„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Býkov-Láryšov Bylany Bynovec
Bystrá Bystrá nad Jizerou Bystré
Bystré Bystročice Bystrovany
Bystřany Bystřec Bystřice
Bystřice Bystřice Bystřice nad Pernštejnem
Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Lopeníkem Bystřička
Byšice Býškovice Býšovec
Býšť Byzhradec Bzenec
Bzová Bžany Cebiv
Cehnice Cejle Cekov

<<   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37  >>

Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha 8 Svitavy Rakovník Praha-Březiněves Praha-Velká Chuchle Tachov Praha 18 Chomutov Jindřichův Hradec Znojmo Jihlava Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Nymburk Bruntál Vsetín Praha-Kunratice Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 6 Jeseník Praha-Dubeč Sokolov Plzeň-sever Olomouc Blansko Praha 1 Praha 13 Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha 3 Praha 2 Praha 15 Frýdek-Místek Praha-Újezd Semily Beroun Mladá Boleslav Praha 5 Liberec Náchod Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín Praha 21 Praha-Vinoř Praha 9 Opava Děčín Hradec Králové Brno-město Praha-Troja Vyškov Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 22 Praha 10 Chrudim Zlín Praha-Lochkov Karviná Klatovy Praha-Nedvězí Teplice Praha 12 Praha-východ Strakonice Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Český Krumlov Praha 14 Domažlice Praha-Nebušice Brno-venkov Benešov Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Litoměřice Louny Třebíč Pardubice Písek Pelhřimov Kutná Hora Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Karlovy Vary Česká Lípa Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Kolín Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby