„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bukovany Bukovany Bukovec
Bukovec Bukovice Bukovice
Bukovina Bukovina nad Labem Bukovina u Čisté
Bukovina u Přelouče Bukovinka Bukovka
Bukovník Bukovno Bukvice
Bulhary Bulovka Buřenice
Buš Bušanovice Bušín
Bušovice Buštěhrad Butoves
Buzice Býčkovice Býchory
Býkev Bykoš Býkovice

<<   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36  >>

Další města:

Jičín Praha-Petrovice Praha 13 Sokolov Plzeň-jih Prostějov Praha 11 Jihlava Praha 20 Litoměřice Bruntál Praha-Šeberov Hodonín Praha-Běchovice Plzeň-sever Semily Praha-Velká Chuchle Praha 2 Strakonice Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Tachov Blansko Praha-Kolovraty Plzeň-město Rokycany Praha 9 Klatovy České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Náchod Břeclav Praha 12 Tábor Rakovník Praha 8 Pelhřimov Cheb Písek Česká Lípa Domažlice Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Olomouc Šumperk Praha 7 Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Újezd Praha 4 Frýdek-Místek Praha 1 Hlavní město Praha Louny Příbram Děčín Praha-Březiněves Praha 22 Nymburk Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha 6 Most Jablonec nad Nisou Praha 17 Teplice Brno-město Praha-východ Český Krumlov Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Opava Praha-Koloděje Praha-Kunratice Liberec Mělník Jeseník Chrudim Praha 10 Praha-Klánovice Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha 16 Praha 18 Pardubice Praha-Libuš Praha-Nedvězí Třebíč Vsetín Chomutov Vyškov Beroun Praha 5 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby