„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býchory

Nové produkty Býchory

Dlažby a obrubníky Býchory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býchory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býchory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býchory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býchory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býchory, Levná dlažba Býchory, Dlažba Býchory, Zámkové dlažby Býchory, Zámkové dlažba Býchory, Betonové dlažby Býchory, Betonová dlažba Býchory, Zdící prvky Býchory, Dlažby II jakosti Býchory, Dlažba II jakosti Býchory, Plošné dlažby Býchory, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Ostrava-město Praha 3 Příbram Žďár nad Sázavou Prachatice Praha 17 Beroun Hodonín Cheb Strakonice Česká Lípa Praha 22 Praha 13 Praha 14 Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Kunratice Děčín Plzeň-město Praha-Nebušice Přerov Praha-Zličín Rakovník Jihlava Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Karviná Praha-Běchovice Praha 15 Pardubice Plzeň-sever Pelhřimov Praha 6 Praha 2 Praha-Lipence Praha-Lochkov Litoměřice Praha 7 Praha 18 Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Vsetín České Budějovice Praha 1 Kutná Hora Most Liberec Hlavní město Praha Náchod Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Čakovice Brno-venkov Praha 12 Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha 21 Olomouc Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha-západ Kladno Jeseník Jičín Praha-Březiněves Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Újezd Chomutov Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Mělník Praha 9 Benešov Semily Chrudim Kolín Praha-Ďáblice Břeclav Praha 19 Český Krumlov Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Opava Praha 5 Bruntál Praha-Řeporyje Blansko Praha-Libuš Praha 4 Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Dolní Chabry Šumperk Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býchory

Levná dlažba Býchory

Dlažba Býchory

Zámkové dlažby Býchory

Zámkové betonové dlažby Býchory

Zámková dlažba Býchory

Betonové dlažby Býchory

Betonová dlažba Býchory

Zdící prvky Býchory

Dlažby II jakosti Býchory

Dlažba II jakosti Býchory

Plošné dlažby Býchory