„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiměřice

Nové produkty Ctiměřice

Dlažby a obrubníky Ctiměřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiměřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiměřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiměřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiměřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiměřice, Levná dlažba Ctiměřice, Dlažba Ctiměřice, Zámkové dlažby Ctiměřice, Zámkové dlažba Ctiměřice, Betonové dlažby Ctiměřice, Betonová dlažba Ctiměřice, Zdící prvky Ctiměřice, Dlažby II jakosti Ctiměřice, Dlažba II jakosti Ctiměřice, Plošné dlažby Ctiměřice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha 3 Kladno Havlíčkův Brod Plzeň-město Pardubice Vsetín Český Krumlov Most Litoměřice Praha 22 Praha-Štěrboholy Jičín Domažlice Písek Šumperk Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Slivenec Pelhřimov Rokycany Hodonín Praha 8 Praha-západ Plzeň-jih Chrudim Jeseník Louny Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Dubeč Hradec Králové Prachatice Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Křeslice Hlavní město Praha Rakovník Plzeň-sever Frýdek-Místek Jihlava Praha 2 Klatovy Praha 10 Zlín Praha 20 Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Libuš Beroun Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Klánovice Prostějov Mělník Praha-Lochkov Praha 14 Kolín Benešov Teplice Ostrava-město Bruntál Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Vyškov Praha-Zličín Břeclav Praha-Ďáblice Liberec Praha 6 Praha-Nebušice Opava Olomouc Jindřichův Hradec Třebíč Praha 11 Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Tachov Kutná Hora Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha-Troja Kroměříž Praha 17 Praha-Čakovice Praha 9 Praha-Řeporyje Praha 15 Sokolov Praha-Nedvězí Příbram Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Semily Mladá Boleslav České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiměřice

Levná dlažba Ctiměřice

Dlažba Ctiměřice

Zámkové dlažby Ctiměřice

Zámkové betonové dlažby Ctiměřice

Zámková dlažba Ctiměřice

Betonové dlažby Ctiměřice

Betonová dlažba Ctiměřice

Zdící prvky Ctiměřice

Dlažby II jakosti Ctiměřice

Dlažba II jakosti Ctiměřice

Plošné dlažby Ctiměřice