„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Blansko Olomouc Praha 12 Příbram Praha-Lysolaje Zlín Praha 8 Znojmo Mladá Boleslav Praha 17 Ústí nad Labem Litoměřice Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Čakovice Praha 15 Nový Jičín Sokolov Česká Lípa Domažlice Náchod Pelhřimov Klatovy Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Mělník Praha-Křeslice Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha 1 Prostějov Praha 13 Pardubice Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Most Praha 5 Praha-západ Karviná Benešov Hlavní město Praha Opava Praha 14 Chrudim Kolín Prachatice Liberec Šumperk Praha-východ Praha-Šeberov Jihlava Teplice Praha-Kunratice Český Krumlov Praha 3 Praha 7 Praha 6 Hodonín Kladno Praha-Koloděje Praha-Lipence Trutnov Cheb Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha 22 Třebíč Praha 11 Louny Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-Satalice Praha-Zličín Brno-venkov Semily Praha 10 Praha-Řeporyje Vsetín Ostrava-město Tachov Plzeň-město Břeclav Praha 16 Praha-Benice Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby