„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čečelice

Nové produkty Čečelice

Dlažby a obrubníky Čečelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čečelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čečelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čečelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čečelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čečelice, Levná dlažba Čečelice, Dlažba Čečelice, Zámkové dlažby Čečelice, Zámkové dlažba Čečelice, Betonové dlažby Čečelice, Betonová dlažba Čečelice, Zdící prvky Čečelice, Dlažby II jakosti Čečelice, Dlažba II jakosti Čečelice, Plošné dlažby Čečelice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Benešov Olomouc Brno-město Kutná Hora Cheb Chomutov Brno-venkov Jihlava Ostrava-město Plzeň-jih Praha 15 Hradec Králové Šumperk Praha-Újezd Břeclav Praha 14 Praha 16 Praha-Zbraslav Písek Praha 6 Chrudim Praha 13 Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Čakovice Znojmo Praha 21 Semily Liberec Most Praha-Dolní Měcholupy Kladno Náchod Praha-Křeslice Tábor Pelhřimov Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Louny Praha-východ Praha-Libuš Praha 2 Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-západ Praha-Slivenec Mělník Rychnov nad Kněžnou Tachov Praha-Lysolaje Svitavy Přerov Praha-Satalice Domažlice Praha 5 Děčín Praha 20 Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Opava Praha-Běchovice Praha 8 Vyškov Hodonín Jeseník Praha-Zličín Kroměříž Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Suchdol Třebíč Praha 1 Nymburk Praha-Šeberov Praha 9 Bruntál Praha-Řeporyje Litoměřice Praha 7 Strakonice Praha 12 Praha-Královice Nový Jičín Prostějov Praha 11 Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Praha 3 Praha-Ďáblice Teplice Příbram Praha 4 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Blansko Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čečelice

Levná dlažba Čečelice

Dlažba Čečelice

Zámkové dlažby Čečelice

Zámkové betonové dlažby Čečelice

Zámková dlažba Čečelice

Betonové dlažby Čečelice

Betonová dlažba Čečelice

Zdící prvky Čečelice

Dlažby II jakosti Čečelice

Dlažba II jakosti Čečelice

Plošné dlažby Čečelice