„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Částkov

Nové produkty Částkov

Dlažby a obrubníky Částkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Částkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Částkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Částkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Částkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Částkov, Levná dlažba Částkov, Dlažba Částkov, Zámkové dlažby Částkov, Zámkové dlažba Částkov, Betonové dlažby Částkov, Betonová dlažba Částkov, Zdící prvky Částkov, Dlažby II jakosti Částkov, Dlažba II jakosti Částkov, Plošné dlažby Částkov, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Rakovník Mělník Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha 2 Praha 22 Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Satalice Praha 11 Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Olomouc Benešov Praha-Petrovice Pelhřimov Hradec Králové Louny Praha-Benice Praha-Březiněves Zlín Plzeň-jih Praha 9 Náchod Praha-Lipence Vsetín Svitavy Praha 10 Praha 14 Praha-Kunratice Jičín Praha 16 Vyškov Praha-Lochkov Kolín Praha 3 Frýdek-Místek Třebíč Praha-Štěrboholy Praha 6 Jihlava Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Vinoř Beroun Praha 8 Hlavní město Praha Liberec Tábor Chomutov Znojmo Praha-východ Praha-Královice Sokolov Přerov Nymburk Bruntál Klatovy Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Brno-venkov Praha-Běchovice Písek Praha-Slivenec Praha 4 Šumperk Ústí nad Labem Praha-západ Kroměříž Český Krumlov Chrudim Praha 12 Praha 20 Praha-Libuš Praha-Suchdol Kladno Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Karviná Ostrava-město Praha-Nebušice Prostějov Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Blansko Žďár nad Sázavou Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Částkov

Levná dlažba Částkov

Dlažba Částkov

Zámkové dlažby Částkov

Zámkové betonové dlažby Částkov

Zámková dlažba Částkov

Betonové dlažby Částkov

Betonová dlažba Částkov

Zdící prvky Částkov

Dlažby II jakosti Částkov

Dlažba II jakosti Částkov

Plošné dlažby Částkov