„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkovice

Nové produkty Býkovice

Dlažby a obrubníky Býkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkovice, Levná dlažba Býkovice, Dlažba Býkovice, Zámkové dlažby Býkovice, Zámkové dlažba Býkovice, Betonové dlažby Býkovice, Betonová dlažba Býkovice, Zdící prvky Býkovice, Dlažby II jakosti Býkovice, Dlažba II jakosti Býkovice, Plošné dlažby Býkovice, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Bruntál Praha-Kunratice Domažlice Kolín Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Královice Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Kutná Hora Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Karviná Praha 21 Chrudim Znojmo Klatovy Beroun Praha-Dubeč Praha-Klánovice Pardubice Cheb Praha 17 Hlavní město Praha Praha-Křeslice Mělník Praha-Vinoř Strakonice Přerov Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha 9 Praha-Šeberov Kladno Praha-Řeporyje Praha-východ Písek Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Olomouc Liberec Nový Jičín Prachatice Tachov Praha 8 Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha 6 Česká Lípa Ostrava-město Rakovník Jihlava Praha 2 Hodonín Praha 12 Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-Lochkov Nymburk Kroměříž Trutnov Praha-Suchdol Praha 15 Louny Chomutov Blansko Prostějov Jičín Jindřichův Hradec Náchod Český Krumlov Třebíč Praha-Troja Plzeň-sever Teplice Brno-venkov Praha 3 Praha 1 Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-západ Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-Lipence Praha 5 Karlovy Vary Plzeň-jih Most Praha 11 Praha 4 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkovice

Levná dlažba Býkovice

Dlažba Býkovice

Zámkové dlažby Býkovice

Zámkové betonové dlažby Býkovice

Zámková dlažba Býkovice

Betonové dlažby Býkovice

Betonová dlažba Býkovice

Zdící prvky Býkovice

Dlažby II jakosti Býkovice

Dlažba II jakosti Býkovice

Plošné dlažby Býkovice