„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerekvička-Rosice

Nové produkty Cerekvička-Rosice

Dlažby a obrubníky Cerekvička-Rosice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerekvička-Rosice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerekvička-Rosice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerekvička-Rosice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerekvička-Rosice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerekvička-Rosice, Levná dlažba Cerekvička-Rosice, Dlažba Cerekvička-Rosice, Zámkové dlažby Cerekvička-Rosice, Zámkové dlažba Cerekvička-Rosice, Betonové dlažby Cerekvička-Rosice, Betonová dlažba Cerekvička-Rosice, Zdící prvky Cerekvička-Rosice, Dlažby II jakosti Cerekvička-Rosice, Dlažba II jakosti Cerekvička-Rosice, Plošné dlažby Cerekvička-Rosice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Hlavní město Praha Šumperk Praha 6 Praha-Lochkov Praha 2 Praha 8 Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha 13 Pardubice Most Příbram Nový Jičín Praha-Újezd Teplice Rakovník Karlovy Vary Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Tábor Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Satalice Přerov Praha-Dubeč Praha 10 Písek Sokolov Nymburk Praha-Křeslice Praha-Libuš Ústí nad Labem Zlín Praha 17 Jihlava Znojmo Mladá Boleslav Domažlice Vsetín Cheb Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha 9 Chomutov Praha-východ Tachov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Hodonín Praha 20 Benešov Brno-venkov Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Mělník Brno-město Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Nedvězí Trutnov Plzeň-jih Praha-Troja Kroměříž Karviná Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Běchovice Chrudim Praha-Benice Praha 16 Praha-Klánovice Jeseník Kladno Litoměřice Plzeň-město Kolín Děčín Praha 19 Hradec Králové Uherské Hradiště Svitavy Beroun Praha 7 Praha 22 Prachatice Semily Praha 18 Vyškov Praha-Slivenec Praha-Čakovice Olomouc Praha 4 Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha 21 Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerekvička-Rosice

Levná dlažba Cerekvička-Rosice

Dlažba Cerekvička-Rosice

Zámkové dlažby Cerekvička-Rosice

Zámkové betonové dlažby Cerekvička-Rosice

Zámková dlažba Cerekvička-Rosice

Betonové dlažby Cerekvička-Rosice

Betonová dlažba Cerekvička-Rosice

Zdící prvky Cerekvička-Rosice

Dlažby II jakosti Cerekvička-Rosice

Dlažba II jakosti Cerekvička-Rosice

Plošné dlažby Cerekvička-Rosice