„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Časy

Nové produkty Časy

Dlažby a obrubníky Časy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Časy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Časy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Časy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Časy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Časy, Levná dlažba Časy, Dlažba Časy, Zámkové dlažby Časy, Zámkové dlažba Časy, Betonové dlažby Časy, Betonová dlažba Časy, Zdící prvky Časy, Dlažby II jakosti Časy, Dlažba II jakosti Časy, Plošné dlažby Časy, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-východ České Budějovice Chomutov Hradec Králové Písek Vsetín Přerov Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Jičín Praha-Slivenec Mladá Boleslav Liberec Praha 14 Praha-Troja Praha 3 Jindřichův Hradec Pardubice Ostrava-město Praha 6 Beroun Opava Teplice Praha-Benice Bruntál Praha-Velká Chuchle Prachatice Břeclav Plzeň-sever Plzeň-jih Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha 4 Sokolov Svitavy Strakonice Domažlice Cheb Blansko Klatovy Praha 11 Praha 10 Praha 20 Náchod Znojmo Praha-Čakovice Litoměřice Praha-Lipence Třebíč Žďár nad Sázavou Praha 18 Karlovy Vary Praha-Libuš Děčín Praha-Královice Praha 7 Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha-Zličín Prostějov Brno-město Nymburk Pelhřimov Tábor Rakovník Hlavní město Praha Jeseník Praha 9 Semily Jihlava Praha 8 Ústí nad Labem Praha 12 Karviná Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha 15 Most Kutná Hora Praha-Lochkov Olomouc Louny Mělník Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Dubeč Trutnov Šumperk Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Havlíčkův Brod Příbram Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Časy

Levná dlažba Časy

Dlažba Časy

Zámkové dlažby Časy

Zámkové betonové dlažby Časy

Zámková dlažba Časy

Betonové dlažby Časy

Betonová dlažba Časy

Zdící prvky Časy

Dlažby II jakosti Časy

Dlažba II jakosti Časy

Plošné dlažby Časy