„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetoraz

Nové produkty Cetoraz

Dlažby a obrubníky Cetoraz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetoraz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetoraz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetoraz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetoraz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetoraz, Levná dlažba Cetoraz, Dlažba Cetoraz, Zámkové dlažby Cetoraz, Zámkové dlažba Cetoraz, Betonové dlažby Cetoraz, Betonová dlažba Cetoraz, Zdící prvky Cetoraz, Dlažby II jakosti Cetoraz, Dlažba II jakosti Cetoraz, Plošné dlažby Cetoraz, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Koloděje Praha 14 Kroměříž Praha 22 Praha-Vinoř Semily Praha-Šeberov Kladno Praha 16 Prachatice Uherské Hradiště Praha-západ Most Ústí nad Orlicí Praha 7 České Budějovice Teplice Cheb Blansko Praha-Slivenec Svitavy Kutná Hora Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha 11 Pardubice Kolín Karlovy Vary Praha-Nedvězí Přerov Mělník Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha 2 Sokolov Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Náchod Žďár nad Sázavou Praha 3 Česká Lípa Litoměřice Jeseník Praha-Kunratice Bruntál Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Jičín Brno-město Trutnov Praha-Dubeč Praha 4 Plzeň-sever Praha 15 Písek Hradec Králové Olomouc Praha 19 Tachov Praha-Čakovice Plzeň-město Jihlava Praha 12 Mladá Boleslav Praha-Benice Prostějov Praha-Královice Louny Praha-Petrovice Příbram Nymburk Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha 6 Domažlice Děčín Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Lipence Karviná Praha-Březiněves Chrudim Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Liberec Praha 9 Praha 18 Praha-Suchdol Rakovník Praha-Troja Opava Brno-venkov Šumperk Ostrava-město Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetoraz

Levná dlažba Cetoraz

Dlažba Cetoraz

Zámkové dlažby Cetoraz

Zámkové betonové dlažby Cetoraz

Zámková dlažba Cetoraz

Betonové dlažby Cetoraz

Betonová dlažba Cetoraz

Zdící prvky Cetoraz

Dlažby II jakosti Cetoraz

Dlažba II jakosti Cetoraz

Plošné dlažby Cetoraz