„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Budislav

Nové produkty Budislav

Dlažby a obrubníky Budislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Budislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Budislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Budislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Budislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Budislav, Levná dlažba Budislav, Dlažba Budislav, Zámkové dlažby Budislav, Zámkové dlažba Budislav, Betonové dlažby Budislav, Betonová dlažba Budislav, Zdící prvky Budislav, Dlažby II jakosti Budislav, Dlažba II jakosti Budislav, Plošné dlažby Budislav, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Písek Frýdek-Místek Praha-Křeslice Litoměřice Liberec Praha-Zličín Semily Praha-Kunratice Praha 9 Plzeň-jih Praha 20 Jičín Strakonice Rychnov nad Kněžnou Tábor Kutná Hora Děčín Praha 21 Benešov Třebíč Teplice Blansko Kroměříž Praha-západ Praha-Šeberov Praha-východ Kladno Praha 1 Praha 4 Přerov Prachatice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha-Ďáblice Trutnov Klatovy Praha 7 Praha 6 Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Libuš Sokolov Vsetín Praha-Lysolaje Cheb Praha-Zbraslav Opava Praha 19 Praha 14 Praha 5 Pardubice Česká Lípa Karlovy Vary Kolín Hlavní město Praha Praha-Koloděje Uherské Hradiště Domažlice Náchod Louny Olomouc Praha 22 Vyškov Hradec Králové Tachov Zlín Prostějov České Budějovice Ústí nad Labem Praha 12 Praha-Újezd Most Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Ostrava-město Znojmo Praha-Nedvězí Karviná Ústí nad Orlicí Jeseník Brno-venkov Praha 15 Praha-Čakovice Praha 8 Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 11 Praha 18 Praha-Troja Praha-Benice Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Pelhřimov Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Budislav

Levná dlažba Budislav

Dlažba Budislav

Zámkové dlažby Budislav

Zámkové betonové dlažby Budislav

Zámková dlažba Budislav

Betonové dlažby Budislav

Betonová dlažba Budislav

Zdící prvky Budislav

Dlažby II jakosti Budislav

Dlažba II jakosti Budislav

Plošné dlažby Budislav