„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Teplice Mladá Boleslav Praha 11 Praha 18 Praha 4 Olomouc Praha-Suchdol Brno-venkov Praha 13 Praha 19 Brno-město Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Lochkov Příbram Plzeň-sever Praha 16 Rakovník Praha 3 Jičín Praha-Újezd Louny Praha 12 Praha 20 Praha-Čakovice Písek Praha 7 Praha-Velká Chuchle Opava České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Koloděje Český Krumlov Praha 10 Domažlice Svitavy Praha-Lipence Kroměříž Tachov Hlavní město Praha Vsetín Praha-Křeslice Ostrava-město Semily Praha-Královice Most Hradec Králové Plzeň-město Liberec Prostějov Praha 15 Chomutov Litoměřice Bruntál Přerov Benešov Pelhřimov Blansko Praha 9 Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Břeclav Jindřichův Hradec Kolín Praha-Benice Praha 6 Praha-Libuš Praha-Dubeč Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha 2 Hodonín Jeseník Plzeň-jih Vyškov Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Tábor Kladno Karviná Jihlava Praha 22 Nový Jičín Praha-Petrovice Prachatice Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha 21 Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby