„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bukovany Bukovany Bukovec
Bukovec Bukovice Bukovice
Bukovina Bukovina nad Labem Bukovina u Čisté
Bukovina u Přelouče Bukovinka Bukovka
Bukovník Bukovno Bukvice
Bulhary Bulovka Buřenice
Buš Bušanovice Bušín
Bušovice Buštěhrad Butoves
Buzice Býčkovice Býchory
Býkev Bykoš Býkovice

<<   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36  >>

Další města:

Pardubice Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 10 Strakonice Náchod Praha 17 Mělník Kladno Praha 15 Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 8 Praha 21 Beroun Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Jeseník Kroměříž Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha 7 Vsetín Praha 4 Sokolov Karlovy Vary Praha-Benice Praha 19 Chomutov Český Krumlov Praha 18 Praha-Ďáblice Zlín Praha-Čakovice Pelhřimov Brno-město Praha 6 Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Bruntál Hradec Králové Rakovník Praha 1 Nový Jičín Uherské Hradiště Praha-Březiněves Most Prostějov Praha-východ Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 12 Praha 3 Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Vinoř Praha-Libuš Tábor Písek Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Hodonín Nymburk Ústí nad Orlicí Opava Cheb Praha 14 Svitavy Vyškov Praha 13 Praha-Koloděje Česká Lípa Karviná Šumperk Klatovy Praha 16 Praha-Suchdol Břeclav Teplice Praha-Šeberov Děčín Přerov Praha-Zbraslav Příbram Kutná Hora Třebíč Praha 20 Domažlice Jičín Louny Olomouc Praha-Královice Ostrava-město Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby