„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Bučovice Budčeves Budeč
Budeč Budětice Budětsko
Budíkov Budiměřice Budislav
Budislav Budíškovice Budišov
Budišov nad Budišovkou Budišovice Budkov
Budkov Budyně Budyně nad Ohří
Buchlovice Bujanov Bujesily
Buk Buk Bukov
Buková Buková Buková u Příbramě
Bukovany Bukovany Bukovany

<<   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  >>

Další města:

Tachov Rakovník Benešov Praha-Nebušice Plzeň-město Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha 20 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha 18 Chrudim Nový Jičín Jihlava Plzeň-jih Jindřichův Hradec Karviná Praha-Troja Praha-Čakovice Náchod Praha-Újezd Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Svitavy Plzeň-sever Praha 3 Třebíč Praha-Suchdol Praha 19 Cheb Liberec Praha-Benice Uherské Hradiště Rokycany Praha 1 Jičín Prostějov Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Královice Beroun Praha-východ Praha 16 Pelhřimov Blansko Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Ostrava-město Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha 17 Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 4 Domažlice Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Zlín Karlovy Vary Most České Budějovice Děčín Praha-západ Trutnov Praha 8 Mladá Boleslav Nymburk Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha 14 Příbram Praha-Lysolaje Praha 12 Prachatice Jeseník Hlavní město Praha Šumperk Praha-Přední Kopanina Bruntál Havlíčkův Brod Praha 5 Litoměřice Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Vsetín Praha 2 Sokolov Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby