„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býčkovice

Nové produkty Býčkovice

Dlažby a obrubníky Býčkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býčkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býčkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býčkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býčkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býčkovice, Levná dlažba Býčkovice, Dlažba Býčkovice, Zámkové dlažby Býčkovice, Zámkové dlažba Býčkovice, Betonové dlažby Býčkovice, Betonová dlažba Býčkovice, Zdící prvky Býčkovice, Dlažby II jakosti Býčkovice, Dlažba II jakosti Býčkovice, Plošné dlažby Býčkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Vyškov Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha-Královice Semily Teplice Praha 1 Praha-Satalice Praha 22 Bruntál Praha-Lipence Příbram Jihlava Rokycany Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha 8 Rakovník Praha 16 Domažlice Plzeň-jih Praha 21 Brno-město Praha 19 Hradec Králové Karviná Prachatice Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Jičín Praha 13 Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha 12 Sokolov Benešov Praha-východ Praha 20 Prostějov Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Jablonec nad Nisou Most Český Krumlov Kroměříž Praha-Nedvězí Chrudim Chomutov Praha 9 Praha-Velká Chuchle Vsetín Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha 18 Nymburk Praha 5 Praha-Benice Litoměřice Brno-venkov Svitavy Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Lochkov Praha 14 Klatovy Mělník Praha-Troja Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 6 Písek Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Kladno Beroun Zlín Praha-Březiněves Pardubice Třebíč Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 11 Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Znojmo Hlavní město Praha Praha-Šeberov Šumperk Blansko Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býčkovice

Levná dlažba Býčkovice

Dlažba Býčkovice

Zámkové dlažby Býčkovice

Zámkové betonové dlažby Býčkovice

Zámková dlažba Býčkovice

Betonové dlažby Býčkovice

Betonová dlažba Býčkovice

Zdící prvky Býčkovice

Dlažby II jakosti Býčkovice

Dlažba II jakosti Býčkovice

Plošné dlažby Býčkovice