„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bystřice

Nové produkty Bystřice

Dlažby a obrubníky Bystřice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bystřice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bystřice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bystřice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bystřice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bystřice, Levná dlažba Bystřice, Dlažba Bystřice, Zámkové dlažby Bystřice, Zámkové dlažba Bystřice, Betonové dlažby Bystřice, Betonová dlažba Bystřice, Zdící prvky Bystřice, Dlažby II jakosti Bystřice, Dlažba II jakosti Bystřice, Plošné dlažby Bystřice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Děčín Liberec Praha-Suchdol Sokolov Praha 18 Jablonec nad Nisou Louny Praha-východ Beroun Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Šumperk Kladno Praha 6 Praha 19 Praha-západ Žďár nad Sázavou Cheb Plzeň-jih Svitavy Praha 15 Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Písek Teplice Kolín Přerov Domažlice Mělník Praha-Lochkov Pelhřimov Zlín Praha-Zličín Benešov Rakovník Praha-Libuš České Budějovice Praha-Satalice Praha 11 Praha 17 Praha-Šeberov Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha 13 Chrudim Praha-Vinoř Znojmo Praha 1 Nymburk Praha 14 Chomutov Hodonín Praha 20 Tábor Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Nedvězí Karviná Břeclav Praha 22 Strakonice Olomouc Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Troja Nový Jičín Rokycany Brno-město Praha 16 Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Nebušice Praha 7 Semily Hradec Králové Plzeň-sever Jeseník Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Tachov Praha-Štěrboholy Brno-venkov Mladá Boleslav Příbram Praha-Běchovice Blansko Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bystřice

Levná dlažba Bystřice

Dlažba Bystřice

Zámkové dlažby Bystřice

Zámkové betonové dlažby Bystřice

Zámková dlažba Bystřice

Betonové dlažby Bystřice

Betonová dlažba Bystřice

Zdící prvky Bystřice

Dlažby II jakosti Bystřice

Dlažba II jakosti Bystřice

Plošné dlažby Bystřice