„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Částkov

Nové produkty Částkov

Dlažby a obrubníky Částkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Částkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Částkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Částkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Částkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Částkov, Levná dlažba Částkov, Dlažba Částkov, Zámkové dlažby Částkov, Zámkové dlažba Částkov, Betonové dlažby Částkov, Betonová dlažba Částkov, Zdící prvky Částkov, Dlažby II jakosti Částkov, Dlažba II jakosti Částkov, Plošné dlažby Částkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Děčín Louny Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 8 Praha 16 Bruntál Kutná Hora Litoměřice Třebíč Plzeň-jih Praha 11 Domažlice Vsetín Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha-západ Kroměříž Český Krumlov Sokolov Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Kunratice Opava Praha-Nedvězí Blansko Praha-Koloděje Vyškov Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Libuš Praha 14 Praha-Benice Praha-Újezd Jihlava Hlavní město Praha Náchod České Budějovice Chomutov Šumperk Cheb Semily Hodonín Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Satalice Rokycany Praha-Královice Praha-Štěrboholy Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Znojmo Nový Jičín Ostrava-město Svitavy Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Tachov Plzeň-sever Frýdek-Místek Pelhřimov Příbram Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha-Troja Prachatice Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha 13 Česká Lípa Olomouc Hradec Králové Praha 3 Kolín Benešov Trutnov Tábor Beroun Praha-Dolní Počernice Písek Klatovy Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 7 Chrudim Prostějov Mělník Praha 5 Karlovy Vary Nymburk Ústí nad Labem Karviná Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Částkov

Levná dlažba Částkov

Dlažba Částkov

Zámkové dlažby Částkov

Zámkové betonové dlažby Částkov

Zámková dlažba Částkov

Betonové dlažby Částkov

Betonová dlažba Částkov

Zdící prvky Částkov

Dlažby II jakosti Částkov

Dlažba II jakosti Částkov

Plošné dlažby Částkov