„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citov

Nové produkty Citov

Dlažby a obrubníky Citov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citov, Levná dlažba Citov, Dlažba Citov, Zámkové dlažby Citov, Zámkové dlažba Citov, Betonové dlažby Citov, Betonová dlažba Citov, Zdící prvky Citov, Dlažby II jakosti Citov, Dlažba II jakosti Citov, Plošné dlažby Citov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Klánovice Pardubice Jindřichův Hradec Opava Praha 22 Praha-Přední Kopanina Jičín Ústí nad Labem Praha 19 Uherské Hradiště Praha 9 Plzeň-jih Praha 1 Praha-Čakovice Děčín Chrudim Praha-Koloděje Tachov Mělník Semily Praha-Kunratice Zlín Ostrava-město Český Krumlov Chomutov Nymburk Kroměříž Kladno Písek Praha 16 Mladá Boleslav Praha 7 Plzeň-sever Louny Praha-Štěrboholy Praha-Troja Vsetín Náchod Třebíč Žďár nad Sázavou Praha 4 Teplice Praha-Nebušice Sokolov Praha-Křeslice Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Domažlice Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha-Březiněves Karlovy Vary Šumperk České Budějovice Hlavní město Praha Praha-Dubeč Jeseník Praha-Velká Chuchle Jihlava Cheb Rakovník Příbram Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-Slivenec Vyškov Praha-Ďáblice Kolín Litoměřice Bruntál Praha 11 Břeclav Praha 6 Praha 17 Ústí nad Orlicí Most Praha-Satalice Prostějov Praha-východ Přerov Beroun Praha-Benice Praha 13 Prachatice Praha 8 Tábor Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Strakonice Praha 12 Praha-Šeberov Praha 2 Rokycany Praha-Vinoř Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citov

Levná dlažba Citov

Dlažba Citov

Zámkové dlažby Citov

Zámkové betonové dlažby Citov

Zámková dlažba Citov

Betonové dlažby Citov

Betonová dlažba Citov

Zdící prvky Citov

Dlažby II jakosti Citov

Dlažba II jakosti Citov

Plošné dlažby Citov