„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čaková

Nové produkty Čaková

Dlažby a obrubníky Čaková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čaková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čaková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čaková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čaková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čaková, Levná dlažba Čaková, Dlažba Čaková, Zámkové dlažby Čaková, Zámkové dlažba Čaková, Betonové dlažby Čaková, Betonová dlažba Čaková, Zdící prvky Čaková, Dlažby II jakosti Čaková, Dlažba II jakosti Čaková, Plošné dlažby Čaková, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha 8 Frýdek-Místek Kutná Hora Teplice Plzeň-jih Rokycany Beroun Nymburk Nový Jičín Jihlava Praha 2 Praha 3 Praha-Petrovice Chrudim Kroměříž Plzeň-město Praha-Nebušice Praha 14 Benešov Praha 5 Praha-Satalice Rakovník Praha-východ Trutnov Pelhřimov Praha-Klánovice Kladno Vsetín Cheb Praha 6 Náchod Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Opava Příbram Praha 16 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha 13 Ústí nad Orlicí Šumperk Znojmo Jičín Klatovy Praha-Lysolaje Semily Prachatice Břeclav Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Pardubice Praha-Lipence Praha 21 Praha 12 Litoměřice Praha 10 Jeseník Praha-Zličín Prostějov Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha 17 Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Troja Praha-Lochkov Sokolov Praha-Libuš Tábor Praha-Vinoř Praha 7 Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 9 Praha 19 Strakonice Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 18 Uherské Hradiště Louny Kolín Ústí nad Labem Liberec Hradec Králové Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Třebíč Česká Lípa Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čaková

Levná dlažba Čaková

Dlažba Čaková

Zámkové dlažby Čaková

Zámkové betonové dlažby Čaková

Zámková dlažba Čaková

Betonové dlažby Čaková

Betonová dlažba Čaková

Zdící prvky Čaková

Dlažby II jakosti Čaková

Dlažba II jakosti Čaková

Plošné dlažby Čaková