„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkov-Láryšov

Nové produkty Býkov-Láryšov

Dlažby a obrubníky Býkov-Láryšov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkov-Láryšov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkov-Láryšov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkov-Láryšov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkov-Láryšov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkov-Láryšov, Levná dlažba Býkov-Láryšov, Dlažba Býkov-Láryšov, Zámkové dlažby Býkov-Láryšov, Zámkové dlažba Býkov-Láryšov, Betonové dlažby Býkov-Láryšov, Betonová dlažba Býkov-Láryšov, Zdící prvky Býkov-Láryšov, Dlažby II jakosti Býkov-Láryšov, Dlažba II jakosti Býkov-Láryšov, Plošné dlažby Býkov-Láryšov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Nymburk České Budějovice Teplice Cheb Praha-Benice Praha-Řeporyje Praha 17 Praha 15 Přerov Domažlice Beroun Příbram Praha-západ Praha-Ďáblice Hodonín Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 11 Kladno Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha-Nedvězí Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Libuš Bruntál Chrudim Praha 21 Brno-město Praha-Kolovraty Mělník Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha 8 Nový Jičín Praha-Koloděje Opava Liberec Praha-Zličín Praha-Satalice Kolín Jeseník Praha-Královice Vsetín Písek Tachov Vyškov Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Louny Trutnov Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Chomutov Hlavní město Praha Praha-Nebušice Semily Praha-Štěrboholy Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha 22 Šumperk Praha 14 Praha 20 Praha-Újezd Karviná Brno-venkov Sokolov Litoměřice Rokycany Praha 19 Kutná Hora Praha-Dubeč Blansko Praha 9 Praha-Petrovice Prachatice Děčín Olomouc Praha-Kunratice Jihlava Rakovník Praha 1 Benešov Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Plzeň-město Náchod Tábor Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkov-Láryšov

Levná dlažba Býkov-Láryšov

Dlažba Býkov-Láryšov

Zámkové dlažby Býkov-Láryšov

Zámkové betonové dlažby Býkov-Láryšov

Zámková dlažba Býkov-Láryšov

Betonové dlažby Býkov-Láryšov

Betonová dlažba Býkov-Láryšov

Zdící prvky Býkov-Láryšov

Dlažby II jakosti Býkov-Láryšov

Dlažba II jakosti Býkov-Láryšov

Plošné dlažby Býkov-Láryšov