„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čáslavice

Nové produkty Čáslavice

Dlažby a obrubníky Čáslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čáslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čáslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čáslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čáslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čáslavice, Levná dlažba Čáslavice, Dlažba Čáslavice, Zámkové dlažby Čáslavice, Zámkové dlažba Čáslavice, Betonové dlažby Čáslavice, Betonová dlažba Čáslavice, Zdící prvky Čáslavice, Dlažby II jakosti Čáslavice, Dlažba II jakosti Čáslavice, Plošné dlažby Čáslavice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Plzeň-sever Praha-Březiněves Prachatice Praha 1 Praha-východ Česká Lípa Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Kutná Hora Svitavy Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 12 Praha 21 Praha-Štěrboholy Kladno Praha 2 Litoměřice Olomouc Blansko Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha 10 Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha-Přední Kopanina Rokycany Přerov Praha-Klánovice Zlín Most Benešov Praha-Běchovice Liberec Praha 6 Praha-Vinoř Opava Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Šeberov Plzeň-jih Brno-město Prostějov Praha 9 Louny Cheb Praha 3 Praha-Benice Vsetín Praha-Libuš Praha-Újezd Strakonice Rakovník Praha-Satalice Semily Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Tachov České Budějovice Tábor Náchod Příbram Praha-Dolní Počernice Beroun Vyškov Brno-venkov Břeclav Jeseník Ústí nad Labem Písek Jihlava Klatovy Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Chomutov Ostrava-město Praha-západ Děčín Praha-Slivenec Znojmo Praha 19 Plzeň-město Praha 18 Uherské Hradiště Bruntál Praha-Lysolaje Praha 14 Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Sokolov Hodonín Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čáslavice

Levná dlažba Čáslavice

Dlažba Čáslavice

Zámkové dlažby Čáslavice

Zámkové betonové dlažby Čáslavice

Zámková dlažba Čáslavice

Betonové dlažby Čáslavice

Betonová dlažba Čáslavice

Zdící prvky Čáslavice

Dlažby II jakosti Čáslavice

Dlažba II jakosti Čáslavice

Plošné dlažby Čáslavice