„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bukovany Bukovany Bukovec
Bukovec Bukovice Bukovice
Bukovina Bukovina nad Labem Bukovina u Čisté
Bukovina u Přelouče Bukovinka Bukovka
Bukovník Bukovno Bukvice
Bulhary Bulovka Buřenice
Buš Bušanovice Bušín
Bušovice Buštěhrad Butoves
Buzice Býčkovice Býchory
Býkev Bykoš Býkovice

<<   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36  >>

Další města:

Praha 12 Praha 16 Olomouc Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Vsetín Praha-západ Náchod Praha-Zbraslav Brno-město Praha 17 Chrudim Praha-Lysolaje Sokolov Praha 2 Tábor Praha 14 Praha-Šeberov Praha 10 Praha 5 Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Znojmo Český Krumlov Jihlava Kladno Praha 19 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Semily Praha-Satalice Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Kutná Hora Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Karviná Praha 18 Jeseník Domažlice Prostějov Břeclav Praha-Petrovice Rakovník Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Lochkov Hradec Králové Zlín Chomutov Pelhřimov Plzeň-sever Liberec Ostrava-město Praha 8 Praha 22 Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Nedvězí Tachov Praha 11 Praha-Libuš Trutnov Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Benešov Klatovy Nymburk Příbram České Budějovice Praha-Klánovice Strakonice Praha-Lipence Hodonín Česká Lípa Praha-Kunratice Písek Praha-Štěrboholy Praha 13 Opava Děčín Mladá Boleslav Praha 15 Pardubice Praha 9 Šumperk Plzeň-jih Louny Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Rokycany Bruntál Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby