„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Cep Cerekvice nad Bystřicí Cerekvice nad Loučnou
Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice
Cerhovice Cetechovice Cetenov
Cetkovice Cetoraz Cetyně
Cidlina Cikháj Církvice
Církvice Císařov Citice
Cítoliby Citonice Citov
Cítov Cizkrajov Cotkytle
Crhov Ctětín Ctiboř
Ctiboř Ctidružice Ctiměřice

<<   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38  >>

Další města:

Nový Jičín Ústí nad Labem Praha 3 Trutnov Praha 17 Kroměříž Most Klatovy Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Tábor Cheb Praha-Běchovice Praha-Libuš Plzeň-město Praha 20 Kolín Nymburk Rokycany Praha 14 Praha 4 Uherské Hradiště Brno-město Praha-Křeslice Praha 11 Benešov Domažlice Český Krumlov Praha-západ Praha 21 Beroun Mladá Boleslav Rakovník Zlín Praha-Slivenec Praha-Dubeč Písek Opava Sokolov Pardubice Třebíč Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Šeberov Praha-Benice Praha-Zbraslav Louny Praha-Lochkov Hlavní město Praha Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha 6 Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Příbram Hradec Králové Praha-Kolovraty Vyškov České Budějovice Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Lipence Vsetín Praha-Nebušice Kutná Hora Chomutov Karviná Jičín Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha 19 Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Litoměřice Prostějov Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 15 Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-východ Praha 1 Praha 13 Olomouc Praha-Nedvězí Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby