„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bulhary

Nové produkty Bulhary

Dlažby a obrubníky Bulhary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bulhary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bulhary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bulhary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bulhary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bulhary, Levná dlažba Bulhary, Dlažba Bulhary, Zámkové dlažby Bulhary, Zámkové dlažba Bulhary, Betonové dlažby Bulhary, Betonová dlažba Bulhary, Zdící prvky Bulhary, Dlažby II jakosti Bulhary, Dlažba II jakosti Bulhary, Plošné dlažby Bulhary, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha 17 Cheb Praha 16 Liberec Praha 22 Jihlava Praha-Kunratice Karviná Semily Hodonín Strakonice Plzeň-město Praha 8 Brno-venkov Chrudim Praha-Suchdol Praha-Dubeč Brno-město Hlavní město Praha Chomutov Praha 10 Praha 1 Zlín Praha-Běchovice Břeclav Vyškov Praha 3 Kladno Praha-Štěrboholy Praha-východ Děčín Most Blansko Třebíč Praha 11 Praha-Újezd Rakovník Tábor Praha-Čakovice Praha-západ Praha 14 Šumperk Praha 20 Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha 13 Svitavy Plzeň-jih Tachov Praha 15 Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Trutnov Mělník Praha-Klánovice Prachatice Praha 6 Opava Prostějov Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Domažlice Uherské Hradiště Kolín Havlíčkův Brod Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Lysolaje Nový Jičín Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Beroun Plzeň-sever Teplice Pelhřimov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha 9 Sokolov Praha-Nedvězí Česká Lípa Olomouc Náchod Praha-Ďáblice Jičín Praha-Satalice Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Benešov Jindřichův Hradec Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bulhary

Levná dlažba Bulhary

Dlažba Bulhary

Zámkové dlažby Bulhary

Zámkové betonové dlažby Bulhary

Zámková dlažba Bulhary

Betonové dlažby Bulhary

Betonová dlažba Bulhary

Zdící prvky Bulhary

Dlažby II jakosti Bulhary

Dlažba II jakosti Bulhary

Plošné dlažby Bulhary