„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čakov

Nové produkty Čakov

Dlažby a obrubníky Čakov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čakov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čakov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čakov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čakov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čakov, Levná dlažba Čakov, Dlažba Čakov, Zámkové dlažby Čakov, Zámkové dlažba Čakov, Betonové dlažby Čakov, Betonová dlažba Čakov, Zdící prvky Čakov, Dlažby II jakosti Čakov, Dlažba II jakosti Čakov, Plošné dlažby Čakov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Břeclav Praha 11 Praha 14 Český Krumlov Praha-Libuš Praha 2 Mladá Boleslav Klatovy Třebíč Praha 20 Teplice Trutnov Pelhřimov Hradec Králové Česká Lípa Praha-Vinoř Nymburk Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Pardubice Rakovník Praha-Zbraslav Opava Praha 6 Praha 12 Příbram Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Benice Kolín Most Ostrava-město Praha-Šeberov Hodonín Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha 22 Praha-Královice Karviná Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Prostějov Praha 10 Louny Frýdek-Místek Jičín Vyškov Plzeň-město Praha-Újezd Praha-Troja Chomutov Znojmo Vsetín Praha 17 Sokolov Praha-Satalice Praha 19 Strakonice Svitavy Praha 7 Rokycany Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha 4 Šumperk Zlín Praha-Lysolaje Praha-východ Olomouc Brno-město Praha 5 Domažlice Praha-Zličín Náchod Kutná Hora Brno-venkov Praha 9 Praha-Dubeč Praha-Běchovice Chrudim Ústí nad Labem Děčín Praha 15 Blansko Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Tachov Plzeň-sever Praha-Ďáblice Kladno Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čakov

Levná dlažba Čakov

Dlažba Čakov

Zámkové dlažby Čakov

Zámkové betonové dlažby Čakov

Zámková dlažba Čakov

Betonové dlažby Čakov

Betonová dlažba Čakov

Zdící prvky Čakov

Dlažby II jakosti Čakov

Dlažba II jakosti Čakov

Plošné dlažby Čakov