„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Klatovy Louny Praha-Suchdol Praha-západ Opava Praha 3 Domažlice Praha-Libuš Praha 16 Praha 17 Praha 15 České Budějovice Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Zličín Most Plzeň-město Praha 18 Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Nymburk Brno-město Pelhřimov Plzeň-jih Praha-Koloděje Cheb Prostějov Prachatice Blansko Jeseník Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Újezd Liberec Bruntál Benešov Děčín Praha 20 Teplice Český Krumlov Praha 7 Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha-Slivenec Pardubice Frýdek-Místek Chrudim Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Hodonín Praha-Lipence Ústí nad Labem Mělník Praha-Ďáblice Vyškov Praha 10 Uherské Hradiště Praha 19 Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-východ Příbram Znojmo Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Rakovník Přerov Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Jičín Písek Praha 6 Praha 4 Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Česká Lípa Praha-Královice Beroun Vsetín Praha 11 Praha-Březiněves Praha-Benice Svitavy Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha 9 Břeclav Praha-Přední Kopanina Kladno Praha-Dolní Počernice Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby