„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cetyně

Nové produkty Cetyně

Dlažby a obrubníky Cetyně

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cetyně

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cetyně

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cetyně

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cetyně

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cetyně, Levná dlažba Cetyně, Dlažba Cetyně, Zámkové dlažby Cetyně, Zámkové dlažba Cetyně, Betonové dlažby Cetyně, Betonová dlažba Cetyně, Zdící prvky Cetyně, Dlažby II jakosti Cetyně, Dlažba II jakosti Cetyně, Plošné dlažby Cetyně, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Blansko Mělník Zlín Šumperk Přerov Praha 2 Praha 16 Praha-Klánovice Domažlice Opava Louny Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Karviná Vsetín Havlíčkův Brod Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Uherské Hradiště Svitavy Praha-Slivenec Příbram Praha-Kolovraty Nymburk Praha 4 Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Děčín Rakovník Praha 10 Tábor Brno-město Praha 7 Beroun Praha 13 Ostrava-město Jihlava Praha 18 Praha-Štěrboholy Benešov Cheb Praha-Šeberov Praha-Čakovice Teplice Praha-Královice Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Bruntál Praha 20 Chrudim Ústí nad Orlicí Třebíč Rokycany Jindřichův Hradec Semily Praha-Vinoř Znojmo Hodonín Praha-západ Praha-Řeporyje Praha-východ Praha-Dubeč Praha 1 Praha 17 Mladá Boleslav Praha-Troja Praha 9 Strakonice Kolín Ústí nad Labem Hradec Králové Tachov Praha 21 Liberec Plzeň-jih Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha 15 Trutnov Praha-Lochkov Praha 8 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha-Běchovice Chomutov Praha 5 Praha-Zličín Prostějov Pardubice Pelhřimov Praha 11 Praha-Satalice Praha-Libuš Vyškov Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cetyně

Levná dlažba Cetyně

Dlažba Cetyně

Zámkové dlažby Cetyně

Zámkové betonové dlažby Cetyně

Zámková dlažba Cetyně

Betonové dlažby Cetyně

Betonová dlažba Cetyně

Zdící prvky Cetyně

Dlažby II jakosti Cetyně

Dlažba II jakosti Cetyně

Plošné dlažby Cetyně