„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Ostrava-město Praha-Koloděje Plzeň-město Vyškov Praha 11 Kladno Rokycany Praha-Lysolaje Břeclav Kroměříž Praha-Dubeč Praha-Čakovice Prostějov Praha-Běchovice Svitavy Plzeň-sever Jeseník Hodonín Přerov Praha-Kunratice Jičín Karlovy Vary Praha 21 Nový Jičín Šumperk Chomutov Trutnov Praha 5 Praha-Šeberov Praha 4 Domažlice Tachov Sokolov Hradec Králové Praha-Březiněves Praha-Klánovice Beroun Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Nebušice Česká Lípa Karviná Strakonice Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha 6 Bruntál Blansko Praha 1 Litoměřice Praha-Dolní Chabry Opava Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Olomouc Praha-západ Chrudim Teplice Praha 19 Tábor Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Náchod České Budějovice Brno-město Mladá Boleslav Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Cheb Praha 2 Praha 17 Praha 12 Jihlava Praha 9 Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Libuš Písek Příbram Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha 18 Mělník Děčín Český Krumlov Frýdek-Místek Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby