„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhovice

Nové produkty Cerhovice

Dlažby a obrubníky Cerhovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhovice, Levná dlažba Cerhovice, Dlažba Cerhovice, Zámkové dlažby Cerhovice, Zámkové dlažba Cerhovice, Betonové dlažby Cerhovice, Betonová dlažba Cerhovice, Zdící prvky Cerhovice, Dlažby II jakosti Cerhovice, Dlažba II jakosti Cerhovice, Plošné dlažby Cerhovice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Liberec Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha 15 Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Královice Praha 10 Rakovník Český Krumlov Chomutov Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Vinoř Cheb Praha-Čakovice Ústí nad Labem Prachatice Nymburk Svitavy Hradec Králové Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha 7 Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha 1 Praha-Kunratice Chrudim Plzeň-sever Nový Jičín Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-západ Praha-Křeslice Blansko Praha-Libuš Vsetín Praha 5 Opava Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Teplice Praha 18 Praha-Koloděje Praha 9 Tachov Písek Brno-venkov Praha 2 Domažlice Jeseník Praha-východ Mladá Boleslav Břeclav Praha 16 Praha-Nebušice Šumperk Olomouc Strakonice Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Kolín Třebíč Praha 13 Benešov Most Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha 8 Mělník Praha-Satalice Kladno Karlovy Vary Praha-Březiněves Pardubice Praha-Řeporyje Trutnov Praha-Benice Beroun Kroměříž Praha-Újezd Brno-město Frýdek-Místek Jihlava Klatovy Jindřichův Hradec Tábor Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhovice

Levná dlažba Cerhovice

Dlažba Cerhovice

Zámkové dlažby Cerhovice

Zámkové betonové dlažby Cerhovice

Zámková dlažba Cerhovice

Betonové dlažby Cerhovice

Betonová dlažba Cerhovice

Zdící prvky Cerhovice

Dlažby II jakosti Cerhovice

Dlažba II jakosti Cerhovice

Plošné dlažby Cerhovice