„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystrovany

Nové produkty Bystrovany

Dlažby a obrubníky Bystrovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystrovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystrovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystrovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystrovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystrovany, Levná dlažba Bystrovany, Dlažba Bystrovany, Zámkové dlažby Bystrovany, Zámkové dlažba Bystrovany, Betonové dlažby Bystrovany, Betonová dlažba Bystrovany, Zdící prvky Bystrovany, Dlažby II jakosti Bystrovany, Dlažba II jakosti Bystrovany, Plošné dlažby Bystrovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Ostrava-město Tábor Brno-venkov Praha-Šeberov Pelhřimov Benešov Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha-východ Praha-Přední Kopanina Náchod Praha 21 Rokycany Nový Jičín Praha 6 Praha 7 Praha-Lipence Sokolov Nymburk Ústí nad Labem Chomutov Domažlice Praha 5 Praha 2 Strakonice Semily Most Praha 19 Praha-Petrovice Praha-Troja Vyškov Praha-Koloděje Praha 9 Bruntál Praha-Klánovice Praha-Vinoř Prachatice Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 20 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 8 České Budějovice Český Krumlov Příbram Praha 15 Šumperk Olomouc Praha-Dubeč Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Kladno Chrudim Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Karviná Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Pardubice Hodonín Praha 12 Teplice Klatovy Kroměříž Praha-Lysolaje Praha 10 Beroun Plzeň-jih Kolín Praha-Královice Děčín Praha 11 Praha-Řeporyje Praha 13 Jeseník Praha 4 Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha 14 Hlavní město Praha Zlín Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha 18 Brno-město Uherské Hradiště Praha 1 Jičín Přerov Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystrovany

Levná dlažba Bystrovany

Dlažba Bystrovany

Zámkové dlažby Bystrovany

Zámkové betonové dlažby Bystrovany

Zámková dlažba Bystrovany

Betonové dlažby Bystrovany

Betonová dlažba Bystrovany

Zdící prvky Bystrovany

Dlažby II jakosti Bystrovany

Dlažba II jakosti Bystrovany

Plošné dlažby Bystrovany