„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkev

Nové produkty Býkev

Dlažby a obrubníky Býkev

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkev

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkev

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkev

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkev

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkev, Levná dlažba Býkev, Dlažba Býkev, Zámkové dlažby Býkev, Zámkové dlažba Býkev, Betonové dlažby Býkev, Betonová dlažba Býkev, Zdící prvky Býkev, Dlažby II jakosti Býkev, Dlažba II jakosti Býkev, Plošné dlažby Býkev, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 12 Strakonice Praha 1 Liberec Třebíč České Budějovice Náchod Brno-venkov Teplice Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Petrovice Praha-Nebušice Zlín Praha 10 Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Lipence Plzeň-jih Most Nymburk Rakovník Praha-Suchdol Plzeň-sever Karviná Cheb Litoměřice Pardubice Praha 6 Příbram Šumperk Semily Praha-Křeslice Jičín Praha 2 Hradec Králové Blansko Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha 19 Hlavní město Praha Louny Praha-Řeporyje Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha 15 Praha-západ Písek Tachov Praha 8 Tábor Praha-Libuš Praha 18 Kutná Hora Přerov Domažlice Praha 14 Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Chrudim Jeseník Praha 3 Praha 20 Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha 11 Prachatice Sokolov Jihlava Vyškov Nový Jičín Praha 16 Svitavy Děčín Praha 21 Praha-Běchovice Kladno Praha-Lysolaje Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Lochkov Beroun Praha 7 Praha-Kunratice Vsetín Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkev

Levná dlažba Býkev

Dlažba Býkev

Zámkové dlažby Býkev

Zámkové betonové dlažby Býkev

Zámková dlažba Býkev

Betonové dlažby Býkev

Betonová dlažba Býkev

Zdící prvky Býkev

Dlažby II jakosti Býkev

Dlažba II jakosti Býkev

Plošné dlažby Býkev