„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cep

Nové produkty Cep

Dlažby a obrubníky Cep

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cep

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cep

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cep

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cep

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cep, Levná dlažba Cep, Dlažba Cep, Zámkové dlažby Cep, Zámkové dlažba Cep, Betonové dlažby Cep, Betonová dlažba Cep, Zdící prvky Cep, Dlažby II jakosti Cep, Dlažba II jakosti Cep, Plošné dlažby Cep, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 1 Praha 15 Český Krumlov Svitavy Praha-Řeporyje Jičín Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Trutnov Nový Jičín Kolín Semily Louny Písek České Budějovice Vyškov Náchod Karlovy Vary Ostrava-město Rokycany Praha 18 Praha 6 Mělník Praha-Slivenec Nymburk Prachatice Česká Lípa Plzeň-sever Olomouc Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Troja Beroun Praha-Královice Kutná Hora Chomutov Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Opava Litoměřice Pardubice Praha-Březiněves Praha 14 Praha 3 Rakovník Tábor Praha 22 Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Benice Plzeň-jih Praha 12 Praha 19 Příbram Jihlava Jeseník Praha 20 Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-Petrovice Hradec Králové Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Lipence Praha-východ Praha-Klánovice Přerov Praha 21 Praha-Vinoř Chrudim Šumperk Praha-Suchdol Pelhřimov Sokolov Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Děčín Mladá Boleslav Praha 8 Žďár nad Sázavou Blansko Praha 5 Praha 10 Břeclav Tachov Praha-západ Teplice Praha-Štěrboholy Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cep

Levná dlažba Cep

Dlažba Cep

Zámkové dlažby Cep

Zámkové betonové dlažby Cep

Zámková dlažba Cep

Betonové dlažby Cep

Betonová dlažba Cep

Zdící prvky Cep

Dlažby II jakosti Cep

Dlažba II jakosti Cep

Plošné dlažby Cep