„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkovice

Nové produkty Býkovice

Dlažby a obrubníky Býkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkovice, Levná dlažba Býkovice, Dlažba Býkovice, Zámkové dlažby Býkovice, Zámkové dlažba Býkovice, Betonové dlažby Býkovice, Betonová dlažba Býkovice, Zdící prvky Býkovice, Dlažby II jakosti Býkovice, Dlažba II jakosti Býkovice, Plošné dlažby Býkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha 15 Semily Jihlava Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 10 Praha-Lipence Třebíč Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Klatovy Praha 9 Praha 22 Chrudim Nový Jičín Praha-Dubeč Šumperk Praha-Zbraslav Tábor Svitavy Tachov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Louny Plzeň-sever Zlín Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha 19 Praha 12 Cheb Praha-východ Havlíčkův Brod Liberec Praha-Březiněves Karviná Mělník Znojmo Blansko Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Vinoř Domažlice Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha 16 Praha 7 Most Vyškov Český Krumlov Kolín Česká Lípa Jeseník Rokycany Pelhřimov Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha 1 Opava Praha-Suchdol Praha-Benice Praha 18 Brno-město Praha-Újezd Olomouc Bruntál Příbram Přerov Praha 13 Plzeň-město Chomutov Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Trutnov Praha-Nedvězí Prachatice Kladno Mladá Boleslav Praha 4 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Plzeň-jih Praha-západ Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha-Královice Praha 2 Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha 17 Hradec Králové Hodonín Jičín Náchod Praha-Koloděje Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkovice

Levná dlažba Býkovice

Dlažba Býkovice

Zámkové dlažby Býkovice

Zámkové betonové dlažby Býkovice

Zámková dlažba Býkovice

Betonové dlažby Býkovice

Betonová dlažba Býkovice

Zdící prvky Býkovice

Dlažby II jakosti Býkovice

Dlažba II jakosti Býkovice

Plošné dlažby Býkovice