„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiněves

Nové produkty Ctiněves

Dlažby a obrubníky Ctiněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiněves, Levná dlažba Ctiněves, Dlažba Ctiněves, Zámkové dlažby Ctiněves, Zámkové dlažba Ctiněves, Betonové dlažby Ctiněves, Betonová dlažba Ctiněves, Zdící prvky Ctiněves, Dlažby II jakosti Ctiněves, Dlažba II jakosti Ctiněves, Plošné dlažby Ctiněves, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 16 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Písek Praha 12 Praha-Křeslice Trutnov Praha-Troja Plzeň-město Praha 5 Ostrava-město Praha 18 Beroun Praha-Koloděje Praha 8 Rokycany Praha-Nedvězí Olomouc Bruntál Jeseník Klatovy Praha-Řeporyje Semily Třebíč Prostějov Praha-Kunratice Rakovník Karlovy Vary Kladno Praha 9 Kolín Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Klánovice Ústí nad Labem Náchod Mělník Praha-Lochkov Kroměříž Strakonice Praha-Ďáblice Liberec Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Domažlice Jablonec nad Nisou Sokolov Vsetín Praha-Královice Jihlava Chomutov Břeclav Most Praha 20 Praha-Dubeč Praha 19 Kutná Hora České Budějovice Praha 3 Praha 22 Praha 17 Český Krumlov Praha-Újezd Vyškov Pardubice Prachatice Tachov Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-východ Plzeň-sever Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Nymburk Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha-Benice Brno-město Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Cheb Tábor Brno-venkov Plzeň-jih Svitavy Přerov Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha-Nebušice Praha 10 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiněves

Levná dlažba Ctiněves

Dlažba Ctiněves

Zámkové dlažby Ctiněves

Zámkové betonové dlažby Ctiněves

Zámková dlažba Ctiněves

Betonové dlažby Ctiněves

Betonová dlažba Ctiněves

Zdící prvky Ctiněves

Dlažby II jakosti Ctiněves

Dlažba II jakosti Ctiněves

Plošné dlažby Ctiněves