„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiněves

Nové produkty Ctiněves

Dlažby a obrubníky Ctiněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiněves, Levná dlažba Ctiněves, Dlažba Ctiněves, Zámkové dlažby Ctiněves, Zámkové dlažba Ctiněves, Betonové dlažby Ctiněves, Betonová dlažba Ctiněves, Zdící prvky Ctiněves, Dlažby II jakosti Ctiněves, Dlažba II jakosti Ctiněves, Plošné dlažby Ctiněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Semily Příbram Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-východ Kladno Trutnov Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Zbraslav Písek Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Řeporyje Prostějov Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Bruntál Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Most Kroměříž Praha 18 Praha-Vinoř Brno-venkov Žďár nad Sázavou Klatovy Nymburk Český Krumlov Praha 10 Vyškov Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 21 Praha-Běchovice Jičín Tábor Hlavní město Praha Brno-město Praha 13 Praha 14 Praha-Nebušice Mělník Jindřichův Hradec Praha 6 Pardubice Kutná Hora Praha 16 Praha 7 Domažlice Praha-Dubeč Přerov Třebíč Karviná Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha 19 Beroun Praha 5 Uherské Hradiště Šumperk Sokolov Praha 1 Praha 3 Plzeň-jih Liberec Cheb Hradec Králové Prachatice Louny Praha-Benice Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-západ Chrudim České Budějovice Praha 11 Praha 2 Praha-Kunratice Strakonice Jihlava Rokycany Praha 15 Děčín Benešov Olomouc Praha-Koloděje Plzeň-město Vsetín Česká Lípa Praha 8 Rakovník Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiněves

Levná dlažba Ctiněves

Dlažba Ctiněves

Zámkové dlažby Ctiněves

Zámkové betonové dlažby Ctiněves

Zámková dlažba Ctiněves

Betonové dlažby Ctiněves

Betonová dlažba Ctiněves

Zdící prvky Ctiněves

Dlažby II jakosti Ctiněves

Dlažba II jakosti Ctiněves

Plošné dlažby Ctiněves