„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkovice

Nové produkty Býkovice

Dlažby a obrubníky Býkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkovice, Levná dlažba Býkovice, Dlažba Býkovice, Zámkové dlažby Býkovice, Zámkové dlažba Býkovice, Betonové dlažby Býkovice, Betonová dlažba Býkovice, Zdící prvky Býkovice, Dlažby II jakosti Býkovice, Dlažba II jakosti Býkovice, Plošné dlažby Býkovice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Koloděje Svitavy Kladno Praha-Lipence Praha-Kunratice Beroun Pelhřimov Vyškov Blansko Náchod Písek Praha 20 Praha 15 Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha 19 Chomutov Plzeň-sever Šumperk Brno-město Strakonice Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha 4 Plzeň-město Cheb Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Suchdol Nymburk Liberec Praha-Přední Kopanina Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Teplice Vsetín Praha 13 Praha 18 Praha-Dubeč Olomouc Prostějov Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha 6 Ústí nad Labem Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha 5 Zlín Trutnov Třebíč České Budějovice Praha-Šeberov Brno-venkov Ostrava-město Opava Tábor Praha-Újezd Litoměřice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Tachov Jeseník Český Krumlov Jičín Praha-Lochkov Praha-Královice Semily Hodonín Jihlava Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Chrudim Jablonec nad Nisou Sokolov Česká Lípa Praha-Štěrboholy Prachatice Praha-východ Praha 9 Hradec Králové Praha 7 Rakovník Kolín Kutná Hora Rokycany Břeclav Praha-západ Praha-Lysolaje Kroměříž Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkovice

Levná dlažba Býkovice

Dlažba Býkovice

Zámkové dlažby Býkovice

Zámkové betonové dlažby Býkovice

Zámková dlažba Býkovice

Betonové dlažby Býkovice

Betonová dlažba Býkovice

Zdící prvky Býkovice

Dlažby II jakosti Býkovice

Dlažba II jakosti Býkovice

Plošné dlažby Býkovice