„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctidružice

Nové produkty Ctidružice

Dlažby a obrubníky Ctidružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctidružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctidružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctidružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctidružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctidružice, Levná dlažba Ctidružice, Dlažba Ctidružice, Zámkové dlažby Ctidružice, Zámkové dlažba Ctidružice, Betonové dlažby Ctidružice, Betonová dlažba Ctidružice, Zdící prvky Ctidružice, Dlažby II jakosti Ctidružice, Dlažba II jakosti Ctidružice, Plošné dlažby Ctidružice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Prostějov Jihlava Praha 22 Praha 4 Plzeň-sever Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Břeclav Praha 1 Vyškov Louny Nymburk Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Cheb Plzeň-město Karlovy Vary Uherské Hradiště Vsetín Praha 19 Praha-Zbraslav Český Krumlov Teplice Most Karviná Praha-Petrovice Pelhřimov Kladno Nový Jičín Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Královice Klatovy Blansko Praha-Nebušice Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha 11 Liberec Příbram Praha-Kunratice Mělník Sokolov Hodonín Pardubice Praha 17 Zlín Trutnov Šumperk Praha-Vinoř Děčín Ostrava-město Praha-Újezd Přerov Litoměřice Prachatice Beroun Praha-Slivenec Opava Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Česká Lípa Kolín Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 12 Praha-Suchdol Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha 6 Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih České Budějovice Semily Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 16 Tachov Praha-Křeslice Rokycany Strakonice Ústí nad Orlicí Brno-venkov Chrudim Praha 2 Hradec Králové Náchod Praha 14 Praha 8 Jičín Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctidružice

Levná dlažba Ctidružice

Dlažba Ctidružice

Zámkové dlažby Ctidružice

Zámkové betonové dlažby Ctidružice

Zámková dlažba Ctidružice

Betonové dlažby Ctidružice

Betonová dlažba Ctidružice

Zdící prvky Ctidružice

Dlažby II jakosti Ctidružice

Dlažba II jakosti Ctidružice

Plošné dlažby Ctidružice