„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachotín

Nové produkty Čachotín

Dlažby a obrubníky Čachotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachotín, Levná dlažba Čachotín, Dlažba Čachotín, Zámkové dlažby Čachotín, Zámkové dlažba Čachotín, Betonové dlažby Čachotín, Betonová dlažba Čachotín, Zdící prvky Čachotín, Dlažby II jakosti Čachotín, Dlažba II jakosti Čachotín, Plošné dlažby Čachotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Vsetín Šumperk Praha 12 Svitavy Praha 10 Pardubice Česká Lípa Jičín Domažlice Břeclav Praha-Suchdol Kolín Benešov Cheb Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Semily Praha-Zličín Praha 22 Tábor Praha-Zbraslav Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha 13 Hlavní město Praha Český Krumlov Praha-Březiněves Hradec Králové České Budějovice Praha-Dubeč Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Beroun Jeseník Trutnov Praha 19 Praha-Slivenec Chrudim Praha 8 Praha-Šeberov Hodonín Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha 20 Děčín Prachatice Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha-Lipence Rokycany Havlíčkův Brod Příbram Praha 21 Praha 2 Rakovník Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha 3 Chomutov Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Tachov Praha-Štěrboholy Litoměřice Liberec Most Praha-východ Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha 11 Opava Louny Praha 6 Ostrava-město Praha 7 Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Karviná Náchod Teplice Praha 18 Přerov Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Troja Praha 17 Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachotín

Levná dlažba Čachotín

Dlažba Čachotín

Zámkové dlažby Čachotín

Zámkové betonové dlažby Čachotín

Zámková dlažba Čachotín

Betonové dlažby Čachotín

Betonová dlažba Čachotín

Zdící prvky Čachotín

Dlažby II jakosti Čachotín

Dlažba II jakosti Čachotín

Plošné dlažby Čachotín