„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cep

Nové produkty Cep

Dlažby a obrubníky Cep

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cep

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cep

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cep

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cep

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cep, Levná dlažba Cep, Dlažba Cep, Zámkové dlažby Cep, Zámkové dlažba Cep, Betonové dlažby Cep, Betonová dlažba Cep, Zdící prvky Cep, Dlažby II jakosti Cep, Dlažba II jakosti Cep, Plošné dlažby Cep, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Jablonec nad Nisou Semily Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-západ Praha 1 Kroměříž Kutná Hora Kolín Třebíč Rokycany Šumperk Praha 22 Praha-Královice Praha-Kolovraty Hodonín Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Benešov Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Křeslice Mělník Sokolov Prostějov Vyškov Praha 15 Brno-venkov Trutnov Chomutov Praha-Petrovice Pardubice Opava Uherské Hradiště Teplice Praha 10 Ostrava-město Beroun České Budějovice Karlovy Vary Příbram Jihlava Blansko Praha 11 Děčín Domažlice Praha-Újezd Jičín Jindřichův Hradec Olomouc Praha 14 Praha-Kunratice Praha 4 Strakonice Louny Praha-Suchdol Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Brno-město Svitavy Praha-Nebušice Břeclav Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha 20 Tachov Nymburk Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Jeseník Praha 18 Most Praha-Zbraslav Praha-Zličín Nový Jičín Praha 2 Žďár nad Sázavou Zlín Praha 13 Praha 16 Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Vsetín Rakovník Kladno Tábor Praha-Dolní Chabry Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cep

Levná dlažba Cep

Dlažba Cep

Zámkové dlažby Cep

Zámkové betonové dlažby Cep

Zámková dlažba Cep

Betonové dlažby Cep

Betonová dlažba Cep

Zdící prvky Cep

Dlažby II jakosti Cep

Dlažba II jakosti Cep

Plošné dlažby Cep