„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Březník Březno Březno
Březolupy Březová Březová
Březová Březová Březová
Březová Březová nad Svitavou Březová-Oleško
Březovice Březské Březsko
Březůvky Břežany Břežany
Břežany Břežany I Břežany II
Břidličná Bříství Bříšťany
Bříza Břvany Bublava
Bubovice Bučí Bučina

<<   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  >>

Další města:

Jihlava Praha-Královice Domažlice Český Krumlov Česká Lípa Rakovník Pardubice Praha 7 Praha 20 Praha 3 Sokolov Chrudim Praha 1 Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Bruntál Praha 14 Ostrava-město Hradec Králové Nymburk Břeclav Uherské Hradiště Vsetín Pelhřimov Praha-Křeslice Praha 17 Praha 18 Praha-východ Praha-Zličín Praha 10 Opava Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 6 Praha 13 Zlín Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Nový Jičín Benešov Mělník Svitavy Vyškov Olomouc Praha-západ Praha 8 Tábor Děčín Znojmo Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Nebušice Rokycany Brno-město Beroun Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Louny Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Dubeč Semily Plzeň-jih Praha 5 Chomutov Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Náchod Kutná Hora Plzeň-sever Blansko Praha-Lochkov Klatovy Jablonec nad Nisou Trutnov Hodonín Prostějov Praha-Troja Písek Tachov Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby