„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Benice Praha 14 Rokycany Praha-západ Praha 15 Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Chrudim Praha-Březiněves Jičín Litoměřice Praha 1 Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Libuš Trutnov Most Pardubice Praha 11 Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Domažlice Praha 4 Prachatice Praha-Velká Chuchle Písek Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha 12 Blansko Praha-Křeslice Pelhřimov Chomutov Rychnov nad Kněžnou Vyškov Teplice Praha-Kolovraty Šumperk Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha 9 Rakovník Tachov Praha-Čakovice Praha 5 Praha 22 Praha 21 Praha-východ Ostrava-město Praha-Královice Praha-Vinoř Znojmo Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Slivenec Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha 17 Kolín Brno-město Sokolov Mělník Plzeň-sever Praha 6 Praha-Lochkov Strakonice Opava Cheb České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Olomouc Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha 20 Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Zličín Semily Nový Jičín Hradec Králové Benešov Kladno Prostějov Praha 8 Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby