„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerekvička-Rosice

Nové produkty Cerekvička-Rosice

Dlažby a obrubníky Cerekvička-Rosice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerekvička-Rosice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerekvička-Rosice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerekvička-Rosice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerekvička-Rosice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerekvička-Rosice, Levná dlažba Cerekvička-Rosice, Dlažba Cerekvička-Rosice, Zámkové dlažby Cerekvička-Rosice, Zámkové dlažba Cerekvička-Rosice, Betonové dlažby Cerekvička-Rosice, Betonová dlažba Cerekvička-Rosice, Zdící prvky Cerekvička-Rosice, Dlažby II jakosti Cerekvička-Rosice, Dlažba II jakosti Cerekvička-Rosice, Plošné dlažby Cerekvička-Rosice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Chrudim Praha 9 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha 1 Praha 20 Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Troja Praha 11 Děčín Praha 13 Litoměřice Praha 18 Blansko Brno-venkov Zlín Hradec Králové Praha-Lipence Praha 5 Rakovník Praha-Nedvězí Domažlice Třebíč Praha-Nebušice Beroun Mělník Hodonín Bruntál Praha 6 Sokolov Ústí nad Labem Praha-Petrovice Semily Znojmo Kladno Šumperk Plzeň-město Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Most Jihlava Klatovy Praha-Dubeč Praha 2 Opava Praha-Březiněves Praha 21 Kutná Hora Praha-Suchdol Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha 14 Praha-západ Náchod Jičín Trutnov Praha-Benice České Budějovice Vsetín Praha-Vinoř Karlovy Vary Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Brno-město Louny Písek Praha 4 Praha 19 Česká Lípa Uherské Hradiště Praha 15 Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha 22 Praha 8 Nový Jičín Tábor Praha-Dolní Počernice Praha 16 Plzeň-jih Prachatice Ústí nad Orlicí Nymburk Jindřichův Hradec Praha 7 Jeseník Benešov Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-východ Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerekvička-Rosice

Levná dlažba Cerekvička-Rosice

Dlažba Cerekvička-Rosice

Zámkové dlažby Cerekvička-Rosice

Zámkové betonové dlažby Cerekvička-Rosice

Zámková dlažba Cerekvička-Rosice

Betonové dlažby Cerekvička-Rosice

Betonová dlažba Cerekvička-Rosice

Zdící prvky Cerekvička-Rosice

Dlažby II jakosti Cerekvička-Rosice

Dlažba II jakosti Cerekvička-Rosice

Plošné dlažby Cerekvička-Rosice