„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častrov

Nové produkty Častrov

Dlažby a obrubníky Častrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častrov, Levná dlažba Častrov, Dlažba Častrov, Zámkové dlažby Častrov, Zámkové dlažba Častrov, Betonové dlažby Častrov, Betonová dlažba Častrov, Zdící prvky Častrov, Dlažby II jakosti Častrov, Dlažba II jakosti Častrov, Plošné dlažby Častrov, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Lochkov Chrudim Brno-venkov Praha-Satalice Cheb Ústí nad Labem Mělník Pelhřimov České Budějovice Praha 3 Praha 7 Praha-Kunratice Praha 22 Louny Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Praha 18 Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Frýdek-Místek Vsetín Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Královice Praha-Ďáblice Sokolov Hodonín Prostějov Karviná Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Běchovice Šumperk Benešov Praha-západ Litoměřice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Brno-město Liberec Plzeň-sever Břeclav Kladno Rakovník Praha 8 Praha-Troja Praha-Slivenec Klatovy Svitavy Praha-Velká Chuchle Olomouc Tachov Příbram Praha-Vinoř Praha-Petrovice Beroun Bruntál Praha 10 Chomutov Praha-Kolovraty Opava Praha-Křeslice Praha 5 Praha 16 Praha-Šeberov Blansko Písek Jihlava Kutná Hora Český Krumlov Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha 15 Česká Lípa Znojmo Praha-východ Praha-Čakovice Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 9 Praha 2 Žďár nad Sázavou Tábor Kolín Praha-Březiněves Praha-Nebušice Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častrov

Levná dlažba Častrov

Dlažba Častrov

Zámkové dlažby Častrov

Zámkové betonové dlažby Častrov

Zámková dlažba Častrov

Betonové dlažby Častrov

Betonová dlažba Častrov

Zdící prvky Častrov

Dlažby II jakosti Častrov

Dlažba II jakosti Častrov

Plošné dlažby Častrov