„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cítoliby

Nové produkty Cítoliby

Dlažby a obrubníky Cítoliby

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cítoliby

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cítoliby

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cítoliby

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cítoliby

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cítoliby, Levná dlažba Cítoliby, Dlažba Cítoliby, Zámkové dlažby Cítoliby, Zámkové dlažba Cítoliby, Betonové dlažby Cítoliby, Betonová dlažba Cítoliby, Zdící prvky Cítoliby, Dlažby II jakosti Cítoliby, Dlažba II jakosti Cítoliby, Plošné dlažby Cítoliby, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Čakovice Přerov Praha 10 Praha-Lochkov Praha 22 Mladá Boleslav Karviná Praha-Kunratice Praha 12 Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Písek Chrudim Brno-město Náchod Praha 14 Mělník Nový Jičín Hlavní město Praha Svitavy Vsetín Praha 4 Chomutov Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Suchdol Tábor Praha-Klánovice Praha-Zličín Český Krumlov Ostrava-město Praha-Libuš Praha-Královice Karlovy Vary Praha 3 Nymburk Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Kroměříž Hodonín Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Benešov Kladno Hradec Králové Praha-Troja Plzeň-jih Bruntál Praha-Satalice Praha 2 Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha 20 Litoměřice Pardubice České Budějovice Domažlice Praha 19 Plzeň-město Pelhřimov Uherské Hradiště Praha-Březiněves Jičín Praha-Petrovice Opava Brno-venkov Sokolov Kutná Hora Beroun Semily Praha-Nebušice Kolín Česká Lípa Prachatice Znojmo Praha-Zbraslav Praha 8 Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Olomouc Blansko Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cítoliby

Levná dlažba Cítoliby

Dlažba Cítoliby

Zámkové dlažby Cítoliby

Zámkové betonové dlažby Cítoliby

Zámková dlažba Cítoliby

Betonové dlažby Cítoliby

Betonová dlažba Cítoliby

Zdící prvky Cítoliby

Dlažby II jakosti Cítoliby

Dlažba II jakosti Cítoliby

Plošné dlažby Cítoliby