„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachotín

Nové produkty Čachotín

Dlažby a obrubníky Čachotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachotín, Levná dlažba Čachotín, Dlažba Čachotín, Zámkové dlažby Čachotín, Zámkové dlažba Čachotín, Betonové dlažby Čachotín, Betonová dlažba Čachotín, Zdící prvky Čachotín, Dlažby II jakosti Čachotín, Dlažba II jakosti Čachotín, Plošné dlažby Čachotín, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Kroměříž Břeclav Mladá Boleslav Klatovy Příbram Ústí nad Labem Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha 9 Praha 10 Liberec Chomutov Praha-Satalice Benešov Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Louny Praha-Štěrboholy Cheb Praha-východ Praha 22 Plzeň-město Praha-Ďáblice Ostrava-město Rakovník Praha-Kolovraty Praha 20 Praha 14 Praha 5 Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Nový Jičín Trutnov Praha-Šeberov Praha 18 Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Plzeň-jih Rokycany Česká Lípa Plzeň-sever Náchod Opava Praha 21 Praha-Koloděje Zlín Domažlice Tachov Semily Praha 16 Praha-západ Vsetín Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Prostějov Hodonín Svitavy Praha-Lochkov Praha 17 Beroun Praha 6 Chrudim Karviná Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Jičín Praha-Nebušice Praha 12 Praha 4 Nymburk České Budějovice Český Krumlov Kolín Strakonice Praha 2 Písek Jeseník Šumperk Pardubice Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Mělník Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha 8 Přerov Praha-Přední Kopanina Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachotín

Levná dlažba Čachotín

Dlažba Čachotín

Zámkové dlažby Čachotín

Zámkové betonové dlažby Čachotín

Zámková dlažba Čachotín

Betonové dlažby Čachotín

Betonová dlažba Čachotín

Zdící prvky Čachotín

Dlažby II jakosti Čachotín

Dlažba II jakosti Čachotín

Plošné dlažby Čachotín