„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čakov

Nové produkty Čakov

Dlažby a obrubníky Čakov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čakov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čakov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čakov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čakov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čakov, Levná dlažba Čakov, Dlažba Čakov, Zámkové dlažby Čakov, Zámkové dlažba Čakov, Betonové dlažby Čakov, Betonová dlažba Čakov, Zdící prvky Čakov, Dlažby II jakosti Čakov, Dlažba II jakosti Čakov, Plošné dlažby Čakov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha-Nebušice Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Plzeň-město Kolín Rakovník Děčín Praha 17 Semily Olomouc Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-Šeberov Prachatice Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha 8 Bruntál Praha-Lipence Brno-město Hodonín Hradec Králové Praha 5 Praha-Zličín Vsetín Trutnov Nový Jičín Praha 10 Praha-Troja Louny Náchod Praha 3 Praha-Újezd Plzeň-sever Praha-Křeslice Jičín Pardubice Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha 21 Břeclav Ústí nad Labem Jeseník Praha-Slivenec Domažlice Praha 15 Tábor Praha-Lochkov Praha 7 Tachov Klatovy Strakonice Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Suchdol Opava Praha 19 Praha-Satalice Teplice Praha-Královice Praha 2 Beroun Kroměříž Praha-Libuš Hlavní město Praha Most Praha-Březiněves Praha-Běchovice Praha 11 Prostějov Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha 1 Česká Lípa Mladá Boleslav Praha 9 Praha 6 Praha-Koloděje Liberec Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Benešov Žďár nad Sázavou Příbram Cheb Praha-Kolovraty Praha-východ Znojmo Kladno Brno-venkov Litoměřice Blansko Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čakov

Levná dlažba Čakov

Dlažba Čakov

Zámkové dlažby Čakov

Zámkové betonové dlažby Čakov

Zámková dlažba Čakov

Betonové dlažby Čakov

Betonová dlažba Čakov

Zdící prvky Čakov

Dlažby II jakosti Čakov

Dlažba II jakosti Čakov

Plošné dlažby Čakov