„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhenice

Nové produkty Cerhenice

Dlažby a obrubníky Cerhenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhenice, Levná dlažba Cerhenice, Dlažba Cerhenice, Zámkové dlažby Cerhenice, Zámkové dlažba Cerhenice, Betonové dlažby Cerhenice, Betonová dlažba Cerhenice, Zdící prvky Cerhenice, Dlažby II jakosti Cerhenice, Dlažba II jakosti Cerhenice, Plošné dlažby Cerhenice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Satalice Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Mělník Kroměříž Prostějov Praha 18 Praha 2 Liberec Jihlava Jeseník Vsetín Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Beroun Praha 16 Praha 14 Příbram Blansko Praha-Královice Sokolov Brno-venkov Praha 22 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Klatovy Praha-Nedvězí Chrudim Česká Lípa Děčín Olomouc Nový Jičín Brno-město Semily Most Ústí nad Orlicí Praha 13 Litoměřice Praha-Dubeč Hodonín Rokycany Chomutov Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha-Lipence Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha 8 Ústí nad Labem Praha 11 Praha 7 Praha-Kunratice Hradec Králové Přerov Znojmo Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Teplice Louny Praha 1 Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-východ Břeclav Uherské Hradiště Třebíč Strakonice Karlovy Vary Praha-Újezd Jičín Vyškov Praha 6 Praha-Petrovice Nymburk Praha 19 Praha-Vinoř Praha 21 Praha 9 Bruntál Benešov Ostrava-město Praha 12 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Náchod Svitavy Domažlice Praha-Libuš Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhenice

Levná dlažba Cerhenice

Dlažba Cerhenice

Zámkové dlažby Cerhenice

Zámkové betonové dlažby Cerhenice

Zámková dlažba Cerhenice

Betonové dlažby Cerhenice

Betonová dlažba Cerhenice

Zdící prvky Cerhenice

Dlažby II jakosti Cerhenice

Dlažba II jakosti Cerhenice

Plošné dlažby Cerhenice