„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buřenice

Nové produkty Buřenice

Dlažby a obrubníky Buřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buřenice, Levná dlažba Buřenice, Dlažba Buřenice, Zámkové dlažby Buřenice, Zámkové dlažba Buřenice, Betonové dlažby Buřenice, Betonová dlažba Buřenice, Zdící prvky Buřenice, Dlažby II jakosti Buřenice, Dlažba II jakosti Buřenice, Plošné dlažby Buřenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Vinoř Prostějov Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Lipence Praha 21 Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha-západ Trutnov Praha 17 Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 18 Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Bruntál Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Příbram Nymburk Karviná Strakonice Liberec Šumperk Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Zličín Nový Jičín Praha 8 Písek Třebíč Jihlava Pelhřimov Praha 20 Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha 19 Praha-Koloděje Praha 9 Cheb Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Kroměříž Jindřichův Hradec Domažlice Benešov Praha-Petrovice Vsetín Praha 13 Jičín Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Děčín Praha-Újezd Litoměřice Praha 4 Praha 16 Ústí nad Labem Pardubice Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 5 Praha-Štěrboholy Znojmo Kladno Rokycany Olomouc Chomutov Praha-Slivenec Praha 10 Břeclav Praha-Satalice Hlavní město Praha Plzeň-jih Hodonín Praha 22 Sokolov Rakovník Tachov Praha-Přední Kopanina Vyškov Tábor Blansko Praha 11 Praha 12 Brno-město Opava Praha-Benice Praha-Březiněves Teplice Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Most Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buřenice

Levná dlažba Buřenice

Dlažba Buřenice

Zámkové dlažby Buřenice

Zámkové betonové dlažby Buřenice

Zámková dlažba Buřenice

Betonové dlažby Buřenice

Betonová dlažba Buřenice

Zdící prvky Buřenice

Dlažby II jakosti Buřenice

Dlažba II jakosti Buřenice

Plošné dlažby Buřenice