„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetoraz

Nové produkty Cetoraz

Dlažby a obrubníky Cetoraz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetoraz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetoraz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetoraz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetoraz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetoraz, Levná dlažba Cetoraz, Dlažba Cetoraz, Zámkové dlažby Cetoraz, Zámkové dlažba Cetoraz, Betonové dlažby Cetoraz, Betonová dlažba Cetoraz, Zdící prvky Cetoraz, Dlažby II jakosti Cetoraz, Dlažba II jakosti Cetoraz, Plošné dlažby Cetoraz, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Pelhřimov Brno-venkov Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Tábor Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha 13 Plzeň-město Praha-Štěrboholy Pardubice Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Jihlava Nymburk Tachov Svitavy Praha 5 Praha-Kolovraty Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Královice Praha 14 Praha-Březiněves Hradec Králové Praha-Petrovice Mladá Boleslav Klatovy Český Krumlov Praha-západ Opava Strakonice Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Most Karlovy Vary Břeclav Ostrava-město Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Zličín Brno-město Kroměříž Praha 18 Praha 4 Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha 1 Šumperk Praha 22 Praha-Satalice Kolín Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Vinoř Praha-Kunratice Přerov Uherské Hradiště Louny České Budějovice Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha 7 Písek Sokolov Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Újezd Vsetín Praha-Klánovice Praha 6 Hodonín Praha-Libuš Rakovník Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 10 Chrudim Praha-Lipence Praha-východ Nový Jičín Mělník Praha-Lysolaje Praha 20 Chomutov Jičín Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetoraz

Levná dlažba Cetoraz

Dlažba Cetoraz

Zámkové dlažby Cetoraz

Zámkové betonové dlažby Cetoraz

Zámková dlažba Cetoraz

Betonové dlažby Cetoraz

Betonová dlažba Cetoraz

Zdící prvky Cetoraz

Dlažby II jakosti Cetoraz

Dlažba II jakosti Cetoraz

Plošné dlažby Cetoraz