„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bukovany Bukovany Bukovec
Bukovec Bukovice Bukovice
Bukovina Bukovina nad Labem Bukovina u Čisté
Bukovina u Přelouče Bukovinka Bukovka
Bukovník Bukovno Bukvice
Bulhary Bulovka Buřenice
Buš Bušanovice Bušín
Bušovice Buštěhrad Butoves
Buzice Býčkovice Býchory
Býkev Bykoš Býkovice

<<   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36  >>

Další města:

Beroun Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 3 Plzeň-jih Karviná Ústí nad Labem Karlovy Vary Opava Zlín Praha-Libuš Český Krumlov Liberec Frýdek-Místek Praha 17 Hodonín Prachatice Benešov Náchod Znojmo Ostrava-město Vyškov Praha 4 Praha 10 Česká Lípa Trutnov Praha 12 Praha-Troja Praha 14 Praha-Lysolaje Semily Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha-Suchdol Kroměříž Hradec Králové Praha-Benice Praha-Újezd Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 7 Louny Praha 9 Kolín Cheb Břeclav Kladno Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha 1 Hlavní město Praha Praha 20 Chrudim Praha-Zbraslav Nový Jičín Vsetín Přerov České Budějovice Pardubice Svitavy Plzeň-město Praha-Slivenec Blansko Bruntál Praha 16 Jablonec nad Nisou Teplice Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Sokolov Strakonice Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Praha-Nebušice Jeseník Brno-město Prostějov Praha 21 Praha-východ Jihlava Příbram Praha-Královice Jičín Rakovník Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Písek Praha-Čakovice Praha 11 Tachov Praha 13 Chomutov Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby