„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhonice

Nové produkty Cerhonice

Dlažby a obrubníky Cerhonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhonice, Levná dlažba Cerhonice, Dlažba Cerhonice, Zámkové dlažby Cerhonice, Zámkové dlažba Cerhonice, Betonové dlažby Cerhonice, Betonová dlažba Cerhonice, Zdící prvky Cerhonice, Dlažby II jakosti Cerhonice, Dlažba II jakosti Cerhonice, Plošné dlažby Cerhonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Uherské Hradiště Teplice Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Liberec Česká Lípa Praha-Újezd Litoměřice Praha 12 Praha 19 Domažlice Zlín Praha 11 Praha 18 Nymburk Klatovy Přerov Praha-Lipence Praha 2 Praha 10 Pardubice Praha-Benice Semily Praha-Petrovice Praha 16 Praha 13 Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Most Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 1 Louny Sokolov Děčín Hradec Králové Cheb Praha-Velká Chuchle Kolín Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Olomouc České Budějovice Praha-Satalice Plzeň-město Trutnov Praha-Zličín Bruntál Jeseník Břeclav Praha-Libuš Jičín Jihlava Rokycany Praha-Zbraslav Plzeň-sever Náchod Praha-Koloděje Znojmo Praha-východ Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha 9 Strakonice Praha 21 Praha-Ďáblice Prostějov Beroun Praha-Kolovraty Kroměříž Praha 15 Praha 17 Praha 5 Třebíč Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Praha-Kunratice Svitavy Praha 20 Karviná Praha-Řeporyje Kutná Hora Brno-město Chomutov Český Krumlov Ostrava-město Praha-Nedvězí Mělník Rakovník Praha 4 Chrudim Prachatice Praha 22 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhonice

Levná dlažba Cerhonice

Dlažba Cerhonice

Zámkové dlažby Cerhonice

Zámkové betonové dlažby Cerhonice

Zámková dlažba Cerhonice

Betonové dlažby Cerhonice

Betonová dlažba Cerhonice

Zdící prvky Cerhonice

Dlažby II jakosti Cerhonice

Dlažba II jakosti Cerhonice

Plošné dlažby Cerhonice