„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachovice

Nové produkty Čachovice

Dlažby a obrubníky Čachovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachovice, Levná dlažba Čachovice, Dlažba Čachovice, Zámkové dlažby Čachovice, Zámkové dlažba Čachovice, Betonové dlažby Čachovice, Betonová dlažba Čachovice, Zdící prvky Čachovice, Dlažby II jakosti Čachovice, Dlažba II jakosti Čachovice, Plošné dlažby Čachovice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Tachov Praha 20 Louny Svitavy Kladno Praha-Satalice Benešov Mladá Boleslav Praha 17 Plzeň-jih Příbram Praha 11 Praha 4 Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha 2 Olomouc Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-západ Praha 19 Blansko Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha 15 Tábor Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Sokolov Praha-Královice Praha-Křeslice Praha 18 Náchod Jindřichův Hradec Liberec Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Praha 3 Rakovník Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Pelhřimov Trutnov Chomutov Most Jeseník Karviná Jičín Praha-Benice Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Kroměříž Praha 8 Semily Praha 22 Nymburk Praha 6 Kutná Hora Litoměřice Praha-Kunratice České Budějovice Opava Praha 5 Praha-Čakovice Klatovy Písek Jihlava Ústí nad Labem Praha 12 Praha 10 Praha-Lochkov Pardubice Ostrava-město Praha-Lipence Domažlice Praha-Zbraslav Praha 1 Praha-Štěrboholy Nový Jičín Žďár nad Sázavou Prostějov Břeclav Praha-Kolovraty Cheb Praha 21 Brno-město Vyškov Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha 13 Frýdek-Místek Brno-venkov Strakonice Plzeň-sever Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachovice

Levná dlažba Čachovice

Dlažba Čachovice

Zámkové dlažby Čachovice

Zámkové betonové dlažby Čachovice

Zámková dlažba Čachovice

Betonové dlažby Čachovice

Betonová dlažba Čachovice

Zdící prvky Čachovice

Dlažby II jakosti Čachovice

Dlažba II jakosti Čachovice

Plošné dlažby Čachovice