezd Kladno Příbram Rakovník Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby