„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Karviná Cheb Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha 12 Svitavy Praha 2 Tachov Pardubice Praha-Libuš Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Klatovy Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha 19 Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 15 Uherské Hradiště Praha 3 Hlavní město Praha Rokycany Praha 9 Plzeň-jih Břeclav Brno-město Louny Žďár nad Sázavou Vyškov Jihlava Šumperk Praha-Královice Opava Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Domažlice Litoměřice Zlín Praha 14 Brno-venkov Trutnov Praha-Slivenec Praha-Suchdol Plzeň-město Blansko Děčín Praha-Zličín Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha 21 Teplice Praha 5 Praha 4 Plzeň-sever Kladno Strakonice Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 13 Příbram Kutná Hora Liberec Mělník Praha-Řeporyje Vsetín Nymburk Praha-Troja Ústí nad Orlicí Písek Praha-Křeslice Bruntál Kolín Sokolov Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Dolní Chabry Rakovník Přerov Most Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha 20 Benešov Praha-Dubeč Praha 8 Praha-východ Jindřichův Hradec Tábor Praha-Šeberov Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby