„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiněves

Nové produkty Ctiněves

Dlažby a obrubníky Ctiněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiněves, Levná dlažba Ctiněves, Dlažba Ctiněves, Zámkové dlažby Ctiněves, Zámkové dlažba Ctiněves, Betonové dlažby Ctiněves, Betonová dlažba Ctiněves, Zdící prvky Ctiněves, Dlažby II jakosti Ctiněves, Dlažba II jakosti Ctiněves, Plošné dlažby Ctiněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Tachov Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 16 Praha-Dubeč Praha 18 Děčín Praha-Kolovraty Vyškov Nový Jičín Hradec Králové Kolín Praha 4 Praha-Benice Praha 21 Bruntál Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha 12 Příbram Hodonín Olomouc Uherské Hradiště Praha 19 Jihlava Opava Praha 7 Klatovy Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Královice Mělník Praha-Suchdol Hlavní město Praha Litoměřice Praha 8 Praha 1 Prostějov Prachatice Pelhřimov Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Satalice Blansko Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha 15 Karviná Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Tábor České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Troja Karlovy Vary Šumperk Jeseník Náchod Písek Praha-Velká Chuchle Trutnov Kladno Praha-Řeporyje Praha-Libuš Chomutov Praha 10 Liberec Vsetín Praha-Zbraslav Chrudim Praha-Lysolaje Svitavy Český Krumlov Ústí nad Labem Zlín Nymburk Praha 13 Praha-východ Praha 14 Jičín Mladá Boleslav Česká Lípa Znojmo Beroun Cheb Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Most Plzeň-město Praha 22 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiněves

Levná dlažba Ctiněves

Dlažba Ctiněves

Zámkové dlažby Ctiněves

Zámkové betonové dlažby Ctiněves

Zámková dlažba Ctiněves

Betonové dlažby Ctiněves

Betonová dlažba Ctiněves

Zdící prvky Ctiněves

Dlažby II jakosti Ctiněves

Dlažba II jakosti Ctiněves

Plošné dlažby Ctiněves