„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachovice

Nové produkty Čachovice

Dlažby a obrubníky Čachovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachovice, Levná dlažba Čachovice, Dlažba Čachovice, Zámkové dlažby Čachovice, Zámkové dlažba Čachovice, Betonové dlažby Čachovice, Betonová dlažba Čachovice, Zdící prvky Čachovice, Dlažby II jakosti Čachovice, Dlažba II jakosti Čachovice, Plošné dlažby Čachovice, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Zlín Praha 7 Bruntál Mladá Boleslav Praha 10 Mělník Strakonice Ústí nad Orlicí Beroun Kutná Hora Příbram Praha-Slivenec Pelhřimov Praha 22 Louny Rychnov nad Kněžnou Blansko Prachatice Plzeň-jih Jihlava Praha-Petrovice Třebíč Praha-Lysolaje Ostrava-město Nový Jičín Přerov Praha 17 Hodonín Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha-Královice Žďár nad Sázavou Jeseník Praha 3 Opava Most Praha-Libuš Karviná Klatovy Praha-Troja Prostějov Praha 12 Praha 15 Brno-město Pardubice Chomutov Praha-Šeberov Tachov Praha-Suchdol Praha 6 Praha 14 Děčín Praha-Dolní Chabry Liberec Praha-východ Praha 16 Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Sokolov Nymburk Praha 1 Praha-západ Cheb Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Rakovník Praha-Újezd Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha-Lipence Šumperk Praha-Vinoř Vsetín Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Nebušice Karlovy Vary Litoměřice Vyškov Praha-Štěrboholy Praha 18 Plzeň-město Český Krumlov České Budějovice Brno-venkov Náchod Praha 4 Svitavy Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachovice

Levná dlažba Čachovice

Dlažba Čachovice

Zámkové dlažby Čachovice

Zámkové betonové dlažby Čachovice

Zámková dlažba Čachovice

Betonové dlažby Čachovice

Betonová dlažba Čachovice

Zdící prvky Čachovice

Dlažby II jakosti Čachovice

Dlažba II jakosti Čachovice

Plošné dlažby Čachovice