„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetoraz

Nové produkty Cetoraz

Dlažby a obrubníky Cetoraz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetoraz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetoraz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetoraz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetoraz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetoraz, Levná dlažba Cetoraz, Dlažba Cetoraz, Zámkové dlažby Cetoraz, Zámkové dlažba Cetoraz, Betonové dlažby Cetoraz, Betonová dlažba Cetoraz, Zdící prvky Cetoraz, Dlažby II jakosti Cetoraz, Dlažba II jakosti Cetoraz, Plošné dlažby Cetoraz, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Karviná Praha 2 Děčín Jičín Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Olomouc Praha 17 Hodonín Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha 20 Domažlice Jablonec nad Nisou Písek Praha-západ Opava Praha 4 Praha 9 Most Cheb Praha 8 Praha-Petrovice Plzeň-sever Jindřichův Hradec Klatovy Kroměříž Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Klánovice Třebíč Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-východ Praha-Zbraslav Trutnov Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha-Královice Plzeň-město Rakovník Praha-Křeslice Praha-Zličín Přerov Teplice Český Krumlov Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha 5 Praha-Újezd Praha-Lochkov Brno-venkov Kutná Hora Znojmo Karlovy Vary Praha-Suchdol Vyškov Příbram Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Slivenec Břeclav Vsetín Praha 11 Tábor Beroun Praha 6 Svitavy Ostrava-město Praha 7 Ústí nad Labem Praha 22 Rokycany Česká Lípa Zlín Praha 14 Praha-Dubeč Uherské Hradiště Blansko Pelhřimov Praha-Libuš Chomutov Strakonice Litoměřice Praha 19 Benešov Prostějov Praha-Benice Bruntál Plzeň-jih Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetoraz

Levná dlažba Cetoraz

Dlažba Cetoraz

Zámkové dlažby Cetoraz

Zámkové betonové dlažby Cetoraz

Zámková dlažba Cetoraz

Betonové dlažby Cetoraz

Betonová dlažba Cetoraz

Zdící prvky Cetoraz

Dlažby II jakosti Cetoraz

Dlažba II jakosti Cetoraz

Plošné dlažby Cetoraz