„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cikháj

Nové produkty Cikháj

Dlažby a obrubníky Cikháj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cikháj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cikháj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cikháj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cikháj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cikháj, Levná dlažba Cikháj, Dlažba Cikháj, Zámkové dlažby Cikháj, Zámkové dlažba Cikháj, Betonové dlažby Cikháj, Betonová dlažba Cikháj, Zdící prvky Cikháj, Dlažby II jakosti Cikháj, Dlažba II jakosti Cikháj, Plošné dlažby Cikháj, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha 12 Klatovy České Budějovice Kroměříž Praha 17 Tábor Litoměřice Praha 6 Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Sokolov Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Náchod Žďár nad Sázavou Praha 16 Karlovy Vary Praha 1 Praha 10 Praha-východ Benešov Praha-Zličín Praha-Benice Praha 13 Praha 15 Ústí nad Labem Zlín Beroun Praha-Klánovice Domažlice Kolín Trutnov Praha-Březiněves Praha 11 Uherské Hradiště Brno-město Praha-Řeporyje Praha 20 Praha-Satalice Písek Louny Plzeň-město Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Újezd Praha 9 Prostějov Český Krumlov Praha 5 Děčín Chomutov Jičín Kutná Hora Praha-Troja Praha-Královice Jihlava Hodonín Teplice Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Jeseník Praha-Nebušice Třebíč Praha 19 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Lochkov Semily Blansko Praha-Zbraslav Praha-Libuš Šumperk Ústí nad Orlicí Bruntál Praha-Vinoř Praha-Slivenec Most Vsetín Vyškov Kladno Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 18 Liberec Strakonice Chrudim Svitavy Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha 8 Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cikháj

Levná dlažba Cikháj

Dlažba Cikháj

Zámkové dlažby Cikháj

Zámkové betonové dlažby Cikháj

Zámková dlažba Cikháj

Betonové dlažby Cikháj

Betonová dlažba Cikháj

Zdící prvky Cikháj

Dlažby II jakosti Cikháj

Dlažba II jakosti Cikháj

Plošné dlažby Cikháj