„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachovice

Nové produkty Čachovice

Dlažby a obrubníky Čachovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachovice, Levná dlažba Čachovice, Dlažba Čachovice, Zámkové dlažby Čachovice, Zámkové dlažba Čachovice, Betonové dlažby Čachovice, Betonová dlažba Čachovice, Zdící prvky Čachovice, Dlažby II jakosti Čachovice, Dlažba II jakosti Čachovice, Plošné dlažby Čachovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Hradec Králové Praha 22 Tachov Zlín Praha 6 Praha 10 Kladno Děčín Praha-Dolní Chabry Třebíč Česká Lípa Přerov Vyškov Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Čakovice Praha-Petrovice Kolín Praha-Benice Praha 12 Praha-Libuš Praha 19 Semily Kutná Hora Svitavy Nový Jičín Domažlice Jeseník Praha 5 Ostrava-město Kroměříž Pardubice Praha 16 České Budějovice Praha 1 Nymburk Praha-Ďáblice Praha-Královice Olomouc Praha-Křeslice Brno-město Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 4 Litoměřice Jindřichův Hradec Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha 21 Mladá Boleslav Praha 8 Chomutov Vsetín Praha 13 Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha 11 Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha-západ Praha 2 Praha 7 Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Klánovice Karlovy Vary Uherské Hradiště Jihlava Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Plzeň-sever Písek Praha 9 Strakonice Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Rokycany Benešov Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha 14 Teplice Prachatice Hlavní město Praha Příbram Tábor Prostějov Rychnov nad Kněžnou Břeclav Most Praha-Dolní Počernice Opava Praha-Nedvězí Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachovice

Levná dlažba Čachovice

Dlažba Čachovice

Zámkové dlažby Čachovice

Zámkové betonové dlažby Čachovice

Zámková dlažba Čachovice

Betonové dlažby Čachovice

Betonová dlažba Čachovice

Zdící prvky Čachovice

Dlažby II jakosti Čachovice

Dlažba II jakosti Čachovice

Plošné dlažby Čachovice