„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cítoliby

Nové produkty Cítoliby

Dlažby a obrubníky Cítoliby

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cítoliby

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cítoliby

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cítoliby

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cítoliby

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cítoliby, Levná dlažba Cítoliby, Dlažba Cítoliby, Zámkové dlažby Cítoliby, Zámkové dlažba Cítoliby, Betonové dlažby Cítoliby, Betonová dlažba Cítoliby, Zdící prvky Cítoliby, Dlažby II jakosti Cítoliby, Dlažba II jakosti Cítoliby, Plošné dlažby Cítoliby, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Jihlava Praha-Ďáblice Znojmo Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Kroměříž Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-Čakovice Klatovy Mělník Rakovník Nymburk Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Brno-město Litoměřice Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha 5 Liberec Praha 19 Pelhřimov Chomutov Vyškov Třebíč Praha 16 Praha 15 Praha 21 Cheb Karlovy Vary Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha 9 Český Krumlov Praha 4 Břeclav Praha-Běchovice Praha 17 Strakonice Ostrava-město Kladno Přerov Kolín Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Beroun Praha-Vinoř Hradec Králové Praha-Kolovraty Blansko Praha-Klánovice Most Praha 22 Písek Praha 13 Šumperk Sokolov Tachov Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Benešov Opava Praha-východ Praha-Petrovice Mladá Boleslav Vsetín Plzeň-jih Bruntál Jindřichův Hradec Náchod Praha-Přední Kopanina Praha 7 Příbram Olomouc Praha 8 Tábor Chrudim Prostějov Uherské Hradiště Brno-venkov Semily Děčín Praha 2 Praha-Lysolaje Domažlice Ústí nad Labem Teplice Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-Koloděje Praha-Slivenec Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cítoliby

Levná dlažba Cítoliby

Dlažba Cítoliby

Zámkové dlažby Cítoliby

Zámkové betonové dlažby Cítoliby

Zámková dlažba Cítoliby

Betonové dlažby Cítoliby

Betonová dlažba Cítoliby

Zdící prvky Cítoliby

Dlažby II jakosti Cítoliby

Dlažba II jakosti Cítoliby

Plošné dlažby Cítoliby