„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cerhonice

Nové produkty Cerhonice

Dlažby a obrubníky Cerhonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cerhonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cerhonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cerhonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cerhonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cerhonice, Levná dlažba Cerhonice, Dlažba Cerhonice, Zámkové dlažby Cerhonice, Zámkové dlažba Cerhonice, Betonové dlažby Cerhonice, Betonová dlažba Cerhonice, Zdící prvky Cerhonice, Dlažby II jakosti Cerhonice, Dlažba II jakosti Cerhonice, Plošné dlažby Cerhonice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Česká Lípa Plzeň-město Praha-Benice Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha-Nebušice Praha 20 Semily Praha-Dubeč Praha-východ Praha-Újezd Praha-Suchdol Náchod Praha-Křeslice Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Hodonín Praha-Přední Kopanina Třebíč Karviná Tábor Děčín Mladá Boleslav Praha-Kunratice Liberec Praha 13 Mělník Přerov Frýdek-Místek Jičín Kutná Hora Ústí nad Labem Chomutov Chrudim Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Hlavní město Praha Svitavy Praha 14 Praha-Velká Chuchle Louny Praha 4 Domažlice Zlín Teplice Litoměřice Praha 5 Pardubice Opava Praha-Lochkov Ostrava-město Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Karlovy Vary Plzeň-jih Praha 7 Cheb Trutnov Nový Jičín Praha 10 Benešov Praha 16 Blansko Břeclav Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Klánovice Sokolov Šumperk Praha 19 Příbram Praha 12 Praha-Dolní Chabry Praha 11 Znojmo Rakovník Praha 1 Olomouc Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Zbraslav Most Pelhřimov Praha-Petrovice Praha 8 Praha-Troja Rokycany Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha 21 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cerhonice

Levná dlažba Cerhonice

Dlažba Cerhonice

Zámkové dlažby Cerhonice

Zámkové betonové dlažby Cerhonice

Zámková dlažba Cerhonice

Betonové dlažby Cerhonice

Betonová dlažba Cerhonice

Zdící prvky Cerhonice

Dlažby II jakosti Cerhonice

Dlažba II jakosti Cerhonice

Plošné dlažby Cerhonice