„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachrov

Nové produkty Čachrov

Dlažby a obrubníky Čachrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachrov, Levná dlažba Čachrov, Dlažba Čachrov, Zámkové dlažby Čachrov, Zámkové dlažba Čachrov, Betonové dlažby Čachrov, Betonová dlažba Čachrov, Zdící prvky Čachrov, Dlažby II jakosti Čachrov, Dlažba II jakosti Čachrov, Plošné dlažby Čachrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Satalice Rokycany Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Teplice Klatovy Jičín Praha 18 Karviná Praha-Dubeč Praha 22 Uherské Hradiště Děčín Praha-Velká Chuchle Strakonice Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Pelhřimov Tábor Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Česká Lípa Hodonín Praha 7 Prostějov Domažlice Kolín Praha-Zbraslav Brno-město Chomutov Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Jihlava Sokolov Praha-Lysolaje Plzeň-město Litoměřice České Budějovice Praha 16 Hradec Králové Kutná Hora Znojmo Praha 8 Ostrava-město Praha-Petrovice Třebíč Praha-západ Praha-Klánovice Praha 9 Praha 14 Praha 5 Praha 4 Praha-Libuš Rakovník Břeclav Plzeň-sever Praha 12 Praha-Troja Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha 21 Český Krumlov Plzeň-jih Svitavy Mladá Boleslav Praha-Benice Vyškov Praha-východ Tachov Mělník Náchod Cheb Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Čakovice Prachatice Benešov Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Jeseník Praha-Lipence Blansko Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Vsetín Hlavní město Praha Praha 13 Praha-Ďáblice Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachrov

Levná dlažba Čachrov

Dlažba Čachrov

Zámkové dlažby Čachrov

Zámkové betonové dlažby Čachrov

Zámková dlažba Čachrov

Betonové dlažby Čachrov

Betonová dlažba Čachrov

Zdící prvky Čachrov

Dlažby II jakosti Čachrov

Dlažba II jakosti Čachrov

Plošné dlažby Čachrov