„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Nový Jičín Hradec Králové Semily Praha-Lipence Praha-Klánovice Trutnov Praha-Slivenec Tachov Beroun Prachatice Praha 19 Šumperk Praha-Běchovice Zlín Opava Praha-Lysolaje Praha-Zličín Brno-město Litoměřice Praha-Koloděje Mladá Boleslav Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Kroměříž Pardubice Příbram Praha-Štěrboholy Náchod Kolín Hlavní město Praha Praha 20 Praha-Lochkov Rakovník Praha-Kunratice Praha 7 Praha 12 Praha 18 Praha 16 Pelhřimov Plzeň-sever Domažlice Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha 15 Teplice Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Most Znojmo Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Sokolov Praha-západ Praha 17 Jičín Praha-Křeslice Blansko Praha 3 Praha-Vinoř Liberec Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 22 Praha-Petrovice Praha 2 Chomutov Třebíč Plzeň-jih Praha 13 Kutná Hora Olomouc Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-východ Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Troja Rokycany Praha 21 Strakonice Chrudim Tábor Ústí nad Orlicí Karviná Praha-Nebušice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby