„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Butoves

Nové produkty Butoves

Dlažby a obrubníky Butoves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Butoves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Butoves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Butoves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Butoves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Butoves, Levná dlažba Butoves, Dlažba Butoves, Zámkové dlažby Butoves, Zámkové dlažba Butoves, Betonové dlažby Butoves, Betonová dlažba Butoves, Zdící prvky Butoves, Dlažby II jakosti Butoves, Dlažba II jakosti Butoves, Plošné dlažby Butoves, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Čakovice Prachatice Blansko Litoměřice Praha-Královice Ostrava-město Praha 20 Praha-Řeporyje Bruntál Praha 8 Praha-Nebušice Praha 9 Praha-Křeslice Praha 17 Plzeň-sever Znojmo Brno-město Jihlava Česká Lípa Český Krumlov Praha 21 Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Semily Tábor Praha-Dolní Chabry Praha 13 Domažlice Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha 1 Praha 16 Kolín Šumperk Praha-Lipence Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha 19 Rokycany Chomutov Praha-Slivenec Karviná Kutná Hora Nový Jičín Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Petrovice Nymburk Karlovy Vary Přerov Praha-Kolovraty Praha 2 Jičín Louny Náchod Praha 5 Praha-Zličín Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha 14 Tachov Praha 4 Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha-Nedvězí Příbram Svitavy Most Praha-Suchdol Kroměříž Frýdek-Místek Strakonice Cheb Praha-východ Liberec Praha-Březiněves Rakovník Děčín Pardubice Sokolov Praha 6 Praha-Vinoř České Budějovice Brno-venkov Praha-Benice Benešov Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 22 Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Chrudim Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Šeberov Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Butoves

Levná dlažba Butoves

Dlažba Butoves

Zámkové dlažby Butoves

Zámkové betonové dlažby Butoves

Zámková dlažba Butoves

Betonové dlažby Butoves

Betonová dlažba Butoves

Zdící prvky Butoves

Dlažby II jakosti Butoves

Dlažba II jakosti Butoves

Plošné dlažby Butoves