„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Praha-Šeberov Kolín Praha-Nebušice Prachatice Sokolov Louny Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha 10 Tachov Plzeň-sever Brno-venkov Cheb Jihlava Praha-Nedvězí Šumperk Mělník Zlín Praha 16 Most Klatovy Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha-Královice Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Libuš Karviná Jeseník Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Zličín Prostějov Rakovník Praha-Velká Chuchle Chomutov Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha 9 Tábor Praha 22 Pelhřimov Praha-západ Praha-Lysolaje Příbram Praha-Vinoř Kladno Teplice Česká Lípa Praha 21 Praha-Štěrboholy Blansko Svitavy Praha-Satalice Praha 3 Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha 5 Praha-Petrovice Benešov Praha-Řeporyje Plzeň-jih Děčín Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha 18 Praha-Benice Karlovy Vary Praha 8 Chrudim Český Krumlov Praha 17 Praha 1 Jičín Znojmo Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha 11 Ostrava-město Ústí nad Labem Opava Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Slivenec Praha-Lipence Pardubice Hradec Králové České Budějovice Beroun Žďár nad Sázavou Trutnov Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby