„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buřenice

Nové produkty Buřenice

Dlažby a obrubníky Buřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buřenice, Levná dlažba Buřenice, Dlažba Buřenice, Zámkové dlažby Buřenice, Zámkové dlažba Buřenice, Betonové dlažby Buřenice, Betonová dlažba Buřenice, Zdící prvky Buřenice, Dlažby II jakosti Buřenice, Dlažba II jakosti Buřenice, Plošné dlažby Buřenice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Tábor Prachatice Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Nymburk Břeclav Praha 18 Liberec Chomutov Praha-Koloděje Znojmo Sokolov Plzeň-město Jihlava Praha-západ Vyškov Praha 11 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Písek Beroun Jičín Praha-Benice Praha-Klánovice Svitavy Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha 3 Praha-Zličín Česká Lípa Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Březiněves Teplice Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha 21 Brno-město Hodonín Litoměřice Vsetín Praha 15 Praha 10 Praha 20 Jindřichův Hradec Zlín Chrudim Rychnov nad Kněžnou Rakovník Benešov České Budějovice Ostrava-město Praha-Slivenec Třebíč Praha 2 Pelhřimov Praha 22 Bruntál Praha-Ďáblice Praha 1 Strakonice Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha 7 Karlovy Vary Děčín Praha-Vinoř Karviná Praha 8 Klatovy Havlíčkův Brod Náchod Blansko Praha-Královice Most Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Praha 14 Plzeň-jih Plzeň-sever Semily Kolín Praha-Dubeč Praha-východ Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha 17 Tachov Trutnov Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha 16 Prostějov Šumperk Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buřenice

Levná dlažba Buřenice

Dlažba Buřenice

Zámkové dlažby Buřenice

Zámkové betonové dlažby Buřenice

Zámková dlažba Buřenice

Betonové dlažby Buřenice

Betonová dlažba Buřenice

Zdící prvky Buřenice

Dlažby II jakosti Buřenice

Dlažba II jakosti Buřenice

Plošné dlažby Buřenice