„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctětín

Nové produkty Ctětín

Dlažby a obrubníky Ctětín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctětín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctětín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctětín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctětín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctětín, Levná dlažba Ctětín, Dlažba Ctětín, Zámkové dlažby Ctětín, Zámkové dlažba Ctětín, Betonové dlažby Ctětín, Betonová dlažba Ctětín, Zdící prvky Ctětín, Dlažby II jakosti Ctětín, Dlažba II jakosti Ctětín, Plošné dlažby Ctětín, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Kunratice Plzeň-sever Zlín Bruntál Teplice Praha 18 Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha 13 Chrudim Praha-Řeporyje České Budějovice Karviná Opava Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha 10 Praha 8 Litoměřice Olomouc Sokolov Brno-město Blansko Praha-Petrovice Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Plzeň-město Most Praha 22 Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Děčín Přerov Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Semily Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Beroun Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Královice Praha 7 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-západ Mělník Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha 16 Uherské Hradiště Praha 3 Praha-Šeberov Chomutov Praha 17 Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Lipence Jihlava Praha-Zbraslav Třebíč Ostrava-město Znojmo Tábor Praha 12 Šumperk Prostějov Praha-Satalice Vsetín Praha 11 Hodonín Příbram Praha 21 Český Krumlov Praha 6 Pardubice Praha-Křeslice Mladá Boleslav Kolín Rokycany Praha-Zličín Praha 9 Tachov Praha 4 Domažlice Praha-Slivenec Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctětín

Levná dlažba Ctětín

Dlažba Ctětín

Zámkové dlažby Ctětín

Zámkové betonové dlažby Ctětín

Zámková dlažba Ctětín

Betonové dlažby Ctětín

Betonová dlažba Ctětín

Zdící prvky Ctětín

Dlažby II jakosti Ctětín

Dlažba II jakosti Ctětín

Plošné dlažby Ctětín