„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čaková

Nové produkty Čaková

Dlažby a obrubníky Čaková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čaková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čaková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čaková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čaková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čaková, Levná dlažba Čaková, Dlažba Čaková, Zámkové dlažby Čaková, Zámkové dlažba Čaková, Betonové dlažby Čaková, Betonová dlažba Čaková, Zdící prvky Čaková, Dlažby II jakosti Čaková, Dlažba II jakosti Čaková, Plošné dlažby Čaková, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Opava Znojmo Praha 20 Sokolov Brno-město Praha 9 Frýdek-Místek Tachov Praha-západ Mělník Praha-Slivenec Bruntál Přerov Praha-Klánovice Příbram Rakovník Chrudim Teplice Praha-Přední Kopanina Domažlice Kladno Praha 2 Praha-Královice Karviná Zlín Havlíčkův Brod Náchod Jeseník Český Krumlov Pardubice Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Petrovice Vsetín Praha 12 Pelhřimov Hlavní město Praha České Budějovice Uherské Hradiště Olomouc Praha-Dolní Počernice Klatovy Prachatice Praha 11 Praha 13 Praha-Nedvězí Liberec Beroun Třebíč Prostějov Praha-Újezd Brno-venkov Svitavy Praha 18 Vyškov Praha-Kunratice Nymburk Chomutov Žďár nad Sázavou Praha 10 Blansko Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Praha-Nebušice Hodonín Praha-Vinoř Praha 8 Hradec Králové Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Lipence Tábor Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Semily Praha 6 Kolín Praha-Lysolaje Louny Praha 15 Strakonice Praha 17 Kutná Hora Praha 3 Praha-východ Litoměřice Praha-Dolní Chabry Benešov Šumperk Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Písek Praha 14 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čaková

Levná dlažba Čaková

Dlažba Čaková

Zámkové dlažby Čaková

Zámkové betonové dlažby Čaková

Zámková dlažba Čaková

Betonové dlažby Čaková

Betonová dlažba Čaková

Zdící prvky Čaková

Dlažby II jakosti Čaková

Dlažba II jakosti Čaková

Plošné dlažby Čaková