„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cikháj

Nové produkty Cikháj

Dlažby a obrubníky Cikháj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cikháj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cikháj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cikháj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cikháj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cikháj, Levná dlažba Cikháj, Dlažba Cikháj, Zámkové dlažby Cikháj, Zámkové dlažba Cikháj, Betonové dlažby Cikháj, Betonová dlažba Cikháj, Zdící prvky Cikháj, Dlažby II jakosti Cikháj, Dlažba II jakosti Cikháj, Plošné dlažby Cikháj, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha 11 Pardubice Liberec Brno-venkov Praha-Zbraslav Ostrava-město Písek Praha 6 Šumperk Zlín Trutnov Brno-město Praha 7 Hradec Králové Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Hodonín České Budějovice Praha-Suchdol Prostějov Rokycany Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Třebíč Praha 16 Karviná Plzeň-sever Praha-Troja Nový Jičín Praha-Klánovice Blansko Louny Semily Děčín Plzeň-jih Praha-Královice Jihlava Rakovník Praha 14 Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha 21 Praha 8 Pelhřimov Jindřichův Hradec Příbram Jičín Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Řeporyje Praha 5 Hlavní město Praha Plzeň-město Praha 20 Praha-Lipence Sokolov Přerov Karlovy Vary Praha-Běchovice Vyškov Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Satalice Cheb Frýdek-Místek Litoměřice Praha 22 Mělník Chrudim Rychnov nad Kněžnou Nymburk Svitavy Jeseník Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Újezd Strakonice Praha-Kunratice Praha 13 Praha 15 Praha-Březiněves Teplice Opava Kroměříž Praha-Libuš Beroun Praha 3 Znojmo Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cikháj

Levná dlažba Cikháj

Dlažba Cikháj

Zámkové dlažby Cikháj

Zámkové betonové dlažby Cikháj

Zámková dlažba Cikháj

Betonové dlažby Cikháj

Betonová dlažba Cikháj

Zdící prvky Cikháj

Dlažby II jakosti Cikháj

Dlažba II jakosti Cikháj

Plošné dlažby Cikháj