„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Býkov-Láryšov Bylany Bynovec
Bystrá Bystrá nad Jizerou Bystré
Bystré Bystročice Bystrovany
Bystřany Bystřec Bystřice
Bystřice Bystřice Bystřice nad Pernštejnem
Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Lopeníkem Bystřička
Byšice Býškovice Býšovec
Býšť Byzhradec Bzenec
Bzová Bžany Cebiv
Cehnice Cejle Cekov

<<   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37  >>

Další města:

Karlovy Vary Praha 9 Praha-Kunratice Kladno Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha-Suchdol Nový Jičín Praha-Benice Prachatice Havlíčkův Brod Praha 21 Praha-Klánovice Benešov Česká Lípa Kroměříž Praha 16 Beroun Praha-Lipence Chomutov Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha 20 Louny Domažlice Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Libuš České Budějovice Most Praha 13 Praha 15 Praha-Křeslice Hodonín Prostějov Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Troja Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 4 Praha 1 Praha-Dubeč Praha 14 Praha-Slivenec Praha 8 Praha-Řeporyje Praha 18 Litoměřice Kutná Hora Náchod Teplice Brno-venkov Ostrava-město Karviná Jindřichův Hradec Olomouc Rokycany Třebíč Praha 5 Mělník Český Krumlov Praha-Nedvězí Jičín Trutnov Nymburk Plzeň-jih Tachov Plzeň-sever Praha 11 Děčín Praha 12 Zlín Bruntál Frýdek-Místek Rakovník Praha 6 Liberec Praha 7 Praha-Nebušice Opava Praha-Petrovice Klatovy Pelhřimov Přerov Praha 3 Praha 17 Jihlava Pardubice Šumperk Ústí nad Orlicí Cheb Kolín Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby