„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Citov

Nové produkty Citov

Dlažby a obrubníky Citov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Citov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Citov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Citov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Citov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Citov, Levná dlažba Citov, Dlažba Citov, Zámkové dlažby Citov, Zámkové dlažba Citov, Betonové dlažby Citov, Betonová dlažba Citov, Zdící prvky Citov, Dlažby II jakosti Citov, Dlažba II jakosti Citov, Plošné dlažby Citov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Dubeč Klatovy Praha-Benice Jeseník Praha-Přední Kopanina Teplice Praha 3 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Šumperk Kutná Hora Frýdek-Místek Přerov Svitavy Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha 6 Liberec Plzeň-jih Praha-Nedvězí Třebíč Praha-Šeberov České Budějovice Ústí nad Labem Kroměříž Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Zličín Praha-Újezd Strakonice Vyškov Jihlava Praha 14 Mělník Praha-Koloděje Praha-Kunratice Plzeň-město Mladá Boleslav Beroun Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha 2 Kolín Praha-Březiněves Brno-město Praha-Lysolaje Praha 5 Praha-Vinoř Břeclav Praha 19 Ostrava-město Nový Jičín Hlavní město Praha Most Praha-Štěrboholy Znojmo Tábor Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha 20 Jičín Děčín Praha 15 Karviná Praha 21 Praha-Slivenec Písek Praha 12 Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha 13 Hradec Králové Příbram Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Jindřichův Hradec Sokolov Praha 1 Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Rakovník Semily Praha-Čakovice Kladno Ústí nad Orlicí Praha 7 Domažlice Praha 17 Praha 9 Tachov Blansko Benešov Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Citov

Levná dlažba Citov

Dlažba Citov

Zámkové dlažby Citov

Zámkové betonové dlažby Citov

Zámková dlažba Citov

Betonové dlažby Citov

Betonová dlažba Citov

Zdící prvky Citov

Dlažby II jakosti Citov

Dlažba II jakosti Citov

Plošné dlažby Citov