„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cítoliby

Nové produkty Cítoliby

Dlažby a obrubníky Cítoliby

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cítoliby

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cítoliby

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cítoliby

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cítoliby

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cítoliby, Levná dlažba Cítoliby, Dlažba Cítoliby, Zámkové dlažby Cítoliby, Zámkové dlažba Cítoliby, Betonové dlažby Cítoliby, Betonová dlažba Cítoliby, Zdící prvky Cítoliby, Dlažby II jakosti Cítoliby, Dlažba II jakosti Cítoliby, Plošné dlažby Cítoliby, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Lipence Pardubice Opava Olomouc Praha 4 Uherské Hradiště Praha-Královice Cheb Praha 6 Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Náchod Kroměříž Jindřichův Hradec Praha 22 Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha 16 Praha-Řeporyje Praha-východ Nymburk Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha 12 Třebíč Praha 19 Příbram Karviná Vyškov Trutnov Klatovy Pelhřimov Prachatice Písek Bruntál Praha-Přední Kopanina Liberec Most Sokolov Zlín Praha-Benice Vsetín Praha 15 Rakovník Havlíčkův Brod Jeseník Praha-Slivenec Beroun Praha-Březiněves Děčín Praha-západ Ústí nad Labem Praha 10 Přerov Praha-Klánovice Praha-Troja Praha 3 Praha 2 Praha 11 Blansko Praha-Kunratice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 8 Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Nedvězí Praha 13 Jičín Šumperk Ostrava-město Český Krumlov Hodonín Tábor Semily Jihlava Hradec Králové Praha-Nebušice Česká Lípa Brno-město Karlovy Vary Břeclav Strakonice Praha-Vinoř Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Zličín Praha 21 Rokycany Praha 9 Praha-Dolní Počernice Litoměřice Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cítoliby

Levná dlažba Cítoliby

Dlažba Cítoliby

Zámkové dlažby Cítoliby

Zámkové betonové dlažby Cítoliby

Zámková dlažba Cítoliby

Betonové dlažby Cítoliby

Betonová dlažba Cítoliby

Zdící prvky Cítoliby

Dlažby II jakosti Cítoliby

Dlažba II jakosti Cítoliby

Plošné dlažby Cítoliby