„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Ctiněves Cvikov Cvrčovice
Cvrčovice Čachotín Čachovice
Čachrov Čakov Čakov
Čaková Čakovičky Čankovice
Čáslav Čáslavice Čáslavsko
Částkov Částkov Častohostice
Častolovice Častrov Časy
Čavisov Čebín Čečelice
Čečelovice Čečkovice Čečovice
Čehovice Čechočovice Čechtice

<<   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39  >>

Další města:

Pardubice Břeclav Praha-Klánovice Hradec Králové Praha 5 Semily Praha 16 Praha-Újezd Bruntál Praha-Královice Plzeň-jih Brno-město Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha-západ Vsetín Praha 6 Praha 1 Brno-venkov Znojmo Nový Jičín Most Prostějov Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha 3 Frýdek-Místek Svitavy Klatovy Žďár nad Sázavou Liberec Karlovy Vary Praha 13 Olomouc Šumperk Praha-Libuš Trutnov Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Kladno Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Nymburk Praha-Suchdol Jihlava Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha 9 Kroměříž Praha-východ Rakovník Louny Praha 22 Praha-Kunratice Písek Plzeň-sever Hodonín Opava Praha 7 Plzeň-město Teplice Praha-Petrovice Praha-Nebušice Kolín Praha-Čakovice Benešov Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha 18 Beroun Praha 14 Příbram Přerov Prachatice Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 17 Třebíč Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Běchovice Strakonice Sokolov Chomutov Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha-Šeberov Rokycany Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha 11 Vyškov Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby