„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctidružice

Nové produkty Ctidružice

Dlažby a obrubníky Ctidružice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctidružice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctidružice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctidružice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctidružice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctidružice, Levná dlažba Ctidružice, Dlažba Ctidružice, Zámkové dlažby Ctidružice, Zámkové dlažba Ctidružice, Betonové dlažby Ctidružice, Betonová dlažba Ctidružice, Zdící prvky Ctidružice, Dlažby II jakosti Ctidružice, Dlažba II jakosti Ctidružice, Plošné dlažby Ctidružice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Opava Náchod Praha-Troja Praha-západ Vsetín Praha 13 Praha-Koloděje Praha-Šeberov Jičín Kladno Mladá Boleslav Písek Semily Praha-Běchovice Plzeň-město Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha 8 Praha 10 Praha 11 Praha-Suchdol Český Krumlov Svitavy Praha-východ Tábor Přerov České Budějovice Praha 1 Praha-Zbraslav Praha 3 Cheb Praha-Satalice Praha-Lipence Praha 5 Plzeň-jih Česká Lípa Děčín Mělník Praha-Zličín Prostějov Chomutov Praha-Vinoř Praha 7 Benešov Praha-Kolovraty Praha 12 Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha-Královice Jihlava Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha 14 Praha-Lysolaje Prachatice Liberec Praha 6 Praha 18 Praha-Čakovice Pardubice Zlín Jablonec nad Nisou Hodonín Praha 17 Šumperk Kroměříž Rokycany Trutnov Rakovník Kolín Třebíč Ústí nad Labem Blansko Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 4 Most Praha-Petrovice Brno-venkov Klatovy Teplice Praha 16 Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Újezd Sokolov Praha 19 Praha-Kunratice Příbram Praha 21 Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctidružice

Levná dlažba Ctidružice

Dlažba Ctidružice

Zámkové dlažby Ctidružice

Zámkové betonové dlažby Ctidružice

Zámková dlažba Ctidružice

Betonové dlažby Ctidružice

Betonová dlažba Ctidružice

Zdící prvky Ctidružice

Dlažby II jakosti Ctidružice

Dlažba II jakosti Ctidružice

Plošné dlažby Ctidružice