„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čečelice

Nové produkty Čečelice

Dlažby a obrubníky Čečelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čečelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čečelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čečelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čečelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čečelice, Levná dlažba Čečelice, Dlažba Čečelice, Zámkové dlažby Čečelice, Zámkové dlažba Čečelice, Betonové dlažby Čečelice, Betonová dlažba Čečelice, Zdící prvky Čečelice, Dlažby II jakosti Čečelice, Dlažba II jakosti Čečelice, Plošné dlažby Čečelice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Šumperk Praha 20 Náchod Semily Praha 6 Zlín Rokycany Vsetín Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Lipence Blansko Teplice Opava Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha 17 Nymburk Liberec Praha-Slivenec Děčín Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Plzeň-jih České Budějovice Domažlice Praha-východ Praha 7 Mladá Boleslav Prachatice Praha-Šeberov Praha-Křeslice Olomouc Praha-Zličín Kladno Praha-Lysolaje Kutná Hora Tábor Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha 1 Praha 11 Kolín Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Cheb Sokolov Česká Lípa Beroun Chrudim Praha-Nebušice Břeclav Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Přerov Praha-Ďáblice Praha 3 Kroměříž Tachov Prostějov Praha-Petrovice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Nový Jičín Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 2 Praha 16 Brno-město Hodonín Praha-Benice Brno-venkov Praha 21 Litoměřice Ústí nad Labem Praha-Satalice Plzeň-sever Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Troja Písek Bruntál Karlovy Vary Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čečelice

Levná dlažba Čečelice

Dlažba Čečelice

Zámkové dlažby Čečelice

Zámkové betonové dlažby Čečelice

Zámková dlažba Čečelice

Betonové dlažby Čečelice

Betonová dlažba Čečelice

Zdící prvky Čečelice

Dlažby II jakosti Čečelice

Dlažba II jakosti Čečelice

Plošné dlažby Čečelice