„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetenov

Nové produkty Cetenov

Dlažby a obrubníky Cetenov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetenov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetenov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetenov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetenov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetenov, Levná dlažba Cetenov, Dlažba Cetenov, Zámkové dlažby Cetenov, Zámkové dlažba Cetenov, Betonové dlažby Cetenov, Betonová dlažba Cetenov, Zdící prvky Cetenov, Dlažby II jakosti Cetenov, Dlažba II jakosti Cetenov, Plošné dlažby Cetenov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Suchdol Příbram Benešov Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Plzeň-jih Písek Pelhřimov Praha 9 Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Semily Plzeň-město Praha 11 Praha-Troja Most České Budějovice Hodonín Prostějov Nový Jičín Olomouc Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Lochkov Ostrava-město Klatovy Pardubice Karviná Brno-venkov Praha-Petrovice Blansko Kladno Uherské Hradiště Praha 17 Strakonice Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Slivenec Prachatice Litoměřice Praha-Nebušice Praha 19 Praha 21 Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Koloděje Tachov Praha 6 Břeclav Česká Lípa Domažlice Praha 22 Hradec Králové Praha 15 Praha 18 Praha-východ Praha-Benice Praha-Vinoř Přerov Kutná Hora Chrudim Opava Český Krumlov Praha-Zličín Praha 5 Děčín Praha 8 Praha 7 Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Křeslice Rokycany Vyškov Praha 2 Tábor Mělník Vsetín Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha 12 Praha-západ Praha-Nedvězí Plzeň-sever Jičín Praha 4 Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha-Kolovraty Louny Brno-město Třebíč Kroměříž Praha-Běchovice Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetenov

Levná dlažba Cetenov

Dlažba Cetenov

Zámkové dlažby Cetenov

Zámkové betonové dlažby Cetenov

Zámková dlažba Cetenov

Betonové dlažby Cetenov

Betonová dlažba Cetenov

Zdící prvky Cetenov

Dlažby II jakosti Cetenov

Dlažba II jakosti Cetenov

Plošné dlažby Cetenov