„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bulovka

Nové produkty Bulovka

Dlažby a obrubníky Bulovka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bulovka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bulovka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bulovka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bulovka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bulovka, Levná dlažba Bulovka, Dlažba Bulovka, Zámkové dlažby Bulovka, Zámkové dlažba Bulovka, Betonové dlažby Bulovka, Betonová dlažba Bulovka, Zdící prvky Bulovka, Dlažby II jakosti Bulovka, Dlažba II jakosti Bulovka, Plošné dlažby Bulovka, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Satalice Praha 13 Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-Koloděje Brno-město Praha-Slivenec Tachov Praha-Ďáblice Bruntál Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha 4 Praha-Zbraslav Karviná Praha-Velká Chuchle Písek Mělník Praha-Nedvězí Blansko Náchod Praha-Lochkov Praha-Šeberov Ostrava-město Vyškov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Klánovice Znojmo Olomouc Rokycany Praha-Benice Cheb Praha 16 Uherské Hradiště Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha 21 Praha 8 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Tábor Hodonín Litoměřice Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha 10 Brno-venkov Praha-Nebušice Pardubice Praha 14 Sokolov Zlín Liberec Příbram Prachatice Teplice Nový Jičín Praha-Petrovice Strakonice Chrudim Praha-východ Pelhřimov Praha 7 Praha-Čakovice Kladno Praha 18 České Budějovice Kroměříž Opava Benešov Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Louny Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Křeslice Plzeň-sever Nymburk Praha-Kunratice Praha 11 Kolín Děčín Jihlava Praha 3 Břeclav Trutnov Třebíč Praha-Dubeč Praha 17 Praha 19 Hradec Králové Přerov Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bulovka

Levná dlažba Bulovka

Dlažba Bulovka

Zámkové dlažby Bulovka

Zámkové betonové dlažby Bulovka

Zámková dlažba Bulovka

Betonové dlažby Bulovka

Betonová dlažba Bulovka

Zdící prvky Bulovka

Dlažby II jakosti Bulovka

Dlažba II jakosti Bulovka

Plošné dlažby Bulovka