„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býčkovice

Nové produkty Býčkovice

Dlažby a obrubníky Býčkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býčkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býčkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býčkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býčkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býčkovice, Levná dlažba Býčkovice, Dlažba Býčkovice, Zámkové dlažby Býčkovice, Zámkové dlažba Býčkovice, Betonové dlažby Býčkovice, Betonová dlažba Býčkovice, Zdící prvky Býčkovice, Dlažby II jakosti Býčkovice, Dlažba II jakosti Býčkovice, Plošné dlažby Býčkovice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Kolín Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha 21 Příbram Praha-Lysolaje Praha-Újezd Kladno Trutnov Brno-město Praha-Satalice Klatovy Praha-Čakovice Litoměřice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Slivenec Praha 10 Semily Mělník Frýdek-Místek Praha-Nebušice Domažlice Nymburk Chrudim Praha 2 Hodonín Teplice Přerov Nový Jičín Louny Praha 6 Praha-Běchovice Praha-západ Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Jihlava Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Opava Prachatice Praha-Suchdol Český Krumlov Benešov Praha-Dolní Chabry Praha 18 Uherské Hradiště Kroměříž Praha-východ Brno-venkov Most Praha-Benice Praha-Lipence Zlín Česká Lípa Beroun Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Březiněves Praha 14 Praha 3 Písek Praha-Přední Kopanina Náchod Svitavy Pardubice Jeseník Blansko Třebíč Rokycany Tachov Jičín Žďár nad Sázavou Strakonice Praha 1 Pelhřimov Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Praha 9 Praha 12 Tábor Praha 4 Praha-Petrovice Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha 19 Praha-Šeberov Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býčkovice

Levná dlažba Býčkovice

Dlažba Býčkovice

Zámkové dlažby Býčkovice

Zámkové betonové dlažby Býčkovice

Zámková dlažba Býčkovice

Betonové dlažby Býčkovice

Betonová dlažba Býčkovice

Zdící prvky Býčkovice

Dlažby II jakosti Býčkovice

Dlažba II jakosti Býčkovice

Plošné dlažby Býčkovice