„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Časy

Nové produkty Časy

Dlažby a obrubníky Časy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Časy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Časy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Časy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Časy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Časy, Levná dlažba Časy, Dlažba Časy, Zámkové dlažby Časy, Zámkové dlažba Časy, Betonové dlažby Časy, Betonová dlažba Časy, Zdící prvky Časy, Dlažby II jakosti Časy, Dlažba II jakosti Časy, Plošné dlažby Časy, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Prachatice Praha-Vinoř Mělník Litoměřice Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Kunratice Kroměříž Frýdek-Místek Šumperk Břeclav Praha 11 Mladá Boleslav Praha 14 Praha 10 Praha-Troja Louny Opava Praha-Libuš Tábor Ústí nad Orlicí Praha 12 Zlín České Budějovice Praha 2 Pardubice Praha-Zličín Klatovy Strakonice Praha-Satalice Česká Lípa Jihlava Hodonín Praha-Zbraslav Děčín Olomouc Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha 7 Teplice Svitavy Domažlice Praha-Benice Praha 8 Nový Jičín Semily Příbram Český Krumlov Blansko Praha-Lochkov Rakovník Praha-Suchdol Karviná Praha 5 Praha-Slivenec Brno-venkov Karlovy Vary Praha 22 Vyškov Nymburk Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha 20 Náchod Praha-východ Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Přerov Most Praha 13 Ústí nad Labem Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Znojmo Cheb Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Liberec Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Chomutov Praha-Běchovice Praha 18 Praha-Dolní Chabry Rokycany Jičín Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Písek Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Časy

Levná dlažba Časy

Dlažba Časy

Zámkové dlažby Časy

Zámkové betonové dlažby Časy

Zámková dlažba Časy

Betonové dlažby Časy

Betonová dlažba Časy

Zdící prvky Časy

Dlažby II jakosti Časy

Dlažba II jakosti Časy

Plošné dlažby Časy