„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čečelice

Nové produkty Čečelice

Dlažby a obrubníky Čečelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čečelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čečelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čečelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čečelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čečelice, Levná dlažba Čečelice, Dlažba Čečelice, Zámkové dlažby Čečelice, Zámkové dlažba Čečelice, Betonové dlažby Čečelice, Betonová dlažba Čečelice, Zdící prvky Čečelice, Dlažby II jakosti Čečelice, Dlažba II jakosti Čečelice, Plošné dlažby Čečelice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Karlovy Vary Praha 14 Kutná Hora Semily Trutnov Brno-venkov Nový Jičín České Budějovice Praha 3 Sokolov Kladno Praha-Suchdol Tábor Praha-Křeslice Svitavy Praha 16 Praha 6 Jičín Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Bruntál Jeseník Tachov Uherské Hradiště Domažlice Ústí nad Labem Hodonín Praha-Ďáblice Blansko Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Rakovník Praha-Běchovice Hlavní město Praha Znojmo Praha-Satalice Praha-Lysolaje Pardubice Praha 21 Praha-Zličín Praha 19 Kolín Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Březiněves Chrudim Praha 5 Český Krumlov Praha 2 Zlín Praha-Slivenec Praha-Troja Jihlava Praha 7 Strakonice Ostrava-město Olomouc Praha 10 Praha-Nedvězí Praha-východ Praha-Nebušice Praha 11 Prostějov Písek Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha-Újezd Litoměřice Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Libuš Děčín Chomutov Rokycany Praha 13 Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Příbram Klatovy Karviná Plzeň-sever Přerov Vyškov Beroun Opava Cheb Praha-Klánovice Praha 8 Praha 18 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čečelice

Levná dlažba Čečelice

Dlažba Čečelice

Zámkové dlažby Čečelice

Zámkové betonové dlažby Čečelice

Zámková dlažba Čečelice

Betonové dlažby Čečelice

Betonová dlažba Čečelice

Zdící prvky Čečelice

Dlažby II jakosti Čečelice

Dlažba II jakosti Čečelice

Plošné dlažby Čečelice