„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Karlovy Vary Mladá Boleslav Nymburk Praha 2 Praha 21 Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Břeclav Příbram Jičín Nový Jičín Brno-město Praha-Čakovice Mělník Praha-Petrovice Plzeň-město Rokycany Bruntál Jindřichův Hradec Jihlava Plzeň-sever Děčín Teplice Znojmo Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha-Koloděje Praha-západ Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek České Budějovice Kutná Hora Hradec Králové Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha 18 Karviná Beroun Jeseník Plzeň-jih Praha 17 Praha-Královice Ústí nad Labem Tábor Chomutov Praha 19 Hlavní město Praha Praha 6 Praha 13 Praha-Křeslice Praha-Libuš Kolín Písek Liberec Strakonice Praha-východ Praha 5 Louny Praha 16 Cheb Praha-Satalice Blansko Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha 11 Třebíč Domažlice Benešov Praha-Šeberov Kladno Pelhřimov Tachov Praha 7 Ostrava-město Havlíčkův Brod Chrudim Most Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Slivenec Praha 22 Praha 4 Semily Praha 15 Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Praha 8 Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Náchod Praha-Vinoř Česká Lípa Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby