„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Časy

Nové produkty Časy

Dlažby a obrubníky Časy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Časy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Časy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Časy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Časy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Časy, Levná dlažba Časy, Dlažba Časy, Zámkové dlažby Časy, Zámkové dlažba Časy, Betonové dlažby Časy, Betonová dlažba Časy, Zdící prvky Časy, Dlažby II jakosti Časy, Dlažba II jakosti Časy, Plošné dlažby Časy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha-Troja Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Benice Praha-Slivenec Nymburk Plzeň-město Praha-Kunratice Nový Jičín Náchod Praha 13 Praha 10 Praha-Křeslice Chomutov Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 17 Praha 16 Karlovy Vary Mělník Trutnov Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha 11 Karviná Rychnov nad Kněžnou Semily Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Chrudim Praha 18 Praha 14 Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha 2 Mladá Boleslav Praha-Koloděje Pardubice Prostějov Praha 9 Praha 21 Klatovy Praha 22 Kroměříž Praha-Klánovice Liberec Vyškov Praha-Čakovice Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Šeberov Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Jihlava Přerov Praha-Dubeč Jeseník Brno-město Praha-Královice Praha-Březiněves Vsetín Rokycany Šumperk Praha-Újezd Hradec Králové Břeclav Louny Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Sokolov Benešov Praha-Běchovice Strakonice Hodonín Kutná Hora Most Jičín Praha 6 Písek Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek České Budějovice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Časy

Levná dlažba Časy

Dlažba Časy

Zámkové dlažby Časy

Zámkové betonové dlažby Časy

Zámková dlažba Časy

Betonové dlažby Časy

Betonová dlažba Časy

Zdící prvky Časy

Dlažby II jakosti Časy

Dlažba II jakosti Časy

Plošné dlažby Časy