„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Butoves

Nové produkty Butoves

Dlažby a obrubníky Butoves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Butoves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Butoves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Butoves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Butoves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Butoves, Levná dlažba Butoves, Dlažba Butoves, Zámkové dlažby Butoves, Zámkové dlažba Butoves, Betonové dlažby Butoves, Betonová dlažba Butoves, Zdící prvky Butoves, Dlažby II jakosti Butoves, Dlažba II jakosti Butoves, Plošné dlažby Butoves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Chrudim Praha-Petrovice Praha-Březiněves Plzeň-město Jičín Praha 5 Kutná Hora Znojmo Chomutov Přerov Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Újezd Kroměříž Svitavy Šumperk Česká Lípa Praha-Suchdol Praha 16 Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha 17 Praha 19 Hradec Králové Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-východ Litoměřice Mladá Boleslav Blansko Praha-Zbraslav Semily Praha 20 Vsetín Rokycany Třebíč Jeseník Zlín Karviná Jindřichův Hradec Děčín Strakonice Praha-Troja Praha 21 Tábor Písek Praha 3 Most Praha-západ Praha 2 Hodonín Plzeň-jih Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Trutnov Brno-město Praha-Královice České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Rakovník Domažlice Louny Kladno Prachatice Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 6 Ústí nad Labem Pardubice Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha-Lochkov Olomouc Praha 14 Praha-Slivenec Praha 13 Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Zličín Praha-Nedvězí Klatovy Benešov Plzeň-sever Praha 7 Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Lysolaje Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Butoves

Levná dlažba Butoves

Dlažba Butoves

Zámkové dlažby Butoves

Zámkové betonové dlažby Butoves

Zámková dlažba Butoves

Betonové dlažby Butoves

Betonová dlažba Butoves

Zdící prvky Butoves

Dlažby II jakosti Butoves

Dlažba II jakosti Butoves

Plošné dlažby Butoves