„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Buřenice

Nové produkty Buřenice

Dlažby a obrubníky Buřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Buřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Buřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Buřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Buřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Buřenice, Levná dlažba Buřenice, Dlažba Buřenice, Zámkové dlažby Buřenice, Zámkové dlažba Buřenice, Betonové dlažby Buřenice, Betonová dlažba Buřenice, Zdící prvky Buřenice, Dlažby II jakosti Buřenice, Dlažba II jakosti Buřenice, Plošné dlažby Buřenice, Plošná dlažba


Další města:

Opava Hodonín Prostějov Praha-východ Praha-Lipence Praha 17 Praha 7 Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha 18 Svitavy Rakovník Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha-Libuš Trutnov Nový Jičín Semily Kroměříž Brno-venkov Zlín Praha 13 Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Plzeň-sever Chrudim Vyškov Jindřichův Hradec Karlovy Vary Frýdek-Místek Praha 15 Klatovy Praha 11 Praha-Troja Praha-Slivenec Louny Praha-západ České Budějovice Břeclav Ústí nad Orlicí Praha 16 Strakonice Litoměřice Praha 4 Kolín Tábor Jičín Praha-Vinoř Náchod Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha 19 Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Prachatice Přerov Brno-město Olomouc Karviná Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Znojmo Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Teplice Česká Lípa Pardubice Most Beroun Kladno Sokolov Hradec Králové Uherské Hradiště Bruntál Rokycany Praha-Lochkov Mělník Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Benešov Nymburk Třebíč Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Buřenice

Levná dlažba Buřenice

Dlažba Buřenice

Zámkové dlažby Buřenice

Zámkové betonové dlažby Buřenice

Zámková dlažba Buřenice

Betonové dlažby Buřenice

Betonová dlažba Buřenice

Zdící prvky Buřenice

Dlažby II jakosti Buřenice

Dlažba II jakosti Buřenice

Plošné dlažby Buřenice