„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čavisov

Nové produkty Čavisov

Dlažby a obrubníky Čavisov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čavisov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čavisov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čavisov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čavisov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čavisov, Levná dlažba Čavisov, Dlažba Čavisov, Zámkové dlažby Čavisov, Zámkové dlažba Čavisov, Betonové dlažby Čavisov, Betonová dlažba Čavisov, Zdící prvky Čavisov, Dlažby II jakosti Čavisov, Dlažba II jakosti Čavisov, Plošné dlažby Čavisov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha 20 Rakovník Praha-Lipence Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha 7 Brno-město Hodonín Praha-Kolovraty Praha 17 Frýdek-Místek Třebíč Šumperk Vyškov Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 13 Praha-Lysolaje Domažlice Praha-východ Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Plzeň-jih Nymburk Praha-Šeberov Zlín Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Karviná Sokolov Praha-Suchdol Praha 4 Beroun Znojmo Praha-Čakovice Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 11 Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Koloděje Praha-Satalice Chrudim Praha-Křeslice Opava Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 14 Praha-Benice Praha 12 Jeseník Děčín Pardubice Most Praha 22 Trutnov Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 18 Český Krumlov Praha 5 Semily Havlíčkův Brod Písek Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha 6 Praha 15 Praha-Královice Uherské Hradiště Nový Jičín Kladno Mělník Benešov Přerov Plzeň-sever Rokycany Chomutov Náchod Praha-Řeporyje Prostějov Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Slivenec Praha 10 Kutná Hora Hradec Králové Jičín Praha-Újezd Louny Praha 21 Praha-Nedvězí Kolín Tábor Česká Lípa Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čavisov

Levná dlažba Čavisov

Dlažba Čavisov

Zámkové dlažby Čavisov

Zámkové betonové dlažby Čavisov

Zámková dlažba Čavisov

Betonové dlažby Čavisov

Betonová dlažba Čavisov

Zdící prvky Čavisov

Dlažby II jakosti Čavisov

Dlažba II jakosti Čavisov

Plošné dlažby Čavisov