„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhenice

Nové produkty Cerhenice

Dlažby a obrubníky Cerhenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhenice, Levná dlažba Cerhenice, Dlažba Cerhenice, Zámkové dlažby Cerhenice, Zámkové dlažba Cerhenice, Betonové dlažby Cerhenice, Betonová dlažba Cerhenice, Zdící prvky Cerhenice, Dlažby II jakosti Cerhenice, Dlažba II jakosti Cerhenice, Plošné dlažby Cerhenice, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Semily Hodonín Praha 18 Praha-Běchovice Nový Jičín Praha-Petrovice Olomouc Praha 1 Praha-Satalice Liberec Česká Lípa Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 9 Uherské Hradiště Šumperk Karviná Praha-Libuš České Budějovice Havlíčkův Brod Domažlice Jeseník Rokycany Jičín Blansko Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Znojmo Hradec Králové Příbram Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Nymburk Karlovy Vary Trutnov Prachatice Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Nedvězí Opava Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Křeslice Sokolov Břeclav Praha 2 Jablonec nad Nisou Děčín Pelhřimov Teplice Most Strakonice Praha 16 Praha 4 Pardubice Louny Praha 10 Brno-venkov Mladá Boleslav Přerov Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha 8 Praha 14 Prostějov Chomutov Praha-Čakovice Jihlava Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Benice Ostrava-město Praha-Vinoř Praha-východ Zlín Praha 21 Praha 15 Praha 11 Chrudim Tachov Benešov Plzeň-město Praha-Koloděje Praha 6 Praha 17 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhenice

Levná dlažba Cerhenice

Dlažba Cerhenice

Zámkové dlažby Cerhenice

Zámkové betonové dlažby Cerhenice

Zámková dlažba Cerhenice

Betonové dlažby Cerhenice

Betonová dlažba Cerhenice

Zdící prvky Cerhenice

Dlažby II jakosti Cerhenice

Dlažba II jakosti Cerhenice

Plošné dlažby Cerhenice