„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čakov

Nové produkty Čakov

Dlažby a obrubníky Čakov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čakov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čakov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čakov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čakov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čakov, Levná dlažba Čakov, Dlažba Čakov, Zámkové dlažby Čakov, Zámkové dlažba Čakov, Betonové dlažby Čakov, Betonová dlažba Čakov, Zdící prvky Čakov, Dlažby II jakosti Čakov, Dlažba II jakosti Čakov, Plošné dlažby Čakov, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Náchod Sokolov Praha 6 Praha-Libuš Trutnov Jihlava Domažlice Praha-Lipence Praha 14 Jindřichův Hradec Teplice Bruntál Praha-Královice Praha 10 Český Krumlov Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Chrudim Prostějov Praha-Zbraslav Praha-Troja Pelhřimov Praha-Újezd Blansko Kladno Praha-Křeslice Praha-Benice Kolín Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Česká Lípa Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Svitavy Pardubice Hradec Králové Hodonín Mladá Boleslav Kroměříž Chomutov České Budějovice Havlíčkův Brod Louny Praha 2 Cheb Praha-Satalice Praha-východ Praha 21 Most Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 3 Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Vyškov Hlavní město Praha Praha-Vinoř Kutná Hora Praha 20 Liberec Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Nebušice Praha 5 Praha 7 Rokycany Praha 4 Karviná Praha-Suchdol Brno-venkov Písek Praha 1 Mělník Vsetín Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Lysolaje Strakonice Benešov Ústí nad Labem Praha 12 Praha 8 Klatovy Znojmo Praha-Dolní Chabry Opava Prachatice Karlovy Vary Děčín Tachov Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čakov

Levná dlažba Čakov

Dlažba Čakov

Zámkové dlažby Čakov

Zámkové betonové dlažby Čakov

Zámková dlažba Čakov

Betonové dlažby Čakov

Betonová dlažba Čakov

Zdící prvky Čakov

Dlažby II jakosti Čakov

Dlažba II jakosti Čakov

Plošné dlažby Čakov