„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Praha 6 Praha-Čakovice Litoměřice Praha 1 Praha 2 Trutnov Praha 22 Kolín Praha 9 Praha-Slivenec Chrudim Strakonice Šumperk Kladno Brno-venkov Praha 19 Cheb Praha 13 Přerov Bruntál Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 18 Most Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Prostějov Rokycany Praha-Vinoř Hradec Králové České Budějovice Třebíč Karlovy Vary Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha 16 Ústí nad Orlicí Děčín Příbram Znojmo Praha 10 Jablonec nad Nisou Břeclav Zlín Praha-východ Svitavy Jeseník Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Jihlava Praha-Lipence Opava Praha 7 Karviná Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha 5 Jindřichův Hradec Jičín Teplice Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha 11 Praha-Suchdol Praha 3 Beroun Vyškov Tábor Praha 17 Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Koloděje Rakovník Liberec Mělník Praha-Dolní Počernice Náchod Olomouc Pelhřimov Blansko Praha-Ďáblice Praha-Královice Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 14 Praha-západ Mladá Boleslav Česká Lípa Praha-Křeslice Prachatice Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby