„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctětín

Nové produkty Ctětín

Dlažby a obrubníky Ctětín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctětín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctětín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctětín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctětín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctětín, Levná dlažba Ctětín, Dlažba Ctětín, Zámkové dlažby Ctětín, Zámkové dlažba Ctětín, Betonové dlažby Ctětín, Betonová dlažba Ctětín, Zdící prvky Ctětín, Dlažby II jakosti Ctětín, Dlažba II jakosti Ctětín, Plošné dlažby Ctětín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Nymburk Znojmo Praha-západ Vyškov Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Vinoř Svitavy Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha 18 Jindřichův Hradec Český Krumlov Jihlava Žďár nad Sázavou Trutnov Praha-Lysolaje Domažlice Praha 3 Opava Bruntál Pardubice Kolín Praha-Dolní Počernice Semily Kroměříž Praha 10 Praha-Suchdol Cheb Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Plzeň-sever Rakovník Praha-Újezd Rokycany Hlavní město Praha Beroun Tábor Hodonín Praha 1 Náchod Praha 14 Praha-Klánovice Vsetín Ústí nad Labem Mělník Chomutov Zlín Přerov Liberec Strakonice Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Jičín Praha-východ Praha 17 Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha 12 Kladno Praha-Satalice Praha-Kolovraty Louny Olomouc Praha-Slivenec Praha-Dubeč Most Praha 13 Praha 7 Třebíč Brno-venkov Praha 5 Písek Blansko Karviná Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Teplice Praha-Libuš Prostějov Litoměřice Uherské Hradiště Praha 6 Praha 2 Břeclav Praha-Řeporyje Příbram Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctětín

Levná dlažba Ctětín

Dlažba Ctětín

Zámkové dlažby Ctětín

Zámkové betonové dlažby Ctětín

Zámková dlažba Ctětín

Betonové dlažby Ctětín

Betonová dlažba Ctětín

Zdící prvky Ctětín

Dlažby II jakosti Ctětín

Dlažba II jakosti Ctětín

Plošné dlažby Ctětín