„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Praha-Koloděje Strakonice Kroměříž Olomouc Brno-venkov Praha 19 Brno-město Praha-Lochkov Sokolov Praha 5 Praha 8 Praha-Čakovice Praha-Zličín Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha 13 Jeseník Praha 10 Praha-Nedvězí Beroun Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Znojmo Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Nebušice Mladá Boleslav Most Praha 22 Semily Praha 21 Chrudim Praha 4 Hlavní město Praha Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Rokycany Třebíč Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Bruntál Cheb Prostějov Jihlava Opava Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha 3 Písek Praha-Velká Chuchle Litoměřice Rakovník Zlín Karviná Ústí nad Orlicí Příbram Plzeň-město Mělník Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Jičín Tachov Praha 17 Praha 7 Praha 6 Blansko Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 20 Ústí nad Labem Pardubice Náchod Pelhřimov Chomutov Praha-Klánovice Břeclav Praha-Královice Vsetín Tábor Kladno Praha 15 Klatovy Praha 9 Vyškov Přerov Benešov Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou České Budějovice Frýdek-Místek Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby