„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častohostice

Nové produkty Častohostice

Dlažby a obrubníky Častohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častohostice, Levná dlažba Častohostice, Dlažba Častohostice, Zámkové dlažby Častohostice, Zámkové dlažba Častohostice, Betonové dlažby Častohostice, Betonová dlažba Častohostice, Zdící prvky Častohostice, Dlažby II jakosti Častohostice, Dlažba II jakosti Častohostice, Plošné dlažby Častohostice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Běchovice Praha-Klánovice Domažlice Plzeň-město Praha-Újezd Prostějov Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Řeporyje Třebíč Brno-město Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Křeslice Praha-Troja Břeclav Praha 8 Ostrava-město Opava Praha 3 Písek Karlovy Vary Praha-Lipence Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Pardubice Praha-Kunratice Kutná Hora Praha 21 Příbram Jihlava Praha-Benice Frýdek-Místek Blansko Praha 18 Praha-Zbraslav Klatovy Praha 7 Hradec Králové Česká Lípa Svitavy Praha-Satalice Uherské Hradiště Hodonín Tábor Praha 20 Praha 14 Chomutov Praha 12 Kolín Praha-Čakovice Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Zličín Praha 11 Praha-Královice Praha 1 Trutnov Olomouc Litoměřice Zlín Jeseník Praha-Petrovice Kroměříž Praha 5 Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Šeberov Beroun Semily Ústí nad Orlicí Bruntál Cheb České Budějovice Rakovník Praha-Velká Chuchle Sokolov Kladno Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Dubeč Benešov Tachov Děčín Jičín Praha-Lochkov Chrudim Liberec Náchod Nymburk Vyškov Brno-venkov Český Krumlov Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častohostice

Levná dlažba Častohostice

Dlažba Častohostice

Zámkové dlažby Častohostice

Zámkové betonové dlažby Častohostice

Zámková dlažba Častohostice

Betonové dlažby Častohostice

Betonová dlažba Častohostice

Zdící prvky Častohostice

Dlažby II jakosti Častohostice

Dlažba II jakosti Častohostice

Plošné dlažby Častohostice