„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bukovany Bukovany Bukovec
Bukovec Bukovice Bukovice
Bukovina Bukovina nad Labem Bukovina u Čisté
Bukovina u Přelouče Bukovinka Bukovka
Bukovník Bukovno Bukvice
Bulhary Bulovka Buřenice
Buš Bušanovice Bušín
Bušovice Buštěhrad Butoves
Buzice Býčkovice Býchory
Býkev Bykoš Býkovice

<<   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36  >>

Další města:

Sokolov Praha 10 Praha 22 Praha-Troja Semily Praha 18 Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha 17 Liberec Praha-Královice Praha 16 Praha-Benice Praha-Lysolaje Znojmo Praha-Zličín Brno-město Mělník Praha 1 Havlíčkův Brod Vsetín Beroun České Budějovice Praha-Nebušice Ostrava-město Prachatice Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha-západ Karlovy Vary Karviná Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 12 Mladá Boleslav Praha 4 Prostějov Litoměřice Brno-venkov Rokycany Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Kunratice Jeseník Benešov Teplice Český Krumlov Zlín Kroměříž Opava Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha-Klánovice Blansko Praha-Štěrboholy Kladno Svitavy Praha-Lochkov Jičín Praha-Satalice Louny Praha 13 Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha 20 Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Hradec Králové Praha 11 Praha 14 Nový Jičín Tábor Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Pardubice Náchod Bruntál Pelhřimov Kolín Hodonín Praha-Kolovraty Praha 21 Praha 6 Praha 9 Plzeň-město Praha-Slivenec Praha-Lipence Tachov Olomouc Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby