„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříství

Nové produkty Bříství

Dlažby a obrubníky Bříství

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříství

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříství

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříství

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříství

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříství, Levná dlažba Bříství, Dlažba Bříství, Zámkové dlažby Bříství, Zámkové dlažba Bříství, Betonové dlažby Bříství, Betonová dlažba Bříství, Zdící prvky Bříství, Dlažby II jakosti Bříství, Dlažba II jakosti Bříství, Plošné dlažby Bříství, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Ústí nad Orlicí Děčín Třebíč Písek Plzeň-jih Praha 12 Most Praha-Satalice Uherské Hradiště Znojmo Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Karlovy Vary Kutná Hora Praha 21 Pelhřimov Praha-Vinoř Prachatice Praha 3 Litoměřice Šumperk Praha-Štěrboholy Liberec Praha-Kolovraty Praha 16 Mělník Prostějov Praha-Ďáblice Hodonín Praha 6 Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Lipence Olomouc Praha-Dubeč Pardubice Benešov Praha 22 Praha 14 Brno-venkov Praha-Královice Praha-Březiněves Kolín Louny Praha-východ Nymburk Ostrava-město Praha-Libuš Vsetín Hradec Králové Praha-Benice Příbram Břeclav Praha-západ Semily Praha 15 Zlín Praha-Petrovice Hlavní město Praha Plzeň-město Cheb Domažlice Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Strakonice Přerov Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Praha-Zličín Plzeň-sever Jičín Praha-Troja Frýdek-Místek Ústí nad Labem Beroun Tábor Praha 2 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha 9 Chomutov Český Krumlov Praha 19 Praha 13 Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 17 Kladno Teplice Náchod Praha-Klánovice Tachov Praha 5 Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříství

Levná dlažba Bříství

Dlažba Bříství

Zámkové dlažby Bříství

Zámkové betonové dlažby Bříství

Zámková dlažba Bříství

Betonové dlažby Bříství

Betonová dlažba Bříství

Zdící prvky Bříství

Dlažby II jakosti Bříství

Dlažba II jakosti Bříství

Plošné dlažby Bříství