„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bříství

Nové produkty Bříství

Dlažby a obrubníky Bříství

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bříství

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bříství

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bříství

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bříství

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bříství, Levná dlažba Bříství, Dlažba Bříství, Zámkové dlažby Bříství, Zámkové dlažba Bříství, Betonové dlažby Bříství, Betonová dlažba Bříství, Zdící prvky Bříství, Dlažby II jakosti Bříství, Dlažba II jakosti Bříství, Plošné dlažby Bříství, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Rakovník Hradec Králové Praha-Dubeč Znojmo Prostějov Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha-Újezd Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 4 Jihlava Most Praha-Lochkov Kladno Vyškov Nymburk Tachov Svitavy Praha 16 Plzeň-město Jičín Karviná Praha-Čakovice Praha-Vinoř Přerov Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Teplice Třebíč Uherské Hradiště Opava Kutná Hora Blansko Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha 12 Plzeň-sever Trutnov Hodonín Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Chomutov Praha 22 Praha 14 Praha-Troja Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Zlín Česká Lípa Chrudim Pardubice Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Šumperk Praha 8 Praha-Královice Praha 19 Praha 11 Litoměřice Beroun Praha-Nebušice Ostrava-město Praha 6 Brno-venkov Rokycany Praha-Ďáblice Písek Praha 18 Praha-východ Praha-Benice Pelhřimov Semily Praha-Šeberov Kroměříž Louny Praha 15 Praha-Štěrboholy Tábor Mladá Boleslav Sokolov Praha 2 Klatovy Praha 10 Strakonice Hlavní město Praha Břeclav Žďár nad Sázavou Děčín Praha-Satalice Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bříství

Levná dlažba Bříství

Dlažba Bříství

Zámkové dlažby Bříství

Zámkové betonové dlažby Bříství

Zámková dlažba Bříství

Betonové dlažby Bříství

Betonová dlažba Bříství

Zdící prvky Bříství

Dlažby II jakosti Bříství

Dlažba II jakosti Bříství

Plošné dlažby Bříství