„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buřenice

Nové produkty Buřenice

Dlažby a obrubníky Buřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buřenice, Levná dlažba Buřenice, Dlažba Buřenice, Zámkové dlažby Buřenice, Zámkové dlažba Buřenice, Betonové dlažby Buřenice, Betonová dlažba Buřenice, Zdící prvky Buřenice, Dlažby II jakosti Buřenice, Dlažba II jakosti Buřenice, Plošné dlažby Buřenice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Semily Praha 10 České Budějovice Zlín Praha 17 Praha 8 Praha 20 Jablonec nad Nisou Opava Louny Uherské Hradiště Hradec Králové Chrudim Most Praha 13 Benešov Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha 7 Praha-Libuš Ostrava-město Svitavy Domažlice Znojmo Praha-Lysolaje Teplice Praha 5 Hlavní město Praha Tábor Praha-Běchovice Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Nebušice Třebíč Klatovy Praha 2 Bruntál Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha 18 Praha-Kunratice Vyškov Tachov Cheb Česká Lípa Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Litoměřice Písek Praha-Zbraslav Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha 11 Praha-Královice Mělník Olomouc Přerov Jeseník Praha-Klánovice Praha-Vinoř Praha 21 Praha 19 Pelhřimov Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 6 Praha-Zličín Praha 3 Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha-Petrovice Karlovy Vary Jihlava Rakovník Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Děčín Praha-Lipence Praha-Šeberov Brno-město Ústí nad Labem Plzeň-sever Chomutov Plzeň-jih Praha-západ Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Čakovice Nymburk Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buřenice

Levná dlažba Buřenice

Dlažba Buřenice

Zámkové dlažby Buřenice

Zámkové betonové dlažby Buřenice

Zámková dlažba Buřenice

Betonové dlažby Buřenice

Betonová dlažba Buřenice

Zdící prvky Buřenice

Dlažby II jakosti Buřenice

Dlažba II jakosti Buřenice

Plošné dlažby Buřenice