„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čankovice

Nové produkty Čankovice

Dlažby a obrubníky Čankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čankovice, Levná dlažba Čankovice, Dlažba Čankovice, Zámkové dlažby Čankovice, Zámkové dlažba Čankovice, Betonové dlažby Čankovice, Betonová dlažba Čankovice, Zdící prvky Čankovice, Dlažby II jakosti Čankovice, Dlažba II jakosti Čankovice, Plošné dlažby Čankovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Teplice Praha 16 Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha 19 Ústí nad Labem Praha 20 Praha-Petrovice Rokycany Benešov Ostrava-město Praha-Kunratice Kladno Prostějov Praha-Čakovice Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha 11 Liberec Praha-Přední Kopanina Praha 14 Zlín Hodonín Šumperk Mělník Praha 7 Jeseník Praha-Březiněves Praha-Běchovice Pardubice Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Plzeň-město Břeclav Praha 4 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Přerov Kroměříž Bruntál Jičín Praha 5 Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha 13 Cheb Pelhřimov Písek Sokolov Praha 10 Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Zličín Frýdek-Místek Karviná Náchod Praha 8 České Budějovice Praha-Lysolaje Nymburk Tachov Praha-Koloděje Karlovy Vary Opava Praha-Lochkov Strakonice Litoměřice Praha 22 Tábor Olomouc Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Královice Brno-venkov Praha-Troja Praha 12 Znojmo Hlavní město Praha Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Rakovník Most Mladá Boleslav Plzeň-sever Praha-Klánovice Vsetín Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čankovice

Levná dlažba Čankovice

Dlažba Čankovice

Zámkové dlažby Čankovice

Zámkové betonové dlažby Čankovice

Zámková dlažba Čankovice

Betonové dlažby Čankovice

Betonová dlažba Čankovice

Zdící prvky Čankovice

Dlažby II jakosti Čankovice

Dlažba II jakosti Čankovice

Plošné dlažby Čankovice