„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Ctiměřice

Nové produkty Ctiměřice

Dlažby a obrubníky Ctiměřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Ctiměřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Ctiměřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Ctiměřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Ctiměřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Ctiměřice, Levná dlažba Ctiměřice, Dlažba Ctiměřice, Zámkové dlažby Ctiměřice, Zámkové dlažba Ctiměřice, Betonové dlažby Ctiměřice, Betonová dlažba Ctiměřice, Zdící prvky Ctiměřice, Dlažby II jakosti Ctiměřice, Dlažba II jakosti Ctiměřice, Plošné dlažby Ctiměřice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Benice Cheb Jihlava Teplice Břeclav Praha-Troja Praha 7 Praha 16 Znojmo Praha 10 Praha 17 Česká Lípa Praha 3 Liberec Praha-Vinoř Praha-Křeslice Praha-Klánovice Benešov Semily Karviná Litoměřice Jablonec nad Nisou Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha 19 Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha 2 Pardubice Praha 12 Nový Jičín Šumperk Praha 18 Praha-Královice Louny Sokolov Praha 1 Praha-východ Nymburk Praha 4 Praha-západ Trutnov Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Tábor Praha-Běchovice Kladno Rakovník Most Praha-Libuš Beroun Praha 22 Chomutov Jeseník Praha-Řeporyje Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Domažlice Vsetín Jičín Praha 20 Brno-město Olomouc Písek Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Zličín Strakonice Praha-Lochkov Blansko Plzeň-město Prachatice Třebíč Rokycany Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Nedvězí Český Krumlov Chrudim Klatovy Ústí nad Labem Zlín Praha-Petrovice Tachov Praha-Čakovice Bruntál Praha 15 Praha-Kunratice Kolín Praha-Újezd Praha-Lipence Náchod Pelhřimov Plzeň-jih Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Ctiměřice

Levná dlažba Ctiměřice

Dlažba Ctiměřice

Zámkové dlažby Ctiměřice

Zámkové betonové dlažby Ctiměřice

Zámková dlažba Ctiměřice

Betonové dlažby Ctiměřice

Betonová dlažba Ctiměřice

Zdící prvky Ctiměřice

Dlažby II jakosti Ctiměřice

Dlažba II jakosti Ctiměřice

Plošné dlažby Ctiměřice