„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhovice

Nové produkty Cerhovice

Dlažby a obrubníky Cerhovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhovice, Levná dlažba Cerhovice, Dlažba Cerhovice, Zámkové dlažby Cerhovice, Zámkové dlažba Cerhovice, Betonové dlažby Cerhovice, Betonová dlažba Cerhovice, Zdící prvky Cerhovice, Dlažby II jakosti Cerhovice, Dlažba II jakosti Cerhovice, Plošné dlažby Cerhovice, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Nový Jičín Praha-Lipence Hodonín Praha-Klánovice Praha-Petrovice Bruntál Přerov Opava Olomouc Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Břeclav Hlavní město Praha Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Trutnov Louny Ostrava-město Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Zlín Praha 5 Náchod Praha-Újezd Praha-Řeporyje Příbram Teplice Praha 12 Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Zličín Český Krumlov Blansko Cheb Třebíč Praha-Zbraslav Strakonice Praha-Královice Prostějov Praha 20 Praha-Čakovice Karviná Sokolov Praha 9 Praha 1 Most Karlovy Vary Šumperk Mělník Praha-Koloděje Praha-Běchovice Benešov Semily Praha-Vinoř Praha 13 Tábor Praha 4 Praha 14 Svitavy Prachatice Praha-Přední Kopanina Jičín Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha-východ Tachov Jindřichův Hradec Praha 21 Praha 10 Domažlice Praha 16 Praha-Dolní Chabry Praha 11 Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha 22 Praha 6 Praha 18 Praha-Satalice Beroun Plzeň-město Praha 3 Jeseník Praha 7 Praha 2 Vyškov Praha-Nebušice České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhovice

Levná dlažba Cerhovice

Dlažba Cerhovice

Zámkové dlažby Cerhovice

Zámkové betonové dlažby Cerhovice

Zámková dlažba Cerhovice

Betonové dlažby Cerhovice

Betonová dlažba Cerhovice

Zdící prvky Cerhovice

Dlažby II jakosti Cerhovice

Dlažba II jakosti Cerhovice

Plošné dlažby Cerhovice