„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Budislav

Nové produkty Budislav

Dlažby a obrubníky Budislav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Budislav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Budislav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Budislav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Budislav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Budislav, Levná dlažba Budislav, Dlažba Budislav, Zámkové dlažby Budislav, Zámkové dlažba Budislav, Betonové dlažby Budislav, Betonová dlažba Budislav, Zdící prvky Budislav, Dlažby II jakosti Budislav, Dlažba II jakosti Budislav, Plošné dlažby Budislav, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Pelhřimov Rokycany Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Nymburk Praha-Březiněves Praha 11 Praha 22 Praha-Benice Praha-východ Třebíč Brno-venkov Česká Lípa Náchod Praha 4 Praha-Ďáblice Trutnov Praha 19 Mělník Žďár nad Sázavou Přerov Prachatice Most Plzeň-sever Praha 20 Rakovník Opava Vyškov Brno-město Praha-Královice Praha-Křeslice Praha-Libuš Sokolov Cheb Svitavy Praha-Koloděje Břeclav Kolín Karlovy Vary Klatovy Praha 6 Karviná Strakonice Praha-Zbraslav Hradec Králové Bruntál Tábor Praha-Dubeč Praha-Zličín Kladno Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha 1 Ostrava-město Nový Jičín Praha-Nedvězí Plzeň-jih Benešov Český Krumlov Teplice Děčín Uherské Hradiště Praha 17 Praha-Slivenec České Budějovice Praha-Petrovice Zlín Praha-Lochkov Domažlice Příbram Vsetín Louny Litoměřice Praha 14 Praha 7 Chomutov Praha 16 Prostějov Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Troja Semily Chrudim Praha 3 Praha-Lipence Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Budislav

Levná dlažba Budislav

Dlažba Budislav

Zámkové dlažby Budislav

Zámkové betonové dlažby Budislav

Zámková dlažba Budislav

Betonové dlažby Budislav

Betonová dlažba Budislav

Zdící prvky Budislav

Dlažby II jakosti Budislav

Dlažba II jakosti Budislav

Plošné dlažby Budislav