„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Býkev

Nové produkty Býkev

Dlažby a obrubníky Býkev

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Býkev

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Býkev

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Býkev

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Býkev

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Býkev, Levná dlažba Býkev, Dlažba Býkev, Zámkové dlažby Býkev, Zámkové dlažba Býkev, Betonové dlažby Býkev, Betonová dlažba Býkev, Zdící prvky Býkev, Dlažby II jakosti Býkev, Dlažba II jakosti Býkev, Plošné dlažby Býkev, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Rokycany Praha 2 Šumperk Most Praha-východ Trutnov Příbram Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Frýdek-Místek Plzeň-sever Praha 20 Hodonín Chrudim Kroměříž Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Prostějov Praha 16 Praha-Velká Chuchle Prachatice Ostrava-město Praha 10 Přerov Bruntál Strakonice Plzeň-město Sokolov Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Troja Uherské Hradiště Praha 11 Klatovy Praha 8 Cheb Praha 9 Tachov Praha 19 Semily Třebíč Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha-Satalice Jičín Kutná Hora Praha 7 Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Kunratice Tábor Praha-Dolní Počernice Domažlice Svitavy Ústí nad Orlicí Nový Jičín Mělník Česká Lípa Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Libuš Benešov Praha 4 Praha 14 Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Teplice Praha-Benice Jihlava Rakovník Kladno Olomouc Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 1 Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Beroun Praha-Březiněves Pardubice Praha 5 Praha 17 Brno-město Praha-Běchovice Karlovy Vary Vyškov Jeseník Praha-západ Vsetín Praha-Čakovice Praha-Vinoř Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Býkev

Levná dlažba Býkev

Dlažba Býkev

Zámkové dlažby Býkev

Zámkové betonové dlažby Býkev

Zámková dlažba Býkev

Betonové dlažby Býkev

Betonová dlažba Býkev

Zdící prvky Býkev

Dlažby II jakosti Býkev

Dlažba II jakosti Býkev

Plošné dlažby Býkev