„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Brno-venkov Znojmo Jindřichův Hradec Praha 2 Chrudim Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Opava Praha 7 Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha-Lochkov Litoměřice Rokycany Praha-Nebušice Praha-Vinoř Pardubice Kladno Olomouc Praha-Kolovraty Praha 3 Praha 9 Hlavní město Praha Bruntál Praha 10 Praha 13 Louny Praha 1 Praha 8 Praha 11 Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Vsetín Písek Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 16 Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Řeporyje Nový Jičín Teplice Ostrava-město Chomutov Zlín Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Koloděje České Budějovice Praha 4 Praha-Lipence Praha 19 Praha-Královice Brno-město Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Březiněves Tábor Příbram Cheb Sokolov Kolín Praha 21 Praha-Velká Chuchle Kroměříž Svitavy Domažlice Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-východ Karviná Praha-Suchdol Přerov Praha 14 Praha 15 Prachatice Plzeň-město Praha 6 Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha 20 Jeseník Praha-Libuš Praha-Benice Nymburk Pelhřimov Děčín Břeclav Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby