„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čaková

Nové produkty Čaková

Dlažby a obrubníky Čaková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čaková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čaková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čaková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čaková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čaková, Levná dlažba Čaková, Dlažba Čaková, Zámkové dlažby Čaková, Zámkové dlažba Čaková, Betonové dlažby Čaková, Betonová dlažba Čaková, Zdící prvky Čaková, Dlažby II jakosti Čaková, Dlažba II jakosti Čaková, Plošné dlažby Čaková, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Hodonín Litoměřice Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Dubeč Zlín Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha-Březiněves Chomutov Praha-Suchdol Praha 1 Praha 10 Česká Lípa Benešov Pelhřimov Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Kladno Praha-Dolní Chabry Praha 13 Děčín Praha 11 Brno-město Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Šeberov Prostějov Trutnov Plzeň-město Kroměříž Brno-venkov Praha-Štěrboholy Olomouc Ostrava-město Tachov Praha 2 Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Nebušice Beroun Hlavní město Praha Znojmo Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Koloděje Prachatice Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Havlíčkův Brod Klatovy Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Chrudim Praha-Lochkov Strakonice Opava Blansko Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha 18 Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-západ Bruntál Plzeň-sever Nový Jičín Náchod Praha-Libuš Praha 5 Třebíč Karviná Praha 17 Liberec Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Satalice Praha-Lipence Mladá Boleslav Teplice Most Semily Vyškov Jihlava Praha-Královice Plzeň-jih České Budějovice Praha 12 Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čaková

Levná dlažba Čaková

Dlažba Čaková

Zámkové dlažby Čaková

Zámkové betonové dlažby Čaková

Zámková dlažba Čaková

Betonové dlažby Čaková

Betonová dlažba Čaková

Zdící prvky Čaková

Dlažby II jakosti Čaková

Dlažba II jakosti Čaková

Plošné dlažby Čaková