„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býchory

Nové produkty Býchory

Dlažby a obrubníky Býchory

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býchory

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býchory

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býchory

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býchory

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býchory, Levná dlažba Býchory, Dlažba Býchory, Zámkové dlažby Býchory, Zámkové dlažba Býchory, Betonové dlažby Býchory, Betonová dlažba Býchory, Zdící prvky Býchory, Dlažby II jakosti Býchory, Dlažba II jakosti Býchory, Plošné dlažby Býchory, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Plzeň-jih Praha 12 Louny Praha 2 Uherské Hradiště Sokolov Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Znojmo Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Náchod Praha 1 Děčín Praha 3 Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Strakonice Praha 10 Český Krumlov Praha 18 Brno-město Hodonín Pardubice Blansko Prostějov Třebíč Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Praha 22 Chomutov Zlín Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-východ Jihlava Praha-západ Praha-Lysolaje Opava České Budějovice Praha-Ďáblice Rokycany Beroun Karviná Litoměřice Svitavy Praha 21 Hradec Králové Písek Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Klánovice Příbram Plzeň-sever Praha-Koloděje Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Chrudim Šumperk Praha 8 Praha-Lochkov Praha-Běchovice Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha 20 Tábor Jeseník Praha 11 Praha-Nedvězí Přerov Liberec Prachatice Praha-Újezd Nymburk Praha 5 Praha-Lipence Praha 16 Praha 13 Domažlice Semily Vyškov Praha 15 Trutnov Brno-venkov Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býchory

Levná dlažba Býchory

Dlažba Býchory

Zámkové dlažby Býchory

Zámkové betonové dlažby Býchory

Zámková dlažba Býchory

Betonové dlažby Býchory

Betonová dlažba Býchory

Zdící prvky Býchory

Dlažby II jakosti Býchory

Dlažba II jakosti Býchory

Plošné dlažby Býchory