„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bulhary

Nové produkty Bulhary

Dlažby a obrubníky Bulhary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bulhary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bulhary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bulhary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bulhary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bulhary, Levná dlažba Bulhary, Dlažba Bulhary, Zámkové dlažby Bulhary, Zámkové dlažba Bulhary, Betonové dlažby Bulhary, Betonová dlažba Bulhary, Zdící prvky Bulhary, Dlažby II jakosti Bulhary, Dlažba II jakosti Bulhary, Plošné dlažby Bulhary, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Karlovy Vary Třebíč Praha 7 Praha-Benice Tábor Kladno Bruntál Rakovník Praha-Královice Znojmo Praha 14 Praha-Nebušice Domažlice Litoměřice Praha-Čakovice Praha-Vinoř Strakonice Hlavní město Praha Most Plzeň-sever Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Uherské Hradiště Chrudim Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Jeseník Liberec Praha 2 Chomutov Benešov Praha 8 Blansko Praha 9 Beroun Vyškov Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-východ Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Kolovraty Trutnov Praha 3 Praha-Petrovice Hodonín Frýdek-Místek Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Šumperk Teplice Náchod Tachov Praha-Březiněves Praha-Suchdol Nymburk Sokolov Ostrava-město Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha 20 Praha-Křeslice Klatovy Jičín Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha 5 Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Lysolaje Zlín Plzeň-město Opava Prachatice Hradec Králové Mělník Praha 18 Prostějov Kolín Semily Praha 16 Karviná Plzeň-jih Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bulhary

Levná dlažba Bulhary

Dlažba Bulhary

Zámkové dlažby Bulhary

Zámkové betonové dlažby Bulhary

Zámková dlažba Bulhary

Betonové dlažby Bulhary

Betonová dlažba Bulhary

Zdící prvky Bulhary

Dlažby II jakosti Bulhary

Dlažba II jakosti Bulhary

Plošné dlažby Bulhary