„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiměřice

Nové produkty Ctiměřice

Dlažby a obrubníky Ctiměřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiměřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiměřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiměřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiměřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiměřice, Levná dlažba Ctiměřice, Dlažba Ctiměřice, Zámkové dlažby Ctiměřice, Zámkové dlažba Ctiměřice, Betonové dlažby Ctiměřice, Betonová dlažba Ctiměřice, Zdící prvky Ctiměřice, Dlažby II jakosti Ctiměřice, Dlažba II jakosti Ctiměřice, Plošné dlažby Ctiměřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Nymburk Praha-Koloděje Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-Suchdol Český Krumlov Plzeň-jih Jeseník Tachov Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Karviná Praha 21 Domažlice Mladá Boleslav Praha-Šeberov Brno-město Písek Praha-Dolní Chabry Litoměřice Blansko Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Děčín Svitavy Praha-Lochkov Teplice Semily Plzeň-sever Kolín Praha 11 Praha-Královice Olomouc Kroměříž Praha-Kunratice Kladno Praha 22 Uherské Hradiště Liberec Beroun Praha 2 Praha-západ Praha 3 Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Strakonice Hodonín Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha-Vinoř Vyškov Cheb Praha 13 Prachatice Karlovy Vary Praha 20 Rakovník Ostrava-město Jičín Praha 12 Rokycany Praha-Čakovice Praha-Nebušice Břeclav Trutnov Praha 5 Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha 15 Praha 18 Praha-Libuš Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Chomutov Kutná Hora Přerov Praha 7 Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Tábor Praha 9 Opava Bruntál Zlín Frýdek-Místek Náchod Praha 16 Praha 10 Praha 8 Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiměřice

Levná dlažba Ctiměřice

Dlažba Ctiměřice

Zámkové dlažby Ctiměřice

Zámkové betonové dlažby Ctiměřice

Zámková dlažba Ctiměřice

Betonové dlažby Ctiměřice

Betonová dlažba Ctiměřice

Zdící prvky Ctiměřice

Dlažby II jakosti Ctiměřice

Dlažba II jakosti Ctiměřice

Plošné dlažby Ctiměřice