„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Butoves

Nové produkty Butoves

Dlažby a obrubníky Butoves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Butoves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Butoves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Butoves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Butoves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Butoves, Levná dlažba Butoves, Dlažba Butoves, Zámkové dlažby Butoves, Zámkové dlažba Butoves, Betonové dlažby Butoves, Betonová dlažba Butoves, Zdící prvky Butoves, Dlažby II jakosti Butoves, Dlažba II jakosti Butoves, Plošné dlažby Butoves, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Březiněves Hodonín Praha-Nebušice Praha-Újezd Český Krumlov Břeclav Pardubice Chomutov Nový Jičín Praha-Klánovice Teplice Most Domažlice Praha-Královice Ústí nad Labem Prachatice Havlíčkův Brod Opava Pelhřimov Praha-Lysolaje Hradec Králové Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Přerov Cheb Praha 3 Praha 18 Mělník Praha 14 Chrudim Trutnov Tábor Praha-Lochkov Sokolov Žďár nad Sázavou Kolín Plzeň-jih Praha 12 Hlavní město Praha Praha 10 Praha-Zbraslav Bruntál Mladá Boleslav Zlín Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Louny Praha-Křeslice Svitavy Karviná Praha 6 Praha 21 Praha 9 Znojmo Praha-Petrovice Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 22 Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha 4 Liberec Brno-město Rakovník Blansko Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Děčín Jihlava Olomouc Kutná Hora Česká Lípa Nymburk Semily Praha 8 Písek Praha-Satalice Praha 15 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Čakovice Praha 17 České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-západ Jeseník Náchod Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Dolní Chabry Benešov Strakonice Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Butoves

Levná dlažba Butoves

Dlažba Butoves

Zámkové dlažby Butoves

Zámkové betonové dlažby Butoves

Zámková dlažba Butoves

Betonové dlažby Butoves

Betonová dlažba Butoves

Zdící prvky Butoves

Dlažby II jakosti Butoves

Dlažba II jakosti Butoves

Plošné dlažby Butoves