„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Pelhřimov Kolín Chomutov Praha 4 Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha-Dubeč Příbram Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Karviná Kutná Hora Šumperk Rakovník Praha-Satalice Praha 15 České Budějovice Trutnov Nový Jičín Praha-Vinoř Kroměříž Praha 1 Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 3 Brno-venkov Ostrava-město Strakonice Hodonín Plzeň-město Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Koloděje Písek Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-západ Praha 13 Louny Domažlice Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha 2 Brno-město Tachov Blansko Praha-Březiněves Jihlava Praha 19 Náchod Praha-Křeslice Praha 16 Praha 14 Praha-Lochkov Uherské Hradiště Bruntál Praha 7 Karlovy Vary Teplice Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Lipence Praha 10 Vyškov Praha-Šeberov Praha 20 Pardubice Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha 17 Zlín Tábor Třebíč Nymburk Český Krumlov Praha-východ Praha 8 Plzeň-sever Semily Břeclav Praha 12 Mělník Praha-Benice Praha-Běchovice Praha-Čakovice Litoměřice Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby