„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cítoliby

Nové produkty Cítoliby

Dlažby a obrubníky Cítoliby

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cítoliby

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cítoliby

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cítoliby

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cítoliby

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cítoliby, Levná dlažba Cítoliby, Dlažba Cítoliby, Zámkové dlažby Cítoliby, Zámkové dlažba Cítoliby, Betonové dlažby Cítoliby, Betonová dlažba Cítoliby, Zdící prvky Cítoliby, Dlažby II jakosti Cítoliby, Dlažba II jakosti Cítoliby, Plošné dlažby Cítoliby, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Domažlice Písek Tábor České Budějovice Praha 15 Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 1 Strakonice Trutnov Most Praha-Kunratice Pardubice Praha-Dolní Chabry Přerov Vsetín Praha-Lochkov Praha-západ Znojmo Praha 16 Česká Lípa Jablonec nad Nisou Břeclav Ústí nad Labem Louny Náchod Praha 5 Praha 22 Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Praha 9 Klatovy Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Suchdol Liberec Brno-město Prostějov Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Bruntál Praha-Koloděje Kolín Mladá Boleslav Vyškov Jeseník Praha-Libuš Praha 4 Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Nebušice Plzeň-město Praha 17 Cheb Praha-Královice Kladno Rokycany Praha 19 Karviná Praha-Nedvězí Kutná Hora Ostrava-město Praha-východ Beroun Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Benice Praha-Ďáblice Český Krumlov Litoměřice Nymburk Nový Jičín Praha 20 Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Kroměříž Praha 11 Olomouc Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha 3 Chrudim Praha 8 Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Chomutov Pelhřimov Teplice Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Opava Praha 6 Svitavy Semily Praha 14 Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cítoliby

Levná dlažba Cítoliby

Dlažba Cítoliby

Zámkové dlažby Cítoliby

Zámkové betonové dlažby Cítoliby

Zámková dlažba Cítoliby

Betonové dlažby Cítoliby

Betonová dlažba Cítoliby

Zdící prvky Cítoliby

Dlažby II jakosti Cítoliby

Dlažba II jakosti Cítoliby

Plošné dlažby Cítoliby