„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čáslavice

Nové produkty Čáslavice

Dlažby a obrubníky Čáslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čáslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čáslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čáslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čáslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čáslavice, Levná dlažba Čáslavice, Dlažba Čáslavice, Zámkové dlažby Čáslavice, Zámkové dlažba Čáslavice, Betonové dlažby Čáslavice, Betonová dlažba Čáslavice, Zdící prvky Čáslavice, Dlažby II jakosti Čáslavice, Dlažba II jakosti Čáslavice, Plošné dlažby Čáslavice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Havlíčkův Brod Prostějov Praha 22 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Sokolov Teplice Brno-město Žďár nad Sázavou Praha 3 Louny Benešov Praha-Zličín Kutná Hora Praha-Suchdol Písek Most Praha 19 Frýdek-Místek Praha 12 Uherské Hradiště Prachatice Praha-Dubeč Přerov Hlavní město Praha Praha 20 Praha 18 Břeclav Děčín Praha-Benice Bruntál Klatovy Strakonice Příbram Praha 5 Kolín Praha-Satalice Mělník Praha 4 Semily Beroun Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha 9 Ostrava-město Praha 17 Tábor Praha-Šeberov Praha 21 Praha 13 Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Trutnov Praha-Petrovice Chomutov Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha 7 Zlín Praha 11 Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Svitavy Praha 6 Český Krumlov Praha-východ Jihlava Znojmo Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Rakovník Praha-Lysolaje Praha-Libuš Chrudim Praha 15 Plzeň-město Jičín Praha-Troja Vsetín Rokycany Praha-Ďáblice Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Karlovy Vary Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha 10 České Budějovice Hodonín Pelhřimov Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čáslavice

Levná dlažba Čáslavice

Dlažba Čáslavice

Zámkové dlažby Čáslavice

Zámkové betonové dlažby Čáslavice

Zámková dlažba Čáslavice

Betonové dlažby Čáslavice

Betonová dlažba Čáslavice

Zdící prvky Čáslavice

Dlažby II jakosti Čáslavice

Dlažba II jakosti Čáslavice

Plošné dlažby Čáslavice