„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čachrov

Nové produkty Čachrov

Dlažby a obrubníky Čachrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čachrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čachrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čachrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čachrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čachrov, Levná dlažba Čachrov, Dlažba Čachrov, Zámkové dlažby Čachrov, Zámkové dlažba Čachrov, Betonové dlažby Čachrov, Betonová dlažba Čachrov, Zdící prvky Čachrov, Dlažby II jakosti Čachrov, Dlažba II jakosti Čachrov, Plošné dlažby Čachrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha-Újezd Rakovník Praha-Březiněves Praha 16 Rokycany Nový Jičín Praha-Vinoř Plzeň-jih Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Kladno Praha-Troja Příbram České Budějovice Písek Praha 22 Praha-Satalice Praha 17 Jeseník Praha 13 Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 12 Liberec Semily Tábor Olomouc Praha-Nebušice Litoměřice Tachov Kutná Hora Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha-východ Šumperk Hradec Králové Vyškov Praha 7 Chrudim Mělník Frýdek-Místek Praha 5 Hodonín Beroun Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Domažlice Náchod Praha 19 Plzeň-sever Prachatice Karviná Hlavní město Praha Pardubice Zlín Praha-západ Vsetín Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Pelhřimov Teplice Brno-venkov Praha-Koloděje Praha 4 Opava Jičín Benešov Bruntál Děčín Znojmo Český Krumlov Svitavy Praha-Lochkov Strakonice Praha 11 Cheb Praha-Kunratice Sokolov Praha 10 Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Klánovice Blansko Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čachrov

Levná dlažba Čachrov

Dlažba Čachrov

Zámkové dlažby Čachrov

Zámkové betonové dlažby Čachrov

Zámková dlažba Čachrov

Betonové dlažby Čachrov

Betonová dlažba Čachrov

Zdící prvky Čachrov

Dlažby II jakosti Čachrov

Dlažba II jakosti Čachrov

Plošné dlažby Čachrov