„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetenov

Nové produkty Cetenov

Dlažby a obrubníky Cetenov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetenov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetenov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetenov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetenov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetenov, Levná dlažba Cetenov, Dlažba Cetenov, Zámkové dlažby Cetenov, Zámkové dlažba Cetenov, Betonové dlažby Cetenov, Betonová dlažba Cetenov, Zdící prvky Cetenov, Dlažby II jakosti Cetenov, Dlažba II jakosti Cetenov, Plošné dlažby Cetenov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Ústí nad Labem Semily Praha-Dubeč Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Pelhřimov Pardubice Jihlava Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Hodonín Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 8 Kolín Praha-Březiněves Děčín Praha 17 Náchod Most Praha 18 Přerov Praha 16 Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Vyškov Praha-Benice Brno-město Praha 1 Praha 15 Klatovy Louny Prostějov Kutná Hora Praha 2 Praha 7 Chomutov Praha 5 Praha-Petrovice Břeclav Česká Lípa Rokycany Vsetín Praha 19 Praha 20 Praha-Kunratice Cheb Jablonec nad Nisou Třebíč Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha-východ Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha 6 Ostrava-město Kladno Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Zbraslav Zlín Benešov Praha 13 Prachatice Český Krumlov Kroměříž Olomouc Blansko Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha-Šeberov Domažlice Trutnov Hlavní město Praha Praha-Královice Karviná Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Koloděje Písek Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Křeslice Jičín Jeseník Rakovník Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Slivenec Plzeň-jih Opava Praha-západ Praha-Zličín Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetenov

Levná dlažba Cetenov

Dlažba Cetenov

Zámkové dlažby Cetenov

Zámkové betonové dlažby Cetenov

Zámková dlažba Cetenov

Betonové dlažby Cetenov

Betonová dlažba Cetenov

Zdící prvky Cetenov

Dlažby II jakosti Cetenov

Dlažba II jakosti Cetenov

Plošné dlažby Cetenov