„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Sokolov Semily Praha 18 Praha-Benice Pardubice Praha 12 Praha 16 Písek Vsetín Hodonín Vyškov Olomouc Praha 22 Domažlice Svitavy Klatovy Trutnov Přerov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Strakonice Praha-Kolovraty Praha-Libuš Brno-venkov Praha 13 Rokycany Praha-Ďáblice Bruntál Hradec Králové Louny Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 15 Česká Lípa Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 8 Praha 4 Znojmo Praha 20 Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 7 Benešov Uherské Hradiště Zlín Praha-Dolní Chabry Příbram Cheb Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Blansko Teplice Praha-Zličín Jičín Praha-Vinoř Jihlava Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Lipence Nový Jičín Karviná Praha 6 Kolín Tachov Praha 10 Praha 17 Praha-Nebušice Praha 9 Most Praha-Běchovice Beroun Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Lochkov Prachatice Ústí nad Labem Brno-město Praha 21 Jindřichův Hradec České Budějovice Ostrava-město Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Štěrboholy Opava Praha-Zbraslav Děčín Praha-Troja Jeseník Praha 3 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby