„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetechovice

Nové produkty Cetechovice

Dlažby a obrubníky Cetechovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetechovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetechovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetechovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetechovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetechovice, Levná dlažba Cetechovice, Dlažba Cetechovice, Zámkové dlažby Cetechovice, Zámkové dlažba Cetechovice, Betonové dlažby Cetechovice, Betonová dlažba Cetechovice, Zdící prvky Cetechovice, Dlažby II jakosti Cetechovice, Dlažba II jakosti Cetechovice, Plošné dlažby Cetechovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Hodonín Přerov Český Krumlov Praha-Újezd Praha-Běchovice Frýdek-Místek Kroměříž Praha-Nedvězí Praha 13 Praha 18 Náchod Blansko Prostějov Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Jihlava Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha 20 Benešov České Budějovice Praha 10 Praha-Šeberov Semily Praha-Koloděje Pardubice Vyškov Praha 14 Uherské Hradiště Děčín Praha-Benice Příbram Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Brno-venkov Klatovy Praha 1 Praha 3 Opava Prachatice Most Havlíčkův Brod Zlín Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Kladno Teplice Praha-Dubeč Praha 2 Chrudim Praha 12 Praha-Libuš Praha-Křeslice Louny Praha 7 Jeseník Karviná Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 17 Kolín Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha 4 Hradec Králové Karlovy Vary Kutná Hora Sokolov Třebíč Cheb Praha-Vinoř Hlavní město Praha Vsetín Plzeň-sever Tachov Praha 21 Písek Rakovník Praha 22 Praha-Lipence Praha 8 Šumperk Litoměřice Česká Lípa Praha-Petrovice Bruntál Praha-východ Svitavy Nymburk Jičín Olomouc Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Strakonice Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetechovice

Levná dlažba Cetechovice

Dlažba Cetechovice

Zámkové dlažby Cetechovice

Zámkové betonové dlažby Cetechovice

Zámková dlažba Cetechovice

Betonové dlažby Cetechovice

Betonová dlažba Cetechovice

Zdící prvky Cetechovice

Dlažby II jakosti Cetechovice

Dlažba II jakosti Cetechovice

Plošné dlažby Cetechovice