„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čankovice

Nové produkty Čankovice

Dlažby a obrubníky Čankovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čankovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čankovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čankovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čankovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čankovice, Levná dlažba Čankovice, Dlažba Čankovice, Zámkové dlažby Čankovice, Zámkové dlažba Čankovice, Betonové dlažby Čankovice, Betonová dlažba Čankovice, Zdící prvky Čankovice, Dlažby II jakosti Čankovice, Dlažba II jakosti Čankovice, Plošné dlažby Čankovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Prachatice Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Jeseník Svitavy Pardubice Brno-venkov Klatovy Benešov Domažlice Písek Tachov Praha-Petrovice Rokycany Praha-Troja Praha 22 Kroměříž Beroun Jihlava Praha 19 Praha 17 Litoměřice Praha-východ Teplice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Blansko Semily Karlovy Vary Chrudim Praha 11 Praha-Křeslice Mladá Boleslav Děčín Příbram Praha 12 Opava Ústí nad Orlicí Tábor Bruntál Praha-Benice Praha-Královice Praha-Vinoř Znojmo Praha 9 Chomutov Jičín Plzeň-sever Náchod Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Vyškov Praha-Dubeč Karviná Rakovník Vsetín Hodonín Praha 5 Louny Praha-Kunratice Břeclav Kladno Kolín Pelhřimov Česká Lípa Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha 4 Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha-Březiněves Praha 20 Havlíčkův Brod Trutnov Nový Jičín Hradec Králové Praha 6 Praha-Lipence Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha-západ Brno-město Praha-Běchovice Praha 10 Nymburk Sokolov Hlavní město Praha Zlín Praha 13 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čankovice

Levná dlažba Čankovice

Dlažba Čankovice

Zámkové dlažby Čankovice

Zámkové betonové dlažby Čankovice

Zámková dlažba Čankovice

Betonové dlažby Čankovice

Betonová dlažba Čankovice

Zdící prvky Čankovice

Dlažby II jakosti Čankovice

Dlažba II jakosti Čankovice

Plošné dlažby Čankovice