„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Praha-Nebušice Praha-Kunratice Kladno Praha 3 Plzeň-město Kroměříž Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-východ Jablonec nad Nisou Mělník Jihlava Praha 15 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Chomutov Česká Lípa Rakovník Praha 12 Chrudim Prostějov Karviná Praha-Březiněves Praha 22 Vsetín Praha 20 Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Semily Bruntál Praha 16 Praha 6 Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Královice Teplice Praha 4 Přerov Praha-Vinoř Praha-západ Klatovy Most Cheb Praha-Křeslice Hodonín České Budějovice Beroun Praha 21 Blansko Vyškov Karlovy Vary Praha-Lipence Trutnov Praha 11 Břeclav Brno-město Praha-Koloděje Praha-Lochkov Litoměřice Hradec Králové Praha 7 Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Olomouc Zlín Liberec Plzeň-jih Sokolov Praha-Velká Chuchle Písek Kolín Praha 1 Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 2 Praha-Zličín Pardubice Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha 19 Praha 10 Louny Praha 8 Plzeň-sever Praha 13 Frýdek-Místek Šumperk Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Dubeč Jeseník Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby