„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Částkov

Nové produkty Částkov

Dlažby a obrubníky Částkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Částkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Částkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Částkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Částkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Částkov, Levná dlažba Částkov, Dlažba Částkov, Zámkové dlažby Částkov, Zámkové dlažba Částkov, Betonové dlažby Částkov, Betonová dlažba Částkov, Zdící prvky Částkov, Dlažby II jakosti Částkov, Dlažba II jakosti Částkov, Plošné dlažby Částkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Klatovy České Budějovice Semily Praha 8 Plzeň-sever Praha-Újezd Praha 15 Praha 10 Chomutov Praha-východ Jeseník Praha-Nedvězí Svitavy Praha 16 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Strakonice Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha-Petrovice Kolín Praha 6 Žďár nad Sázavou Kutná Hora Louny Rychnov nad Kněžnou Bruntál Tachov Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Libuš Praha-Slivenec Mělník Písek Ostrava-město Praha 18 Nový Jičín Praha 13 Praha 7 Náchod Praha 17 Praha-západ Praha 9 Pelhřimov Třebíč Přerov Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Cheb Praha 11 Praha 14 Praha 21 Hlavní město Praha Sokolov Praha 19 Děčín Praha-Troja Olomouc Příbram Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Benešov Chrudim Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha 22 Karviná Praha-Křeslice Praha-Běchovice Vsetín Šumperk Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Brno-město Znojmo Hodonín Prostějov Jičín Praha 4 Praha-Královice Brno-venkov Břeclav Český Krumlov Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Blansko Praha 12 Praha-Benice Opava Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Částkov

Levná dlažba Částkov

Dlažba Částkov

Zámkové dlažby Částkov

Zámkové betonové dlažby Částkov

Zámková dlažba Částkov

Betonové dlažby Částkov

Betonová dlažba Částkov

Zdící prvky Částkov

Dlažby II jakosti Částkov

Dlažba II jakosti Částkov

Plošné dlažby Částkov