„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Sokolov Ostrava-město Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Troja Děčín Praha-Satalice Havlíčkův Brod Písek Praha-Královice Praha-Zličín Kutná Hora Praha-Ďáblice Bruntál Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Nymburk Benešov Plzeň-sever Brno-venkov Kolín Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha 10 Náchod Praha 1 Praha-Vinoř Hradec Králové Uherské Hradiště Praha-Nebušice Hodonín Litoměřice Praha-Dolní Chabry Louny Teplice Břeclav Český Krumlov Karviná Plzeň-město Nový Jičín Praha-Libuš Semily Praha 12 Praha-Lipence Praha 17 Praha 5 Olomouc Znojmo Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Březiněves Tábor Beroun Praha-Slivenec Pardubice Praha-Kunratice Pelhřimov Praha-Čakovice Prachatice Liberec Praha 19 Jihlava Klatovy Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Benice Zlín Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-východ Vyškov Mělník Karlovy Vary Jičín Brno-město Příbram Praha-Šeberov Ústí nad Labem Plzeň-jih Rakovník Kroměříž Praha-Petrovice Praha 2 Praha 14 Praha-Lysolaje Strakonice Chrudim Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby