„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cikháj

Nové produkty Cikháj

Dlažby a obrubníky Cikháj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cikháj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cikháj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cikháj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cikháj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cikháj, Levná dlažba Cikháj, Dlažba Cikháj, Zámkové dlažby Cikháj, Zámkové dlažba Cikháj, Betonové dlažby Cikháj, Betonová dlažba Cikháj, Zdící prvky Cikháj, Dlažby II jakosti Cikháj, Dlažba II jakosti Cikháj, Plošné dlažby Cikháj, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Přerov Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha-Slivenec Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha 11 Ústí nad Labem Praha 16 Náchod Benešov Vsetín Litoměřice Opava Děčín Praha-Újezd Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 22 Rakovník Praha-Zličín Praha-Troja Brno-venkov Beroun Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Karviná Jičín Louny Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha 19 Praha 4 Jihlava Praha 21 Sokolov Ústí nad Orlicí Liberec Praha-Řeporyje Praha 10 Vyškov Praha-Šeberov Znojmo Jindřichův Hradec Rokycany Zlín Praha-západ Teplice Praha-východ Pardubice Blansko Příbram Praha-Běchovice Domažlice Bruntál Chomutov Praha-Nedvězí Nový Jičín Hradec Králové Praha-Křeslice Chrudim Třebíč Písek Praha 12 Česká Lípa Praha 7 Český Krumlov Hodonín Praha 5 Prostějov Praha-Suchdol Praha 2 Praha 1 Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha 17 Praha 14 Praha-Satalice Praha 18 Praha-Lysolaje Břeclav Hlavní město Praha Nymburk Praha 8 České Budějovice Semily Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cikháj

Levná dlažba Cikháj

Dlažba Cikháj

Zámkové dlažby Cikháj

Zámkové betonové dlažby Cikháj

Zámková dlažba Cikháj

Betonové dlažby Cikháj

Betonová dlažba Cikháj

Zdící prvky Cikháj

Dlažby II jakosti Cikháj

Dlažba II jakosti Cikháj

Plošné dlažby Cikháj