„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkev

Nové produkty Býkev

Dlažby a obrubníky Býkev

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkev

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkev

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkev

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkev

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkev, Levná dlažba Býkev, Dlažba Býkev, Zámkové dlažby Býkev, Zámkové dlažba Býkev, Betonové dlažby Býkev, Betonová dlažba Býkev, Zdící prvky Býkev, Dlažby II jakosti Býkev, Dlažba II jakosti Býkev, Plošné dlažby Býkev, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Lysolaje Praha 14 Plzeň-jih Prostějov Benešov Praha 11 Olomouc Pelhřimov Frýdek-Místek Svitavy Praha 13 Nový Jičín Domažlice Praha 1 Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Beroun Praha-Klánovice Jičín Hradec Králové Praha 8 Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Bruntál Strakonice Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Koloděje Praha-Lochkov Prachatice Praha 10 Semily Praha 5 Pardubice Kladno Praha-Královice Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Jeseník Praha-východ Plzeň-sever Praha 21 Praha 17 Praha-Benice Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-Lipence Vsetín Praha 19 Praha-Troja Tachov Praha-Přední Kopanina Praha 12 Písek Praha-Újezd Praha 3 Chrudim Litoměřice České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Rakovník Ústí nad Orlicí Praha 4 Kutná Hora Rokycany Praha-západ Přerov Most Tábor Jihlava Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Znojmo Cheb Praha 20 Děčín Opava Třebíč Nymburk Praha-Ďáblice Praha 18 Karlovy Vary Sokolov Příbram Brno-venkov Břeclav Vyškov Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkev

Levná dlažba Býkev

Dlažba Býkev

Zámkové dlažby Býkev

Zámkové betonové dlažby Býkev

Zámková dlažba Býkev

Betonové dlažby Býkev

Betonová dlažba Býkev

Zdící prvky Býkev

Dlažby II jakosti Býkev

Dlažba II jakosti Býkev

Plošné dlažby Býkev