„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častrov

Nové produkty Častrov

Dlažby a obrubníky Častrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častrov, Levná dlažba Častrov, Dlažba Častrov, Zámkové dlažby Častrov, Zámkové dlažba Častrov, Betonové dlažby Častrov, Betonová dlažba Častrov, Zdící prvky Častrov, Dlažby II jakosti Častrov, Dlažba II jakosti Častrov, Plošné dlažby Častrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Pelhřimov Kolín Praha-Suchdol Třebíč Praha 16 Praha-Zličín Cheb Hodonín Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha 9 Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Jičín Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha 3 Sokolov Český Krumlov Praha-Běchovice Hradec Králové Trutnov Praha 5 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Křeslice Benešov Kroměříž Hlavní město Praha Praha-Slivenec Tachov Praha-Ďáblice Beroun Brno-město Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Přerov Teplice Rokycany Olomouc Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Ústí nad Orlicí Písek Praha-Čakovice Praha 14 Plzeň-město Mladá Boleslav Louny Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 6 Litoměřice Brno-venkov Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Lipence České Budějovice Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-východ Praha-Vinoř Ostrava-město Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Klánovice Karviná Nymburk Znojmo Praha-Štěrboholy Praha 4 Šumperk Praha-Libuš Zlín Praha 1 Praha-Dubeč Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Semily Praha 7 Vsetín Kladno Praha 15 Praha-Lochkov Ústí nad Labem Nový Jičín Domažlice Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha 10 Chrudim Praha-Přední Kopanina Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častrov

Levná dlažba Častrov

Dlažba Častrov

Zámkové dlažby Častrov

Zámkové betonové dlažby Častrov

Zámková dlažba Častrov

Betonové dlažby Častrov

Betonová dlažba Častrov

Zdící prvky Častrov

Dlažby II jakosti Častrov

Dlažba II jakosti Častrov

Plošné dlažby Častrov