„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cep

Nové produkty Cep

Dlažby a obrubníky Cep

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cep

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cep

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cep

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cep

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cep, Levná dlažba Cep, Dlažba Cep, Zámkové dlažby Cep, Zámkové dlažba Cep, Betonové dlažby Cep, Betonová dlažba Cep, Zdící prvky Cep, Dlažby II jakosti Cep, Dlažba II jakosti Cep, Plošné dlažby Cep, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Nebušice Jeseník Vsetín Brno-venkov Svitavy Šumperk Karviná Praha 16 Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Tachov Chomutov Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Pardubice Kutná Hora Přerov Zlín Praha 19 Praha 11 Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Děčín Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Písek Plzeň-město Kladno Náchod Praha 15 Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha 2 Znojmo Český Krumlov Jičín Česká Lípa Praha-Satalice Praha 4 Kroměříž Nymburk Kolín Most Praha-Kunratice Klatovy Praha-Slivenec Praha 17 Praha 10 Praha-Ďáblice Benešov Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha 7 Jihlava Litoměřice Mělník Teplice Mladá Boleslav Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Dubeč Tábor Louny Rokycany Blansko Praha-Troja Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Semily Příbram Praha 1 Liberec Praha-Křeslice Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Trutnov Praha 5 Praha-Velká Chuchle Rakovník Cheb Opava Praha-Petrovice Karlovy Vary Hodonín Vyškov Praha 3 Praha 22 Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Lipence Brno-město Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cep

Levná dlažba Cep

Dlažba Cep

Zámkové dlažby Cep

Zámkové betonové dlažby Cep

Zámková dlažba Cep

Betonové dlažby Cep

Betonová dlažba Cep

Zdící prvky Cep

Dlažby II jakosti Cep

Dlažba II jakosti Cep

Plošné dlažby Cep