„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetyně

Nové produkty Cetyně

Dlažby a obrubníky Cetyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetyně, Levná dlažba Cetyně, Dlažba Cetyně, Zámkové dlažby Cetyně, Zámkové dlažba Cetyně, Betonové dlažby Cetyně, Betonová dlažba Cetyně, Zdící prvky Cetyně, Dlažby II jakosti Cetyně, Dlažba II jakosti Cetyně, Plošné dlažby Cetyně, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 2 Praha-Čakovice Pardubice Nymburk Rakovník Prachatice Česká Lípa Chrudim Praha-Petrovice Třebíč Jihlava Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Přerov Praha 17 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Hlavní město Praha Domažlice Kroměříž Kolín Hradec Králové Pelhřimov Jičín Praha-Benice Praha-východ Ústí nad Orlicí Ostrava-město Mladá Boleslav Praha 12 Vyškov Praha 20 Praha 21 Frýdek-Místek Praha 13 Klatovy Náchod Praha-Lysolaje Praha 15 Praha-Zličín Louny Praha 7 Znojmo Karviná Praha-Běchovice Praha-západ Chomutov Opava Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Plzeň-sever Příbram Blansko Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Lochkov Šumperk Praha-Vinoř Praha 9 Praha-Suchdol Brno-město Praha 5 Praha 1 Jindřichův Hradec Písek Praha-Kolovraty Bruntál Praha 22 Sokolov Plzeň-jih Kladno Trutnov Teplice Beroun Praha 16 Praha-Satalice Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Tachov Benešov Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Praha 8 Most Tábor Cheb Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Havlíčkův Brod Semily Brno-venkov Děčín Prostějov Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetyně

Levná dlažba Cetyně

Dlažba Cetyně

Zámkové dlažby Cetyně

Zámkové betonové dlažby Cetyně

Zámková dlažba Cetyně

Betonové dlažby Cetyně

Betonová dlažba Cetyně

Zdící prvky Cetyně

Dlažby II jakosti Cetyně

Dlažba II jakosti Cetyně

Plošné dlažby Cetyně