„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častrov

Nové produkty Častrov

Dlažby a obrubníky Častrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častrov, Levná dlažba Častrov, Dlažba Častrov, Zámkové dlažby Častrov, Zámkové dlažba Častrov, Betonové dlažby Častrov, Betonová dlažba Častrov, Zdící prvky Častrov, Dlažby II jakosti Častrov, Dlažba II jakosti Častrov, Plošné dlažby Častrov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Čakovice Praha-Březiněves Brno-město Praha 6 Semily Praha-Benice Praha-Křeslice Šumperk Nymburk Blansko Praha-Běchovice Příbram Zlín Tachov Karviná Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Lochkov Olomouc Praha-Královice Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-východ Liberec Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Teplice Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Slivenec Frýdek-Místek Praha 16 Náchod Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Písek Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha 21 Svitavy Hlavní město Praha Louny Kroměříž Praha-Nedvězí Tábor Praha 18 Praha-Satalice Praha 8 Praha 11 Rokycany Praha 20 Most Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha 15 Klatovy Jičín Praha 9 Praha 10 Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Břeclav Jihlava Kolín Vsetín Mladá Boleslav Praha 7 Praha-Zličín Pelhřimov Beroun Pardubice Chomutov Praha-Řeporyje Praha 22 Praha 2 Praha 5 Nový Jičín Domažlice Prachatice Cheb Litoměřice Praha-Klánovice Znojmo Praha 12 Přerov Strakonice Praha 14 Vyškov Praha-Lysolaje Sokolov Praha 1 Rakovník Jeseník Praha-Nebušice České Budějovice Třebíč Benešov Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častrov

Levná dlažba Častrov

Dlažba Častrov

Zámkové dlažby Častrov

Zámkové betonové dlažby Častrov

Zámková dlažba Častrov

Betonové dlažby Častrov

Betonová dlažba Častrov

Zdící prvky Častrov

Dlažby II jakosti Častrov

Dlažba II jakosti Častrov

Plošné dlažby Častrov