„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Praha 13 Praha-Troja Břeclav Praha 22 Prachatice Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha 3 Praha 19 Praha-Křeslice Louny Rakovník Brno-venkov Sokolov České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Dubeč Most Liberec Olomouc Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha 7 Karviná Praha 1 Praha 9 Brno-město Jindřichův Hradec Prostějov Cheb Praha 15 Praha 6 Písek Praha 4 Tábor Praha 14 Praha 16 Praha 12 Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Frýdek-Místek Šumperk Kladno Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha-Libuš Teplice Chrudim Klatovy Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Újezd Karlovy Vary Benešov Náchod Praha-Zbraslav Mělník Žďár nad Sázavou Chomutov Plzeň-sever Třebíč Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Suchdol Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Semily Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Rokycany Blansko Litoměřice Přerov Znojmo Český Krumlov Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Kolín Praha-východ Praha-Čakovice Kutná Hora Plzeň-jih Vsetín Vyškov Plzeň-město Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby