„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachotín

Nové produkty Čachotín

Dlažby a obrubníky Čachotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachotín, Levná dlažba Čachotín, Dlažba Čachotín, Zámkové dlažby Čachotín, Zámkové dlažba Čachotín, Betonové dlažby Čachotín, Betonová dlažba Čachotín, Zdící prvky Čachotín, Dlažby II jakosti Čachotín, Dlažba II jakosti Čachotín, Plošné dlažby Čachotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Benešov Praha 1 Nový Jičín Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Plzeň-město Strakonice Rokycany Vyškov Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Újezd Praha 18 Svitavy Olomouc Frýdek-Místek Brno-město Brno-venkov Písek Trutnov Prachatice České Budějovice Kolín Praha 6 Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 21 Praha 7 Praha-Suchdol Praha 5 Šumperk Sokolov Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Nedvězí Praha 14 Nymburk Karviná Klatovy Teplice Praha-Lochkov Praha-východ Vsetín Praha 2 Uherské Hradiště Kroměříž Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha 11 Praha 9 Havlíčkův Brod Česká Lípa Ústí nad Labem Pardubice Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Znojmo Rakovník Tábor Mělník Most Praha-Březiněves Praha-Slivenec Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Zlín Tachov Karlovy Vary Hodonín Beroun Semily Praha 15 Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha 13 Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Libuš Prostějov Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Louny Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Královice Příbram Plzeň-jih Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachotín

Levná dlažba Čachotín

Dlažba Čachotín

Zámkové dlažby Čachotín

Zámkové betonové dlažby Čachotín

Zámková dlažba Čachotín

Betonové dlažby Čachotín

Betonová dlažba Čachotín

Zdící prvky Čachotín

Dlažby II jakosti Čachotín

Dlažba II jakosti Čachotín

Plošné dlažby Čachotín