„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkov-Láryšov

Nové produkty Býkov-Láryšov

Dlažby a obrubníky Býkov-Láryšov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkov-Láryšov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkov-Láryšov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkov-Láryšov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkov-Láryšov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkov-Láryšov, Levná dlažba Býkov-Láryšov, Dlažba Býkov-Láryšov, Zámkové dlažby Býkov-Láryšov, Zámkové dlažba Býkov-Láryšov, Betonové dlažby Býkov-Láryšov, Betonová dlažba Býkov-Láryšov, Zdící prvky Býkov-Láryšov, Dlažby II jakosti Býkov-Láryšov, Dlažba II jakosti Býkov-Láryšov, Plošné dlažby Býkov-Láryšov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Jindřichův Hradec Praha 22 Havlíčkův Brod Brno-město Náchod Trutnov Praha-Újezd Přerov Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-východ Praha-Dubeč Praha-Petrovice Zlín Praha-Troja Hodonín Hlavní město Praha Ústí nad Labem Bruntál Benešov Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Křeslice Břeclav Prachatice Český Krumlov Uherské Hradiště Liberec Praha 10 Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha 17 Cheb Praha-Benice Domažlice Plzeň-město Praha-západ Karviná Praha-Čakovice Písek Klatovy Praha 7 Tachov Šumperk Frýdek-Místek Beroun Litoměřice Praha 18 Praha 3 Prostějov Praha-Lochkov Most Praha-Lysolaje Pardubice Kladno Praha-Řeporyje Plzeň-jih Blansko Pelhřimov Znojmo Praha-Suchdol Svitavy Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha 1 Praha 6 Praha-Zličín Karlovy Vary Kolín Nymburk Praha-Ďáblice Mělník Praha-Běchovice Rokycany Teplice Praha-Březiněves Opava Kutná Hora Praha-Zbraslav Semily Příbram České Budějovice Chomutov Praha 11 Sokolov Kroměříž Praha-Přední Kopanina Děčín Praha 14 Praha 2 Třebíč Praha-Slivenec Praha 5 Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkov-Láryšov

Levná dlažba Býkov-Láryšov

Dlažba Býkov-Láryšov

Zámkové dlažby Býkov-Láryšov

Zámkové betonové dlažby Býkov-Láryšov

Zámková dlažba Býkov-Láryšov

Betonové dlažby Býkov-Láryšov

Betonová dlažba Býkov-Láryšov

Zdící prvky Býkov-Láryšov

Dlažby II jakosti Býkov-Láryšov

Dlažba II jakosti Býkov-Láryšov

Plošné dlažby Býkov-Láryšov