„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čavisov

Nové produkty Čavisov

Dlažby a obrubníky Čavisov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čavisov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čavisov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čavisov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čavisov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čavisov, Levná dlažba Čavisov, Dlažba Čavisov, Zámkové dlažby Čavisov, Zámkové dlažba Čavisov, Betonové dlažby Čavisov, Betonová dlažba Čavisov, Zdící prvky Čavisov, Dlažby II jakosti Čavisov, Dlažba II jakosti Čavisov, Plošné dlažby Čavisov, Plošná dlažba


Další města:

Most Uherské Hradiště Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Kladno Praha-Libuš Karlovy Vary Praha-Čakovice Prachatice Praha 17 Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha 20 Kroměříž Praha 2 Šumperk Jeseník Prostějov Praha-Slivenec Zlín Olomouc Praha 21 Strakonice Hodonín Praha-Dolní Počernice Tábor Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Královice Bruntál Mělník Sokolov Frýdek-Místek Příbram Praha-Běchovice Cheb České Budějovice Plzeň-sever Ostrava-město Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Semily Rakovník Praha-západ Praha-Klánovice Praha-Šeberov Teplice Praha 11 Praha 7 Praha-Koloděje Brno-město Beroun Praha 3 Trutnov Praha 10 Český Krumlov Praha-Suchdol Praha 22 Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 5 Přerov Praha-Vinoř Jičín Praha 13 Praha-Kunratice Brno-venkov Praha 1 Praha-Řeporyje Chrudim Praha 12 Praha 4 Klatovy Praha 19 Kutná Hora Praha 6 Vyškov Praha-Ďáblice Liberec Chomutov Plzeň-jih Karviná Nový Jičín Praha 16 Náchod Třebíč Benešov Kolín Hradec Králové Písek Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čavisov

Levná dlažba Čavisov

Dlažba Čavisov

Zámkové dlažby Čavisov

Zámkové betonové dlažby Čavisov

Zámková dlažba Čavisov

Betonové dlažby Čavisov

Betonová dlažba Čavisov

Zdící prvky Čavisov

Dlažby II jakosti Čavisov

Dlažba II jakosti Čavisov

Plošné dlažby Čavisov