„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čakov

Nové produkty Čakov

Dlažby a obrubníky Čakov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čakov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čakov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čakov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čakov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čakov, Levná dlažba Čakov, Dlažba Čakov, Zámkové dlažby Čakov, Zámkové dlažba Čakov, Betonové dlažby Čakov, Betonová dlažba Čakov, Zdící prvky Čakov, Dlažby II jakosti Čakov, Dlažba II jakosti Čakov, Plošné dlažby Čakov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Litoměřice Hradec Králové Praha-Petrovice Praha 11 Mělník Praha-Křeslice Kolín Praha 13 Nymburk Karviná Třebíč Praha 18 Plzeň-jih Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Zličín Jičín Ústí nad Labem Praha-Benice Praha-východ Zlín Praha-Zbraslav Blansko Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha 8 Žďár nad Sázavou Přerov Praha 19 Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha 3 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Svitavy Vsetín Děčín Jablonec nad Nisou Beroun Náchod Teplice Benešov Česká Lípa Bruntál Hlavní město Praha Praha 1 Praha-Troja Chrudim Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Hodonín Praha-Satalice Brno-město Praha-Královice Praha 20 Praha 5 Praha-západ Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Dubeč Praha 14 Domažlice Prostějov Ostrava-město Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Louny Tábor Cheb Klatovy Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Opava Praha 10 Rokycany Praha 6 Jihlava Olomouc Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Újezd Karlovy Vary Praha-Ďáblice Kladno Praha 17 Semily Frýdek-Místek Znojmo Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čakov

Levná dlažba Čakov

Dlažba Čakov

Zámkové dlažby Čakov

Zámkové betonové dlažby Čakov

Zámková dlažba Čakov

Betonové dlažby Čakov

Betonová dlažba Čakov

Zdící prvky Čakov

Dlažby II jakosti Čakov

Dlažba II jakosti Čakov

Plošné dlažby Čakov