„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čankovice

Nové produkty Čankovice

Dlažby a obrubníky Čankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čankovice, Levná dlažba Čankovice, Dlažba Čankovice, Zámkové dlažby Čankovice, Zámkové dlažba Čankovice, Betonové dlažby Čankovice, Betonová dlažba Čankovice, Zdící prvky Čankovice, Dlažby II jakosti Čankovice, Dlažba II jakosti Čankovice, Plošné dlažby Čankovice, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Praha 3 Ústí nad Labem Karviná Praha-Zličín Praha 19 Praha 16 Znojmo Kutná Hora Zlín Praha-Zbraslav Kladno Příbram Rokycany Cheb Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha 17 Praha 22 Nový Jičín Kroměříž Mladá Boleslav Benešov Brno-venkov Český Krumlov Mělník Strakonice Praha 8 Liberec Praha-Šeberov Sokolov Praha 13 Písek Pardubice Praha-Benice Praha 11 Plzeň-město Děčín Náchod Plzeň-sever Hlavní město Praha Svitavy Pelhřimov Beroun Praha-Dolní Chabry Opava Chrudim Jablonec nad Nisou Břeclav Praha 15 Jeseník Plzeň-jih Teplice Olomouc Praha-Troja Praha-Štěrboholy Nymburk Praha 20 Praha 10 Hodonín Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha 18 Rakovník Trutnov Blansko Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Tábor Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Semily Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha 14 Praha-Velká Chuchle Klatovy Prostějov Jičín Praha-Kolovraty Litoměřice Uherské Hradiště Praha 7 Třebíč Praha 6 Praha-Satalice Bruntál Praha 2 Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha-Dubeč České Budějovice Praha 4 Česká Lípa Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha 12 Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čankovice

Levná dlažba Čankovice

Dlažba Čankovice

Zámkové dlažby Čankovice

Zámkové betonové dlažby Čankovice

Zámková dlažba Čankovice

Betonové dlažby Čankovice

Betonová dlažba Čankovice

Zdící prvky Čankovice

Dlažby II jakosti Čankovice

Dlažba II jakosti Čankovice

Plošné dlažby Čankovice