„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čečelice

Nové produkty Čečelice

Dlažby a obrubníky Čečelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čečelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čečelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čečelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čečelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čečelice, Levná dlažba Čečelice, Dlažba Čečelice, Zámkové dlažby Čečelice, Zámkové dlažba Čečelice, Betonové dlažby Čečelice, Betonová dlažba Čečelice, Zdící prvky Čečelice, Dlažby II jakosti Čečelice, Dlažba II jakosti Čečelice, Plošné dlažby Čečelice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Jičín Zlín Děčín Strakonice Ústí nad Labem Praha 8 Tábor Praha-Koloděje Hodonín Olomouc Havlíčkův Brod Český Krumlov Náchod Rakovník Plzeň-město Mělník Šumperk Praha 11 Opava Litoměřice České Budějovice Teplice Praha-Čakovice Břeclav Chrudim Praha-východ Praha 2 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Klatovy Brno-venkov Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Příbram Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Karviná Sokolov Česká Lípa Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha 9 Frýdek-Místek Tachov Praha-Benice Brno-město Praha-Řeporyje Prachatice Praha 14 Vsetín Most Písek Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Lochkov Kutná Hora Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha 10 Znojmo Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Domažlice Kladno Praha-Běchovice Praha 16 Cheb Praha 6 Praha 15 Pardubice Jihlava Přerov Praha-Zličín Pelhřimov Praha 22 Jeseník Praha-Královice Třebíč Praha 20 Benešov Uherské Hradiště Prostějov Vyškov Svitavy Praha-Troja Trutnov Praha-Dubeč Praha 1 Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čečelice

Levná dlažba Čečelice

Dlažba Čečelice

Zámkové dlažby Čečelice

Zámkové betonové dlažby Čečelice

Zámková dlažba Čečelice

Betonové dlažby Čečelice

Betonová dlažba Čečelice

Zdící prvky Čečelice

Dlažby II jakosti Čečelice

Dlažba II jakosti Čečelice

Plošné dlažby Čečelice