„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctětín

Nové produkty Ctětín

Dlažby a obrubníky Ctětín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctětín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctětín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctětín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctětín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctětín, Levná dlažba Ctětín, Dlažba Ctětín, Zámkové dlažby Ctětín, Zámkové dlažba Ctětín, Betonové dlažby Ctětín, Betonová dlažba Ctětín, Zdící prvky Ctětín, Dlažby II jakosti Ctětín, Dlažba II jakosti Ctětín, Plošné dlažby Ctětín, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Břeclav Přerov Frýdek-Místek Liberec Praha-Čakovice Ostrava-město Uherské Hradiště Praha 17 Znojmo Domažlice Praha-Slivenec Praha-Libuš Plzeň-sever Jindřichův Hradec Strakonice Příbram Praha 2 Praha-Benice Brno-město Vsetín Praha-Štěrboholy Česká Lípa Mělník Plzeň-jih Praha 21 Nový Jičín Nymburk Most Pardubice Kutná Hora Jeseník Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Šumperk Tachov Karlovy Vary Praha 16 Praha-Petrovice Plzeň-město Praha 14 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Benešov Chrudim Praha 19 Prachatice Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha 22 Karviná Praha 15 Pelhřimov Praha 3 Kladno Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Trutnov Praha 20 Praha 1 Praha 18 Praha 5 Praha-Lysolaje Sokolov Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha-západ Jičín Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-východ Praha 8 Praha 12 Louny Havlíčkův Brod Písek Praha-Zličín Náchod Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Zlín Brno-venkov Praha 6 Vyškov Praha 9 Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 10 Olomouc Praha 7 Praha-Královice Bruntál Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctětín

Levná dlažba Ctětín

Dlažba Ctětín

Zámkové dlažby Ctětín

Zámkové betonové dlažby Ctětín

Zámková dlažba Ctětín

Betonové dlažby Ctětín

Betonová dlažba Ctětín

Zdící prvky Ctětín

Dlažby II jakosti Ctětín

Dlažba II jakosti Ctětín

Plošné dlažby Ctětín