„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachrov

Nové produkty Čachrov

Dlažby a obrubníky Čachrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachrov, Levná dlažba Čachrov, Dlažba Čachrov, Zámkové dlažby Čachrov, Zámkové dlažba Čachrov, Betonové dlažby Čachrov, Betonová dlažba Čachrov, Zdící prvky Čachrov, Dlažby II jakosti Čachrov, Dlažba II jakosti Čachrov, Plošné dlažby Čachrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Prachatice Náchod Plzeň-sever Zlín Praha 5 Bruntál Praha 4 Praha 6 Praha 3 Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Koloděje Kutná Hora Praha-Šeberov Přerov Chomutov Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Karviná Havlíčkův Brod Praha 7 Praha 10 Most Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Nový Jičín Blansko Jičín Praha-Čakovice Praha 20 Opava Znojmo Praha 18 Kolín Česká Lípa Praha 14 Kroměříž Hradec Králové Cheb Praha-Dubeč Praha-Slivenec Litoměřice Praha-Libuš Šumperk Rakovník Chrudim Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Jeseník Nymburk Praha 11 Praha-Klánovice Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Plzeň-město Praha 1 Hlavní město Praha Tachov Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha 15 Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Benešov Semily Teplice Trutnov Praha-Benice Beroun Karlovy Vary Mělník Děčín Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Olomouc Pelhřimov Praha-Troja Svitavy Brno-město Praha-Řeporyje Praha 19 Praha 12 Praha-Běchovice Praha-západ Praha 8 České Budějovice Praha-Nedvězí Tábor Český Krumlov Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachrov

Levná dlažba Čachrov

Dlažba Čachrov

Zámkové dlažby Čachrov

Zámkové betonové dlažby Čachrov

Zámková dlažba Čachrov

Betonové dlažby Čachrov

Betonová dlažba Čachrov

Zdící prvky Čachrov

Dlažby II jakosti Čachrov

Dlažba II jakosti Čachrov

Plošné dlažby Čachrov