„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkev

Nové produkty Býkev

Dlažby a obrubníky Býkev

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkev

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkev

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkev

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkev

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkev, Levná dlažba Býkev, Dlažba Býkev, Zámkové dlažby Býkev, Zámkové dlažba Býkev, Betonové dlažby Býkev, Betonová dlažba Býkev, Zdící prvky Býkev, Dlažby II jakosti Býkev, Dlažba II jakosti Býkev, Plošné dlažby Býkev, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha 7 Strakonice Ostrava-město Opava Praha-Vinoř Praha 21 Příbram Praha-Běchovice Praha 12 Děčín Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Přerov Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Česká Lípa Cheb Ústí nad Labem Louny Kladno Benešov Praha-Lipence Rakovník Kroměříž Sokolov Tábor Nový Jičín Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Praha 15 Plzeň-město Havlíčkův Brod Klatovy Praha 14 Praha 10 Zlín Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Koloděje Praha 17 Praha-západ Písek Praha-Nebušice Olomouc Brno-město Praha-Zbraslav Praha 18 Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha 9 Brno-venkov Praha-Lochkov Mělník Praha 22 Praha 16 Šumperk Hlavní město Praha Karviná Praha-Zličín Praha-Královice Beroun Prostějov Praha-Dubeč Praha-Čakovice Jihlava Blansko Prachatice Praha-Březiněves Mladá Boleslav Teplice Vyškov Břeclav Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Semily Praha-Slivenec Tachov Frýdek-Místek Praha 11 Znojmo Domažlice Praha 2 Praha 4 Plzeň-jih Kolín Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Kutná Hora Chomutov Svitavy Praha-Troja Praha 13 Plzeň-sever Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkev

Levná dlažba Býkev

Dlažba Býkev

Zámkové dlažby Býkev

Zámkové betonové dlažby Býkev

Zámková dlažba Býkev

Betonové dlažby Býkev

Betonová dlažba Býkev

Zdící prvky Býkev

Dlažby II jakosti Býkev

Dlažba II jakosti Býkev

Plošné dlažby Býkev