„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býchory

Nové produkty Býchory

Dlažby a obrubníky Býchory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býchory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býchory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býchory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býchory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býchory, Levná dlažba Býchory, Dlažba Býchory, Zámkové dlažby Býchory, Zámkové dlažba Býchory, Betonové dlažby Býchory, Betonová dlažba Býchory, Zdící prvky Býchory, Dlažby II jakosti Býchory, Dlažba II jakosti Býchory, Plošné dlažby Býchory, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Příbram Praha 14 Kladno Praha-Suchdol Praha-Březiněves Louny Praha-Lipence Praha 22 Pardubice Přerov Kutná Hora Hodonín Olomouc Praha-Libuš Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 9 Praha 17 Praha 19 Praha-Kunratice Svitavy Praha 1 Vyškov Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Nedvězí Benešov Beroun Trutnov Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Rakovník Ústí nad Orlicí Břeclav Prachatice Kolín Jihlava Brno-město Prostějov Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Třebíč Opava Praha-Šeberov Praha 7 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Mělník Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Teplice Praha-východ Litoměřice Jeseník Jičín Praha-Vinoř Praha-Královice Praha 4 Uherské Hradiště Most Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Křeslice Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha 11 Chomutov Praha 3 Praha-Kolovraty Domažlice Cheb Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha 10 Karlovy Vary České Budějovice Praha 5 Praha 8 Ostrava-město Praha 6 Praha-Slivenec Praha 15 Rokycany Vsetín Nový Jičín Jindřichův Hradec Náchod Bruntál Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Blansko Tábor Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býchory

Levná dlažba Býchory

Dlažba Býchory

Zámkové dlažby Býchory

Zámkové betonové dlažby Býchory

Zámková dlažba Býchory

Betonové dlažby Býchory

Betonová dlažba Býchory

Zdící prvky Býchory

Dlažby II jakosti Býchory

Dlažba II jakosti Býchory

Plošné dlažby Býchory