„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cehnice

Nové produkty Cehnice

Dlažby a obrubníky Cehnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cehnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cehnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cehnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cehnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cehnice, Levná dlažba Cehnice, Dlažba Cehnice, Zámkové dlažby Cehnice, Zámkové dlažba Cehnice, Betonové dlažby Cehnice, Betonová dlažba Cehnice, Zdící prvky Cehnice, Dlažby II jakosti Cehnice, Dlažba II jakosti Cehnice, Plošné dlažby Cehnice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Třebíč Praha-Běchovice Praha 6 Pardubice Uherské Hradiště Vyškov Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Přední Kopanina Kolín Karlovy Vary Benešov Louny Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Újezd Rokycany Praha 4 Hodonín Nymburk Praha 17 Plzeň-město České Budějovice Praha-Zbraslav Teplice Praha-východ Praha-Královice Praha-Libuš Prachatice Praha 15 Praha-západ Praha-Březiněves Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Benice Praha 14 Praha-Lysolaje Chrudim Praha-Dolní Chabry Olomouc Cheb Ústí nad Labem Praha 16 Praha 21 Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha 22 Příbram Praha-Koloděje Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha-Čakovice Děčín Blansko Semily Zlín Liberec Praha-Suchdol Praha-Kunratice Kutná Hora Chomutov Ostrava-město Břeclav Český Krumlov Praha-Zličín Praha-Slivenec Praha 1 Praha-Ďáblice Trutnov Bruntál Kladno Jindřichův Hradec Rakovník Mladá Boleslav Praha 2 Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha-Lipence Pelhřimov Praha 9 Strakonice Znojmo Praha-Velká Chuchle Kroměříž Jihlava Prostějov Šumperk Praha-Troja Tábor Beroun Jičín Praha 13 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cehnice

Levná dlažba Cehnice

Dlažba Cehnice

Zámkové dlažby Cehnice

Zámkové betonové dlažby Cehnice

Zámková dlažba Cehnice

Betonové dlažby Cehnice

Betonová dlažba Cehnice

Zdící prvky Cehnice

Dlažby II jakosti Cehnice

Dlažba II jakosti Cehnice

Plošné dlažby Cehnice