„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častrov

Nové produkty Častrov

Dlažby a obrubníky Častrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častrov, Levná dlažba Častrov, Dlažba Častrov, Zámkové dlažby Častrov, Zámkové dlažba Častrov, Betonové dlažby Častrov, Betonová dlažba Častrov, Zdící prvky Častrov, Dlažby II jakosti Častrov, Dlažba II jakosti Častrov, Plošné dlažby Častrov, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Brno-venkov Praha 11 Liberec Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 21 Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Břeclav Opava Uherské Hradiště Praha-Benice Jindřichův Hradec Vsetín Praha 5 Praha-Suchdol Jeseník Znojmo Praha 19 Praha 1 Třebíč Zlín Praha 14 Louny Havlíčkův Brod Praha-Libuš Hodonín Strakonice Praha-Vinoř Nový Jičín Praha 22 Hradec Králové Tábor Hlavní město Praha Praha 18 Šumperk Praha-Újezd Kroměříž Domažlice Pardubice Praha-Šeberov Karlovy Vary Trutnov Žďár nad Sázavou Písek Svitavy Praha-Lysolaje Semily Náchod Bruntál Kolín Ostrava-město Český Krumlov České Budějovice Praha-východ Praha-Nedvězí Karviná Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Jihlava Praha 16 Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Teplice Praha-západ Benešov Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Troja Praha-Lipence Praha-Zličín Litoměřice Most Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Satalice Tachov Mělník Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha-Březiněves Děčín Česká Lípa Kutná Hora Chrudim Kladno Praha-Nebušice Praha 6 Olomouc Praha 9 Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častrov

Levná dlažba Častrov

Dlažba Častrov

Zámkové dlažby Častrov

Zámkové betonové dlažby Častrov

Zámková dlažba Častrov

Betonové dlažby Častrov

Betonová dlažba Častrov

Zdící prvky Častrov

Dlažby II jakosti Častrov

Dlažba II jakosti Častrov

Plošné dlažby Častrov