„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetenov

Nové produkty Cetenov

Dlažby a obrubníky Cetenov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetenov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetenov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetenov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetenov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetenov, Levná dlažba Cetenov, Dlažba Cetenov, Zámkové dlažby Cetenov, Zámkové dlažba Cetenov, Betonové dlažby Cetenov, Betonová dlažba Cetenov, Zdící prvky Cetenov, Dlažby II jakosti Cetenov, Dlažba II jakosti Cetenov, Plošné dlažby Cetenov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Příbram Trutnov Mělník Sokolov Beroun Nymburk Semily Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Benice Znojmo Praha-Královice Praha 15 Uherské Hradiště Louny Praha-Nedvězí Rakovník Praha 2 Praha-Libuš Praha-západ Pelhřimov Cheb Praha 10 Přerov Chomutov Bruntál Praha-Lochkov Karviná Praha 20 Praha 9 Ostrava-město Vsetín Frýdek-Místek Třebíč Pardubice Kladno Praha-Suchdol Praha-Koloděje Domažlice Blansko Praha-Křeslice Kroměříž Opava Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Dubeč Děčín Praha-Troja Karlovy Vary Zlín Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Kunratice Praha 13 Praha 12 Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Rokycany Most Praha 17 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Lipence Kolín Český Krumlov Prostějov Strakonice Praha-Zličín Svitavy Praha 6 Jihlava Benešov Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha-Újezd Ústí nad Labem Nový Jičín Žďár nad Sázavou Jeseník Liberec Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Slivenec České Budějovice Praha 5 Tábor Náchod Praha-Přední Kopanina Praha 3 Jindřichův Hradec Česká Lípa Brno-venkov Praha 8 Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetenov

Levná dlažba Cetenov

Dlažba Cetenov

Zámkové dlažby Cetenov

Zámkové betonové dlažby Cetenov

Zámková dlažba Cetenov

Betonové dlažby Cetenov

Betonová dlažba Cetenov

Zdící prvky Cetenov

Dlažby II jakosti Cetenov

Dlažba II jakosti Cetenov

Plošné dlažby Cetenov