„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čaková

Nové produkty Čaková

Dlažby a obrubníky Čaková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čaková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čaková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čaková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čaková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čaková, Levná dlažba Čaková, Dlažba Čaková, Zámkové dlažby Čaková, Zámkové dlažba Čaková, Betonové dlažby Čaková, Betonová dlažba Čaková, Zdící prvky Čaková, Dlažby II jakosti Čaková, Dlažba II jakosti Čaková, Plošné dlažby Čaková, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Třebíč Praha-východ Praha-západ Domažlice Nymburk Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Louny Praha 1 Praha-Benice Kladno Praha 16 Praha 13 Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 20 Hlavní město Praha Šumperk Beroun Most Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Zlín Břeclav Liberec Praha-Klánovice Opava Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Dolní Chabry Vsetín Praha-Slivenec Znojmo Praha-Lipence Brno-město Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Prostějov Kutná Hora České Budějovice Český Krumlov Jihlava Tábor Rakovník Cheb Praha 12 Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Olomouc Svitavy Tachov Karlovy Vary Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Přerov Trutnov Pardubice Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha 7 Praha 10 Praha 17 Kolín Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha 18 Náchod Praha 11 Rokycany Písek Teplice Brno-venkov Praha 6 Praha 15 Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Nový Jičín Mělník Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Kunratice Blansko Semily Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čaková

Levná dlažba Čaková

Dlažba Čaková

Zámkové dlažby Čaková

Zámkové betonové dlažby Čaková

Zámková dlažba Čaková

Betonové dlažby Čaková

Betonová dlažba Čaková

Zdící prvky Čaková

Dlažby II jakosti Čaková

Dlažba II jakosti Čaková

Plošné dlažby Čaková