„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhovice

Nové produkty Cerhovice

Dlažby a obrubníky Cerhovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhovice, Levná dlažba Cerhovice, Dlažba Cerhovice, Zámkové dlažby Cerhovice, Zámkové dlažba Cerhovice, Betonové dlažby Cerhovice, Betonová dlažba Cerhovice, Zdící prvky Cerhovice, Dlažby II jakosti Cerhovice, Dlažba II jakosti Cerhovice, Plošné dlažby Cerhovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha 7 Cheb Bruntál Praha-Kunratice Sokolov Příbram Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Klánovice Brno-venkov Praha 1 Praha-Královice Prachatice Liberec Plzeň-jih Třebíč Praha-Benice Praha 18 Praha-Slivenec Plzeň-sever Znojmo Jablonec nad Nisou Mělník Louny Přerov Brno-město Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-Řeporyje Šumperk Praha-Štěrboholy Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Praha 5 Hlavní město Praha Děčín Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 15 Praha 8 Svitavy Klatovy Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Kolín Břeclav Jičín Písek Hradec Králové Praha-Vinoř Blansko Praha 14 Česká Lípa České Budějovice Rakovník Praha-západ Nymburk Kroměříž Beroun Mladá Boleslav Most Uherské Hradiště Strakonice Praha-Zbraslav Opava Praha 20 Teplice Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha 6 Zlín Praha 9 Praha-Dubeč Praha-východ Praha 13 Praha 17 Praha-Újezd Praha 4 Plzeň-město Olomouc Praha-Čakovice Hodonín Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 22 Chomutov Vsetín Karlovy Vary Trutnov Ostrava-město Praha-Lipence Český Krumlov Rokycany Domažlice Benešov Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhovice

Levná dlažba Cerhovice

Dlažba Cerhovice

Zámkové dlažby Cerhovice

Zámkové betonové dlažby Cerhovice

Zámková dlažba Cerhovice

Betonové dlažby Cerhovice

Betonová dlažba Cerhovice

Zdící prvky Cerhovice

Dlažby II jakosti Cerhovice

Dlažba II jakosti Cerhovice

Plošné dlažby Cerhovice