„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cehnice

Nové produkty Cehnice

Dlažby a obrubníky Cehnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cehnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cehnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cehnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cehnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cehnice, Levná dlažba Cehnice, Dlažba Cehnice, Zámkové dlažby Cehnice, Zámkové dlažba Cehnice, Betonové dlažby Cehnice, Betonová dlažba Cehnice, Zdící prvky Cehnice, Dlažby II jakosti Cehnice, Dlažba II jakosti Cehnice, Plošné dlažby Cehnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Bruntál Tachov Praha-Šeberov Cheb Beroun Praha 15 Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Frýdek-Místek Domažlice Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha 2 Praha-Slivenec Louny Praha 7 Kladno Znojmo Vsetín Praha-východ Třebíč Praha 1 Svitavy České Budějovice Praha 21 Praha 13 Praha-Zbraslav Jičín Praha-Ďáblice Trutnov Kroměříž Děčín Praha-Křeslice Strakonice Plzeň-město Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 10 Praha-Lipence Brno-město Praha-Újezd Přerov Praha 18 Kolín Praha 8 Praha 9 Praha 4 Jihlava Kutná Hora Mělník Zlín Tábor Liberec Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-Vinoř Prachatice Semily Praha-Petrovice Olomouc Ostrava-město Česká Lípa Praha-Královice Prostějov Praha-Březiněves Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Benice Teplice Vyškov Plzeň-sever Mladá Boleslav Břeclav Jeseník Pelhřimov Praha 5 Pardubice Praha 22 Karlovy Vary Opava Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha-Troja Rakovník Ústí nad Labem Nymburk Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-západ Praha 16 Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Blansko Most Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cehnice

Levná dlažba Cehnice

Dlažba Cehnice

Zámkové dlažby Cehnice

Zámkové betonové dlažby Cehnice

Zámková dlažba Cehnice

Betonové dlažby Cehnice

Betonová dlažba Cehnice

Zdící prvky Cehnice

Dlažby II jakosti Cehnice

Dlažba II jakosti Cehnice

Plošné dlažby Cehnice