„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiměřice

Nové produkty Ctiměřice

Dlažby a obrubníky Ctiměřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiměřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiměřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiměřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiměřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiměřice, Levná dlažba Ctiměřice, Dlažba Ctiměřice, Zámkové dlažby Ctiměřice, Zámkové dlažba Ctiměřice, Betonové dlažby Ctiměřice, Betonová dlažba Ctiměřice, Zdící prvky Ctiměřice, Dlažby II jakosti Ctiměřice, Dlažba II jakosti Ctiměřice, Plošné dlažby Ctiměřice, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Litoměřice Praha-Březiněves Most Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha 16 Praha-Vinoř Kutná Hora Prostějov Kladno Praha-Běchovice Praha 12 Praha-Řeporyje Brno-město Rokycany Opava Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha 6 Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha 3 Bruntál Plzeň-sever Plzeň-město Havlíčkův Brod Hodonín Benešov Tachov Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Písek Plzeň-jih Praha-východ Praha 18 Cheb Ostrava-město Praha-Ďáblice Svitavy Teplice Kolín Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Znojmo Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Čakovice Mělník Domažlice Příbram Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Troja Praha 10 Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Rakovník Praha 9 Ústí nad Labem Jeseník Trutnov Vyškov Karviná Hradec Králové Frýdek-Místek Chrudim Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Jičín Česká Lípa Brno-venkov Prachatice Praha-Suchdol Praha 7 Strakonice Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha-Šeberov Liberec Praha 14 Olomouc Praha-Lysolaje Praha 11 Pelhřimov Děčín České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiměřice

Levná dlažba Ctiměřice

Dlažba Ctiměřice

Zámkové dlažby Ctiměřice

Zámkové betonové dlažby Ctiměřice

Zámková dlažba Ctiměřice

Betonové dlažby Ctiměřice

Betonová dlažba Ctiměřice

Zdící prvky Ctiměřice

Dlažby II jakosti Ctiměřice

Dlažba II jakosti Ctiměřice

Plošné dlažby Ctiměřice