„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Býkov-Láryšov Bylany Bynovec
Bystrá Bystrá nad Jizerou Bystré
Bystré Bystročice Bystrovany
Bystřany Bystřec Bystřice
Bystřice Bystřice Bystřice nad Pernštejnem
Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Lopeníkem Bystřička
Byšice Býškovice Býšovec
Býšť Byzhradec Bzenec
Bzová Bžany Cebiv
Cehnice Cejle Cekov

<<   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37  >>

Další města:

Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Šeberov Klatovy Praha 14 Pardubice Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 6 Praha-Štěrboholy Louny Praha-Klánovice Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Praha 15 Opava Praha 10 Praha-Zbraslav Blansko Praha-Vinoř Kolín Praha-Běchovice Český Krumlov Znojmo Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Jindřichův Hradec Vyškov Praha-východ Praha-Zličín Teplice Praha 19 Tachov Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha-Benice Hodonín Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-západ Příbram Třebíč Praha-Satalice Praha-Nebušice Domažlice Praha 13 Beroun Praha-Troja Praha-Lochkov Jihlava Přerov Jeseník Plzeň-jih Olomouc Pelhřimov Praha 7 Strakonice Praha 2 Rakovník Náchod Žďár nad Sázavou Most Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Újezd Praha 22 Hradec Králové Prostějov Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Plzeň-město Svitavy Prachatice Praha 1 Praha 18 Praha-Ďáblice Tábor Děčín Benešov Hlavní město Praha Brno-město Praha-Čakovice Praha 20 Nymburk Praha-Kolovraty Ostrava-město Vsetín Litoměřice České Budějovice Jičín Sokolov Chrudim Liberec Šumperk Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby