„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Praha-Troja Plzeň-jih Písek Nový Jičín Praha 9 Praha-Kunratice Kroměříž Karviná Louny Praha 11 Praha-Suchdol Praha-Březiněves Olomouc Vyškov Havlíčkův Brod Chomutov Kladno Karlovy Vary Praha 12 Praha 15 Praha-Dubeč Jičín Praha-Řeporyje Plzeň-město Plzeň-sever Mělník Praha 20 Rokycany Vsetín Liberec Praha-Křeslice Jihlava Blansko Třebíč Uherské Hradiště České Budějovice Praha 22 Praha-Libuš Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Kolín Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha 14 Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Běchovice Šumperk Beroun Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha 21 Praha 17 Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha 5 Teplice Cheb Praha-Vinoř Pelhřimov Jeseník Mladá Boleslav Most Praha 7 Praha 1 Jindřichův Hradec Brno-město Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Lipence Náchod Praha 13 Domažlice Praha 19 Praha 6 Břeclav Příbram Praha 2 Praha-Satalice Chrudim Klatovy Svitavy Bruntál Brno-venkov Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Prostějov Nymburk Žďár nad Sázavou Přerov Hradec Králové Praha 10 Kutná Hora Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby