„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetechovice

Nové produkty Cetechovice

Dlažby a obrubníky Cetechovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetechovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetechovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetechovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetechovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetechovice, Levná dlažba Cetechovice, Dlažba Cetechovice, Zámkové dlažby Cetechovice, Zámkové dlažba Cetechovice, Betonové dlažby Cetechovice, Betonová dlažba Cetechovice, Zdící prvky Cetechovice, Dlažby II jakosti Cetechovice, Dlažba II jakosti Cetechovice, Plošné dlažby Cetechovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Brno-město Mělník Praha-Řeporyje Třebíč Praha-Satalice Praha-Dubeč Jičín Benešov Most Klatovy Hodonín Praha-Slivenec Chrudim Praha-Šeberov Tachov Hradec Králové Cheb Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Kolín Praha 18 Sokolov Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Koloděje Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Plzeň-jih Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 19 Vsetín Pardubice Hlavní město Praha Praha-Královice Šumperk Blansko Vyškov Písek Náchod Ostrava-město Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha-Benice Kladno Praha 10 České Budějovice Opava Praha 22 Praha-Troja Praha 1 Teplice Karviná Praha 8 Tábor Praha-Suchdol Praha-Petrovice Prostějov Jihlava Trutnov Prachatice Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Zlín Olomouc Praha-Křeslice Příbram Praha 11 Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha 3 Praha-Čakovice Český Krumlov Louny Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Liberec Přerov Chomutov Plzeň-město Karlovy Vary Uherské Hradiště Děčín Beroun Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetechovice

Levná dlažba Cetechovice

Dlažba Cetechovice

Zámkové dlažby Cetechovice

Zámkové betonové dlažby Cetechovice

Zámková dlažba Cetechovice

Betonové dlažby Cetechovice

Betonová dlažba Cetechovice

Zdící prvky Cetechovice

Dlažby II jakosti Cetechovice

Dlažba II jakosti Cetechovice

Plošné dlažby Cetechovice