„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býčkovice

Nové produkty Býčkovice

Dlažby a obrubníky Býčkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býčkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býčkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býčkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býčkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býčkovice, Levná dlažba Býčkovice, Dlažba Býčkovice, Zámkové dlažby Býčkovice, Zámkové dlažba Býčkovice, Betonové dlažby Býčkovice, Betonová dlažba Býčkovice, Zdící prvky Býčkovice, Dlažby II jakosti Býčkovice, Dlažba II jakosti Býčkovice, Plošné dlažby Býčkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Benice Rokycany Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha 18 Písek Praha-Běchovice Liberec Cheb Brno-venkov Tachov Louny Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha 3 Rakovník Břeclav Praha 2 Praha-Klánovice Praha 14 Bruntál Vyškov Nový Jičín Pardubice Havlíčkův Brod Praha 22 Praha-Kunratice Plzeň-jih Mladá Boleslav Blansko Litoměřice Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-východ Zlín Plzeň-sever Sokolov Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha 7 Mělník Praha 12 Děčín Třebíč Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Lipence Náchod Praha 15 Praha 13 Příbram Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Opava Most Karviná Žďár nad Sázavou Jihlava Kolín Praha 6 Chrudim Prachatice Hodonín Hlavní město Praha Praha-Satalice Nymburk Praha 17 Plzeň-město Praha 16 Jindřichův Hradec Benešov Brno-město České Budějovice Praha 20 Praha 21 Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Tábor Znojmo Praha-Dubeč Prostějov Přerov Praha 19 Praha-Křeslice Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-západ Beroun Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býčkovice

Levná dlažba Býčkovice

Dlažba Býčkovice

Zámkové dlažby Býčkovice

Zámkové betonové dlažby Býčkovice

Zámková dlažba Býčkovice

Betonové dlažby Býčkovice

Betonová dlažba Býčkovice

Zdící prvky Býčkovice

Dlažby II jakosti Býčkovice

Dlažba II jakosti Býčkovice

Plošné dlažby Býčkovice