„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citov

Nové produkty Citov

Dlažby a obrubníky Citov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citov, Levná dlažba Citov, Dlažba Citov, Zámkové dlažby Citov, Zámkové dlažba Citov, Betonové dlažby Citov, Betonová dlažba Citov, Zdící prvky Citov, Dlažby II jakosti Citov, Dlažba II jakosti Citov, Plošné dlažby Citov, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha 13 Chrudim Praha-Štěrboholy Vsetín Hodonín Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-západ Praha 17 Pardubice Praha-Čakovice Olomouc Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Náchod Praha-Kunratice Praha 8 Praha-Satalice Písek Trutnov Praha-Lipence Opava Žďár nad Sázavou Praha 12 Rokycany Děčín Jeseník Svitavy Nymburk Klatovy Praha 3 Plzeň-město Kladno Praha-Troja Karviná Prostějov Praha 14 Blansko Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha 1 Praha 9 Praha 11 Praha-Běchovice Most Mělník Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha-Lochkov Nový Jičín Rakovník Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Louny Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Chomutov Vyškov Praha-Lysolaje Praha 5 Zlín Praha 20 Praha 7 Plzeň-jih Cheb Praha-Újezd Praha-Petrovice Kolín Praha-Libuš Ostrava-město Pelhřimov České Budějovice Brno-město Jihlava Tábor Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Tachov Semily Praha-Zbraslav Přerov Domažlice Litoměřice Bruntál Břeclav Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Příbram Karlovy Vary Praha-Vinoř Plzeň-sever Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citov

Levná dlažba Citov

Dlažba Citov

Zámkové dlažby Citov

Zámkové betonové dlažby Citov

Zámková dlažba Citov

Betonové dlažby Citov

Betonová dlažba Citov

Zdící prvky Citov

Dlažby II jakosti Citov

Dlažba II jakosti Citov

Plošné dlažby Citov