„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citov

Nové produkty Citov

Dlažby a obrubníky Citov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citov, Levná dlažba Citov, Dlažba Citov, Zámkové dlažby Citov, Zámkové dlažba Citov, Betonové dlažby Citov, Betonová dlažba Citov, Zdící prvky Citov, Dlažby II jakosti Citov, Dlažba II jakosti Citov, Plošné dlažby Citov, Plošná dlažba


Další města:

Louny Prachatice Olomouc Děčín Frýdek-Místek Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Březiněves Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Libuš Prostějov Brno-město Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 6 Praha 8 Praha-Koloděje Praha-Kunratice Třebíč Praha-Suchdol Praha-Běchovice Litoměřice Praha 3 Praha-východ Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha 10 Praha 18 Chrudim Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Strakonice Praha 16 Praha 9 Praha 19 Praha-západ Vsetín Plzeň-město Chomutov Praha 11 Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Znojmo Břeclav Praha-Vinoř Trutnov Tábor Plzeň-jih Karviná Blansko Praha 22 Klatovy Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Rakovník Praha-Újezd Přerov Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Šumperk Rokycany Hlavní město Praha Praha-Troja Most Praha-Lochkov Praha-Čakovice Karlovy Vary Benešov Mělník Písek Kladno Nymburk Praha-Zbraslav Cheb Kroměříž Praha 21 Praha 1 Praha-Šeberov Praha 17 Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Tachov Praha-Satalice Praha-Petrovice Liberec Praha 13 Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Český Krumlov Bruntál Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citov

Levná dlažba Citov

Dlažba Citov

Zámkové dlažby Citov

Zámkové betonové dlažby Citov

Zámková dlažba Citov

Betonové dlažby Citov

Betonová dlažba Citov

Zdící prvky Citov

Dlažby II jakosti Citov

Dlažba II jakosti Citov

Plošné dlažby Citov