„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctětín

Nové produkty Ctětín

Dlažby a obrubníky Ctětín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctětín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctětín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctětín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctětín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctětín, Levná dlažba Ctětín, Dlažba Ctětín, Zámkové dlažby Ctětín, Zámkové dlažba Ctětín, Betonové dlažby Ctětín, Betonová dlažba Ctětín, Zdící prvky Ctětín, Dlažby II jakosti Ctětín, Dlažba II jakosti Ctětín, Plošné dlažby Ctětín, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha 9 Cheb Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Louny Praha-Štěrboholy Praha 3 Domažlice Praha 22 Praha 16 Praha-Kunratice Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Slivenec Praha 6 Děčín Praha-Dolní Chabry Příbram Teplice Praha 18 Praha-Březiněves Praha 13 Rokycany Český Krumlov Praha 4 Bruntál Hodonín Ostrava-město Strakonice Pelhřimov Trutnov Žďár nad Sázavou Nymburk Blansko Uherské Hradiště Most Praha-západ Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Tábor Brno-venkov Zlín Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha 11 Přerov Litoměřice Praha-Petrovice Brno-město Hradec Králové Karlovy Vary Jičín Praha-Satalice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha 7 Tachov Opava Vyškov Rakovník Břeclav Prostějov České Budějovice Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha 1 Chrudim Kolín Karviná Písek Kladno Praha 10 Praha-Lochkov Jihlava Česká Lípa Znojmo Beroun Klatovy Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Plzeň-sever Chomutov Plzeň-jih Vsetín Plzeň-město Třebíč Praha 20 Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctětín

Levná dlažba Ctětín

Dlažba Ctětín

Zámkové dlažby Ctětín

Zámkové betonové dlažby Ctětín

Zámková dlažba Ctětín

Betonové dlažby Ctětín

Betonová dlažba Ctětín

Zdící prvky Ctětín

Dlažby II jakosti Ctětín

Dlažba II jakosti Ctětín

Plošné dlažby Ctětín