„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Karviná Praha-Lochkov Jičín Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Březiněves Beroun Most Jeseník Praha 10 Semily Chomutov Pardubice Praha-Čakovice Hodonín Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha 2 Vsetín Svitavy Olomouc Písek Praha 14 Praha-Nebušice Praha 19 Rokycany Liberec Praha 1 Tachov Domažlice Mladá Boleslav Břeclav Nový Jičín Praha-Libuš Praha 21 Praha 3 Praha-Slivenec Rakovník Žďár nad Sázavou Cheb Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Dubeč Zlín Šumperk Benešov Praha 15 Praha 16 Hradec Králové Opava Česká Lípa Přerov Praha 5 Pelhřimov Kladno Praha-Újezd Praha-Ďáblice Ostrava-město Sokolov Český Krumlov Praha-Troja Frýdek-Místek Děčín Bruntál Praha-Běchovice Příbram Praha-Řeporyje Praha-západ Nymburk Praha-Satalice Třebíč Trutnov Vyškov Praha-Suchdol Teplice Mělník Praha-Lysolaje Praha 6 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Jihlava Klatovy Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby