„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častohostice

Nové produkty Častohostice

Dlažby a obrubníky Častohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častohostice, Levná dlažba Častohostice, Dlažba Častohostice, Zámkové dlažby Častohostice, Zámkové dlažba Častohostice, Betonové dlažby Častohostice, Betonová dlažba Častohostice, Zdící prvky Častohostice, Dlažby II jakosti Častohostice, Dlažba II jakosti Častohostice, Plošné dlažby Častohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha 17 Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Liberec Praha 4 Pardubice Plzeň-sever Praha-Běchovice Kladno Sokolov Praha-Řeporyje Tachov Praha-Nedvězí Praha-západ České Budějovice Praha-Lochkov Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha-Suchdol Český Krumlov Rakovník Praha-Troja Praha-Zličín Domažlice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Znojmo Děčín Praha 3 Trutnov Praha-Lipence Vsetín Kolín Praha-Čakovice Svitavy Praha-Slivenec Šumperk Praha 15 Jičín Praha 12 Karviná Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Hodonín Teplice Praha-Petrovice Praha-Libuš Most Praha 21 Praha 16 Nový Jičín Praha 20 Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Jihlava Ústí nad Orlicí Praha 8 Strakonice Praha 9 Vyškov Frýdek-Místek Chrudim Ostrava-město Praha-Dubeč Praha-Újezd Chomutov Příbram Karlovy Vary Prachatice Mladá Boleslav Semily Praha 5 Praha 11 Cheb Praha 7 Plzeň-jih Praha 1 Prostějov Praha 22 Praha-Šeberov Olomouc Zlín Hlavní město Praha Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Náchod Praha-Nebušice Praha 14 Praha-Klánovice Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častohostice

Levná dlažba Častohostice

Dlažba Častohostice

Zámkové dlažby Častohostice

Zámkové betonové dlažby Častohostice

Zámková dlažba Častohostice

Betonové dlažby Častohostice

Betonová dlažba Častohostice

Zdící prvky Častohostice

Dlažby II jakosti Častohostice

Dlažba II jakosti Častohostice

Plošné dlažby Častohostice