„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čavisov

Nové produkty Čavisov

Dlažby a obrubníky Čavisov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čavisov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čavisov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čavisov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čavisov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čavisov, Levná dlažba Čavisov, Dlažba Čavisov, Zámkové dlažby Čavisov, Zámkové dlažba Čavisov, Betonové dlažby Čavisov, Betonová dlažba Čavisov, Zdící prvky Čavisov, Dlažby II jakosti Čavisov, Dlažba II jakosti Čavisov, Plošné dlažby Čavisov, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Sokolov Plzeň-jih Ostrava-město Beroun Praha-Lysolaje Pelhřimov Děčín Olomouc Příbram Rakovník Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Nebušice Semily Praha 7 Louny Třebíč Praha 6 Praha 15 Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Praha 5 Vyškov Nymburk Kutná Hora Zlín Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Běchovice Česká Lípa Praha-Troja Opava Domažlice Jindřichův Hradec Praha 18 Ústí nad Orlicí Strakonice Písek Praha 3 Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Tábor Rokycany Praha-Kolovraty Teplice Litoměřice Praha-Nedvězí Chomutov Most Praha 16 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Karviná Jihlava Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Brno-město Praha-Kunratice Praha 10 Plzeň-město Trutnov Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice České Budějovice Šumperk Karlovy Vary Mělník Jičín Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha 11 Prachatice Praha 9 Praha-Benice Liberec Kroměříž Hodonín Praha 4 Praha 1 Pardubice Mladá Boleslav Vsetín Kladno Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čavisov

Levná dlažba Čavisov

Dlažba Čavisov

Zámkové dlažby Čavisov

Zámkové betonové dlažby Čavisov

Zámková dlažba Čavisov

Betonové dlažby Čavisov

Betonová dlažba Čavisov

Zdící prvky Čavisov

Dlažby II jakosti Čavisov

Dlažba II jakosti Čavisov

Plošné dlažby Čavisov