„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Liberec Brno-venkov Praha 19 Praha 16 Trutnov Nymburk Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Slivenec Praha 11 Louny Praha 18 Praha-Koloděje Domažlice Vsetín Praha 15 Benešov Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Klatovy Prachatice Praha 21 Bruntál Praha 14 Praha-Zličín Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Kladno Písek Plzeň-sever Praha-Suchdol Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Opava Kutná Hora Pelhřimov Beroun Plzeň-město Praha-Lipence Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Březiněves Blansko Rakovník Karviná Praha-Ďáblice Olomouc Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha-Troja Břeclav Jeseník Tábor Plzeň-jih Tachov Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha 3 Děčín Třebíč Zlín Hodonín Pardubice Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha 10 Prostějov Praha 1 Karlovy Vary Praha 4 Litoměřice Brno-město Praha 9 Praha 5 Česká Lípa České Budějovice Praha-Klánovice Praha-Libuš Kroměříž Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Přerov Cheb Příbram Český Krumlov Praha-Nebušice Teplice Praha-Satalice Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby