„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Častolovice

Nové produkty Častolovice

Dlažby a obrubníky Častolovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Častolovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Častolovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Častolovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Častolovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Častolovice, Levná dlažba Častolovice, Dlažba Častolovice, Zámkové dlažby Častolovice, Zámkové dlažba Častolovice, Betonové dlažby Častolovice, Betonová dlažba Častolovice, Zdící prvky Častolovice, Dlažby II jakosti Častolovice, Dlažba II jakosti Častolovice, Plošné dlažby Častolovice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha-Křeslice Domažlice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Praha 10 Jihlava Praha-Troja Praha-Štěrboholy Litoměřice Vsetín Prostějov Klatovy Praha-Královice Praha-Šeberov Tábor Liberec Praha-Újezd Náchod Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha 13 Ostrava-město Praha-Benice Svitavy Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Vyškov Ústí nad Orlicí Rokycany Frýdek-Místek Praha 20 Teplice Kladno Jeseník Praha 17 Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha-východ Praha 6 Opava Praha 15 Praha-Zličín Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Slivenec Plzeň-město Sokolov Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Březiněves Praha 21 České Budějovice Praha 22 Kutná Hora Praha-Vinoř Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha-Dolní Chabry Bruntál Pelhřimov Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Písek Rakovník Brno-venkov Jičín Chomutov Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-západ Louny Strakonice Praha-Klánovice Kroměříž Karlovy Vary Znojmo Příbram Hradec Králové Třebíč Ústí nad Labem Praha-Libuš Karviná Hlavní město Praha Pardubice Zlín Mělník Praha-Satalice Břeclav Kolín Jindřichův Hradec Praha 9 Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Častolovice

Levná dlažba Častolovice

Dlažba Častolovice

Zámkové dlažby Častolovice

Zámkové betonové dlažby Častolovice

Zámková dlažba Častolovice

Betonové dlažby Častolovice

Betonová dlažba Častolovice

Zdící prvky Častolovice

Dlažby II jakosti Častolovice

Dlažba II jakosti Častolovice

Plošné dlažby Častolovice